Автор Тема: Втората нинджа  (Прочетена 7447 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Rayh

  • Гост
Re:Втората нинджа
« Отговор #30 -: Септември 20, 2009, 02:06:45 pm »
Както става при мен,стрелците ми свалят доста критичния както и аз техния, но те започват с доста повече критичен от мен.

което не ти попречи да ме натупаш  ;D


2 оръжия явно ще са хит на 50 ниво и то ако сме произвели епични такива  ;)

при война резултата е меко казано повече от трагичен  :'(


не си хабете диамантите в проби а доста потроших  :'(

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Втората нинджа
« Отговор #31 -: Септември 21, 2009, 07:07:14 pm »
като цяло 7 точки и при война са необходими

във сряда пак ще пиша дано се вслушат  :)
Не... Не... всъщност всеки трябва да има правото сам да реши кое му е необходимо и кое не му е!!! Моя майстор на брони например стана такъв, защото нямаше възможност да се бия много с него, защото се опитвах да му вдигна 15-то без да съм вложил нито една точка на основните умения... ТЪЙКАТО РАЗВИТИЕТО КОЕТО СИ БЯХ НАУМИЛ ГО ИЗИСКВАШЕ. И когато най-после успях, какво се оказа, тъкмо решили и наложили това ограничение, разбира се без да ни предупредят по какъвто и да било начин... Като резултат отново целия ми труд отиде на вятъра... Отделно че загубих много време, само за да спестя 50 диаманта, които бих прежалил някак си, ако махнат това безмислено ограничение ограничеие и бих му преразпределил точките, защото вече му наблъсках някакви. Но убидата от това че труда ми е отишъл на вятъра ще я преглътна много по-трудно!!!

поне да дадът някакво обяснение,за какво го правят това,какъв е смисъла.
Аз мога да ви дам обяснението, което си премълчават. Но предполагам никак няма да ви хареса. А именно че не са готови с идеята за нинджите, както и с 5-та и много други неща и се чудят какво да направят, само и само да ни спрат или поне забавят развитието... Явно е по-лесно да ни забранят това и онова или да го направят по-трудно, отколкото да си дадат малко повече зор :") Така както ние си го даваме и те печелят от това! Иначе Отон ни говори за капитализъм, но почива по празниците и не само... Само за справка, всички частници(капиталисти) при които съм работил за повече от година, са ми плащали отпуската като 13-та или ако има предвидена такава, като 14-та заплата :) А в най-добрия случай ако все пак разрешат отпуска на някой, то е когато няма работа, а не когато има най-много... Отделно никога не съм имал проблем с това да изпълня поставените задачи в срок, а и не помня да съм отказвал извънредна работа и въобще не мога да разбера и да приема случващото се... Какво значи в сряда, трябваше да е оправено още преди 2-3 дни, първия път когато си им писал. Това е недупостимо ограничаване на свободния ни избор, а единственото нещо за което със сигурност трябва всеки играч да има избор е именно как да сиразвие собствения герой!!!

Rayh

  • Гост
Re:Втората нинджа
« Отговор #32 -: Септември 21, 2009, 07:15:17 pm »
Не... Не... всъщност всеки трябва да има правото сам да реши кое му е необходимо и кое не му е!!! Моя майстор на брони например стана такъв, защото нямаше възможност да се бия много с него, защото се опитвах да му вдигна 15-то без да съм вложил нито една точка на основните умения... ТЪЙКАТО РАЗВИТИЕТО КОЕТО СИ БЯХ НАУМИЛ ГО ИЗИСКВАШЕ. И когато най-после успях, какво се оказа, тъкмо решили и наложили това ограничение, разбира се без да ни предупредят по какъвто и да било начин... Като резултат отново целия ми труд отиде на вятъра... Отделно че загубих много време, само за да спестя 50 диаманта, които бих прежалил някак си, ако махнат това безмислено ограничение ограничеие и бих му преразпределил точките, защото вече му наблъсках някакви. Но убидата от това че труда ми е отишъл на вятъра ще я преглътна много по-трудно!!!
Аз мога да ви дам обяснението, което си премълчават. Но предполагам никак няма да ви хареса. А именно че не са готови с идеята за нинджите, както и с 5-та и много други неща и се чудят какво да направят, само и само да ни спрат или поне забавят развитието... Явно е по-лесно да ни забранят това и онова или да го направят по-трудно, отколкото да си дадат малко повече зор :") Така както ние си го даваме и те печелят от това! Иначе Отон ни говори за капитализъм, но почива по празниците и не само... Само за справка, всички частници(капиталисти) при които съм работил за повече от година, са ми плащали отпуската като 13-та или ако има предвидена такава, като 14-та заплата :) А в най-добрия случай ако все пак разрешат отпуска на някой, то е когато няма работа, а не когато има най-много... Отделно никога не съм имал проблем с това да изпълня поставените задачи в срок, а и не помня да съм отказвал извънредна работа и въобще не мога да разбера и да приема случващото се... Какво значи в сряда, трябваше да е оправено още преди 2-3 дни, първия път когато си им писал. Това е недупостимо ограничаване на свободния ни избор, а единственото нещо за което със сигурност трябва всеки играч да има избор е именно как да сиразвие собствения герой!!!


адаш спри се с глупавия коментар не че съм доволен но това е положението  8)

не желая да виждам коментари относно екипа ако не можеш да се  въздържаш сърди се на себе си  ;)

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Втората нинджа
« Отговор #33 -: Септември 21, 2009, 07:26:06 pm »
Ти пък и копия искаш нахални стрелци  ;),накрая и аз ще поискам 2 оръжия, само ние сме набутаните.Защо,заради няколко магии.
Аз 2 оръжия не искам, но ако може тая тояга да има обсег поне 1 (по-добре 2)  ::)  Все пак магиите мога да ги правя и от разстояние, не е необходимо да прегръщам противника си  :D
Всъщност две копия трудно се мятат едновременно, но за две ножки не виждам проблема ;) А за тоягите от опит мога да ви гарантирам че не можеш да се биеш с 2 едновременно, това го казва човек, който има най-високата възможна степен за умение точно с това оръжие!

От друга страна тоягата трябва да е оръжието с най-голям обсег от неметателните, но все пак не може да е с обсег като на метателно оръжие, нали :) Иначе магийките си ги мятате и отдалече, което е съвсем друго нещо, такаче не вижда проблем, щом и нинджите биете ;)

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Втората нинджа
« Отговор #34 -: Септември 21, 2009, 07:28:03 pm »

адаш спри се с глупавия коментар не че съм доволен но това е положението  8)

не желая да виждам коментари относно екипа ако не можеш да се  въздържаш сърди се на себе си  ;)
Искам само навременно предупреждение, за касаещите геймплея промени и най-вече свързаните с разхода на диаманти! Освен това МОЛЯ да има и обосновки - много ли искам?!

П.П. Не намирам коментара си за глупав, нито пък съм казал нещо лошо. Не виждам причина да бъда убиждан за мнението си. А то е че някой неща могат да се случват и по-бързо и по-обмислено в същото време! Изхождам от собствения си опит и когато го гарнирам с думите на Отон, просто не разбирам какво става...
« Последна редакция: Септември 21, 2009, 07:31:43 pm от Juggernaut »

Rayh

  • Гост
Re:Втората нинджа
« Отговор #35 -: Септември 21, 2009, 07:44:29 pm »
всички искаме това но със заяждане няма да стане  :)

не мислете ли че нашта работа също доста ще се улесни  ;)

tyty_man85

  • Гост
Re:Втората нинджа
« Отговор #36 -: Септември 21, 2009, 08:19:58 pm »
Ще гледам да не си преразпределям точките,ако е възможно де :).

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Втората нинджа
« Отговор #37 -: Септември 21, 2009, 08:39:59 pm »
Най-лесното обяснение- развитието е прекалено бързо спрямо предвиденото. И то не по причина, че останалите провинции и модули ще се правят "в движение", а по причина, че и във финалния продукт се търси малко по-бавно развитие. Досега просто беше някак нереално как сам герой отива и насгъва три-четири противника над неговото ниво в стил Бат Рамбо.

Относно такива промени- вече има секция за някои от предстоящите неща, щеше да е хубаво да се спомене и това нововъведение два-три дни поне преди да го направят (примерно петък се казва какво да очакваме за понеделник), за да няма недоволни.

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Втората нинджа
« Отговор #38 -: Септември 21, 2009, 08:55:52 pm »
Ще гледам да не си преразпределям точките,ако е възможно де :).
Не го прави в никакъв случай. Не съм много запознат с мистиците, но усещам че ще загубиш 4 точки в базовите, а едва ли ще спечелиш повече при другите...

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Втората нинджа
« Отговор #39 -: Септември 21, 2009, 09:05:07 pm »
Най-лесното обяснение- развитието е прекалено бързо спрямо предвиденото. И то не по причина, че останалите провинции и модули ще се правят "в движение", а по причина, че и във финалния продукт се търси малко по-бавно развитие. Досега просто беше някак нереално как сам герой отива и насгъва три-четири противника над неговото ниво в стил Бат Рамбо.

Относно такива промени- вече има секция за някои от предстоящите неща, щеше да е хубаво да се спомене и това нововъведение два-три дни поне преди да го направят (примерно петък се казва какво да очакваме за понеделник), за да няма недоволни.
Е поне за уведомяването сме на едно менение. Но чакай малко, на какво казваш сам герой? Сам ли е героя облечен перфектно от 3-ма майстори?! Според мен не е сам, според мен битката си е точно 4 срещу 4 !!! Не е ли факт че голичък или само с нещата от магазина може и с 10 нива под теб да не ги биеш... Ами местата като култа дето 25-то ниво те бият когато си 39, не ми се гибят точки сега да отида да проверя, но съм 100% сигурен че боса ще ме бие и сега и на 50-то, когато ще ми е на половина на нивата... А все си мисля че следкато ги има зоните, то те трябва да са възможни за минаване или греша? И съм сигурен че ако направят играта по-трудна, просто ще намалят интереса към нея, а много по-добре би било да направят нещо ново, по-интересно! Гъвкавост и иновативност трявба, не забрани и ограничения!!!

Rayh

  • Гост
Re:Втората нинджа
« Отговор #40 -: Септември 21, 2009, 09:16:14 pm »
като цяло играта смени въобще идейното си развитие така че  :-X

въпроса е че ако има някакъв диалог щяхме да се чустваме поне част от процеса

Неактивен m

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +20/-26
    • Профил
Re:Втората нинджа
« Отговор #41 -: Септември 22, 2009, 12:02:06 am »
Ами местата като култа дето 25-то ниво те бият когато си 39, не ми се гибят точки сега да отида да проверя, но съм 100% сигурен че боса ще ме бие и сега и на 50-то, когато ще ми е на половина на нивата...
Абе ако още важи офертата на Отон за почерпка бих отишал да ги пробвам.  ;D
И без това няма за къде да бързам да вдигам нива.  :)

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Втората нинджа
« Отговор #42 -: Септември 22, 2009, 07:38:42 am »
Ами местата като култа дето 25-то ниво те бият когато си 39, не ми се гибят точки сега да отида да проверя, но съм 100% сигурен че боса ще ме бие и сега и на 50-то, когато ще ми е на половина на нивата... А все си мисля че следкато ги има зоните, то те трябва да са възможни за минаване или греша?

Мисля, че такива зони има, за да си ходи на групи в тях. Като пуснат така наречените "партита" тези зони ще станат достъпни и доста атрактивни според мен.

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Втората нинджа
« Отговор #43 -: Септември 22, 2009, 12:00:30 pm »
като... ако... когато...  ;D

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Втората нинджа
« Отговор #44 -: Септември 22, 2009, 06:24:24 pm »
като... ако... когато...  ;D

Все някога, аз съм търпелива  ;)