Автор Тема: Втората нинджа  (Прочетена 7457 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Втората нинджа
« -: Септември 19, 2009, 02:39:50 pm »

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Втората нинджа
« Отговор #1 -: Септември 19, 2009, 02:59:44 pm »
втори вариант:

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Втората нинджа
« Отговор #2 -: Септември 19, 2009, 03:02:40 pm »
незнам какво не му харесва на митака

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Втората нинджа
« Отговор #3 -: Септември 19, 2009, 03:03:09 pm »
Митака беше с 2 ками.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

tyty_man85

  • Гост
Re:Втората нинджа
« Отговор #4 -: Септември 19, 2009, 03:40:49 pm »
Ами това че щита му дава повече блок и броня,
незнам какво не му харесва на митака

tyty_man85

  • Гост
Re:Втората нинджа
« Отговор #5 -: Септември 19, 2009, 03:56:22 pm »
Утре ще го пробвам тишо че днес вече го минах като си сменяше оръжията жалко за битката.Един път естествено, поне така мисля, то ако беше два направо си оставям героя и изтривам играта :)

Rayh

  • Гост
Re:Втората нинджа
« Отговор #6 -: Септември 19, 2009, 05:16:28 pm »
това е ново при мен не даваше да кача копия и кама

доста спорих с отон щи преналредя и аз ;)

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Втората нинджа
« Отговор #7 -: Септември 19, 2009, 05:28:25 pm »
А оправиха ли задължителния минимум от 10 точки при базовите умения, защото аз мислех да преразпределя боеца на 40-то с едничката цел да спестя излишната точка, която имам на наемник и изведнъж разбирам че вместо да спестя 1 точка, аз ще загубя 3 или повече, зависи дали ще му вдигам защитната позиция. И го разбрах по възможно най-болезнения начин... Понеже майстора ми на брони го мъчех без да му вдигам никакви умения, за да мога да вдигна само изискванията в базовите, за тези след 15-то и на тях да си вдигна повече и каква беше моята изненада, когато вчера стигнах 15-то там и целия ми труд се оказа напразен, поне можеха да предупредят че ще има такава промяна, но защо се налага тя всъщност?!

И друго, щом стрелеца може да сложи 2 копия или кама и копие, защо боеца да не може да сложи две оръжия за две ръце? Да не би копието да е по-слабо от оръжията на боеца?! Още повече че свирепия войн няма никакви умения за оръжия с една ръка и е длъжен да вдигне 4 различни умения, за оръжия с две ръце, докато стигне до умението за две оръжия. Все още нямам отговор и на този въпрос, а съм го задал преди повече от 2 месеца...

Rayh

  • Гост
Re:Втората нинджа
« Отговор #8 -: Септември 19, 2009, 05:31:48 pm »
А оправиха ли задължителния минимум от 10 точки при базовите умения, защото аз мислех да преразпределя боеца на 40-то с едничката цел да спестя излишната точка, която имам на наемник и изведнъж разбирам че вместо да спестя 1 точка, аз ще загубя 3 или повече, зависи дали ще му вдигам защитната позиция. И го разбрах по възможно най-болезнения начин... Понеже майстора ми на брони го мъчех без да му вдигам никакви умения, за да мога да вдигна само изискванията в базовите, за тези след 15-то и на тях да си вдигна повече и каква беше моята изненада, когато вчера стигнах 15-то там и целия ми труд се оказа напразен, поне можеха да предупредят че ще има такава промяна, но защо се налага тя всъщност?!

И друго, щом стрелеца може да сложи 2 копия или кама и копие, защо боеца да не може да сложи две оръжия за две ръце? Да не би копието да е по-слабо от оръжията на боеца?! Още повече че свирепия войн няма никакви умения за оръжия с една ръка и е длъжен да вдигне 4 различни умения, за оръжия с две ръце, докато стигне до умението за две оръжия. Все още нямам отговор и на този въпрос, а съм го задал преди повече от 2 месеца...

две копия със сигурност не може но утре ще има яснота таман имам едно стилето с много добри бонуси  ;D

tyty_man85

  • Гост
Re:Втората нинджа
« Отговор #9 -: Септември 19, 2009, 05:50:21 pm »
Що не вземем тази вечер или утре да се побиеме на арената.В 5-та категория не сме се пробвали още и ми е интересно,а и си сложих един лък доста добре се представих срещу диването. ;)

Rayh

  • Гост
Re:Втората нинджа
« Отговор #10 -: Септември 19, 2009, 06:13:47 pm »
Що не вземем тази вечер или утре да се побиеме на арената.В 5-та категория не сме се пробвали още и ми е интересно,а и си сложих един лък доста добре се представих срещу диването. ;)

ееееееееее тая игра ептен полудя мистик с лък  :D :D :D :D

tyty_man85

  • Гост
Re:Втората нинджа
« Отговор #11 -: Септември 19, 2009, 06:18:17 pm »
 ;D Дядката има доста точно око  ;)

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Втората нинджа
« Отговор #12 -: Септември 19, 2009, 07:43:11 pm »
Що не вземем тази вечер или утре да се побиеме на арената.В 5-та категория не сме се пробвали още и ми е интересно,а и си сложих един лък доста добре се представих срещу диването. ;)
Тъкмо обикалям за храна, до 20-30 минути съм там ;) Предполагам ще си по-силен за момента, все още не съм я преобличал, но ще се пробваме ;)

tyty_man85

  • Гост
Re:Втората нинджа
« Отговор #13 -: Септември 19, 2009, 07:46:20 pm »
Аз съм на арената  и се бия с някакви от 5-9 ниво  ;D

Rayh

  • Гост
Re:Втората нинджа
« Отговор #14 -: Септември 19, 2009, 08:18:44 pm »
като цяло и втората ниджа за сега е тъпо изпълнение с това че иска 10 точки в основното умение ако са 7 би била що годе ефективна  :)