Автор Тема: Гилдия tupa_lupa търси членове  (Прочетена 6180 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен agent_n

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 73
  • Karma: +3/-12
  • В www.imperiaonline.org съм
    • Профил
Гилдия tupa_lupa търси членове
« -: Май 15, 2009, 09:13:56 am »
Без ангажименти. Пишете ми лично в играта или тук. Каня наред ! С предимство играчи от ИО 7 свят бивши и настоящи членове на най-добрия съюз !

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re:Гилдия tupa_lupa търси членове
« Отговор #1 -: Май 15, 2009, 02:53:37 pm »
 ;D ;D ;D аз едно време бях 1 месец шефка на тупа лупа и играх със тях 1 ера бяха силни дори едни от най силните  :-*
- I died to become immortal

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Гилдия tupa_lupa търси членове
« Отговор #2 -: Май 15, 2009, 04:55:36 pm »
Как става влизането :)

Неактивен agent_n

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 73
  • Karma: +3/-12
  • В www.imperiaonline.org съм
    • Профил
Re:Гилдия tupa_lupa търси членове
« Отговор #3 -: Май 15, 2009, 07:00:15 pm »
Kaто станеш 5 ниво ми пиши лично съобщение или тук или в играта, а там съм nastrade

Неактивен agent_n

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 73
  • Karma: +3/-12
  • В www.imperiaonline.org съм
    • Профил
Re:Гилдия tupa_lupa търси членове
« Отговор #4 -: Май 15, 2009, 07:01:05 pm »
;D ;D ;D аз едно време бях 1 месец шефка на тупа лупа и играх със тях 1 ера бяха силни дори едни от най силните  :-*

сега сме втори по военни и по съюзни проучвания

Неактивен gargaran

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Re:Гилдия tupa_lupa търси членове
« Отговор #5 -: Май 15, 2009, 09:01:53 pm »
;D ;D ;D аз едно време бях 1 месец шефка на тупа лупа и играх със тях 1 ера бяха силни дори едни от най силните  :-*

Става дума за съвсем различен свят и съюз  ;)

Неактивен agent_n

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 73
  • Karma: +3/-12
  • В www.imperiaonline.org съм
    • Профил
Re:Гилдия tupa_lupa търси членове
« Отговор #6 -: Май 15, 2009, 09:36:43 pm »
Aз със тебе бях миналата година в EVIL в 5 свят нали ?

Неактивен gargaran

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Re:Гилдия tupa_lupa търси членове
« Отговор #7 -: Май 15, 2009, 10:12:41 pm »
Aз със тебе бях миналата година в EVIL в 5 свят нали ?

грешиш

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re:Гилдия tupa_lupa търси членове
« Отговор #8 -: Май 16, 2009, 03:35:41 pm »
сега сме втори по военни и по съюзни проучвания

 ;Dда ама моите лъвчета са много силни и активни .вече имаме 12 играча активни  :-* а гилдията ни я няма в класацията на алфата защото сме е дни от първите и тогава не беше пуснат съюзния модул  :-[
- I died to become immortal

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Гилдия tupa_lupa търси членове
« Отговор #9 -: Май 16, 2009, 03:42:05 pm »
;Dда ама моите лъвчета са много силни и активни .вече имаме 12 играча активни  :-* а гилдията ни я няма в класацията на алфата защото сме е дни от първите и тогава не беше пуснат съюзния модул  :-[

Ами направете я отново, както всички останали.

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re:Гилдия tupa_lupa търси членове
« Отговор #10 -: Май 16, 2009, 03:43:45 pm »
 ;)аа ние сме старомодни  ;) ще караме скрити  :-*
- I died to become immortal

Неактивен agent_n

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 73
  • Karma: +3/-12
  • В www.imperiaonline.org съм
    • Профил
Re:Гилдия tupa_lupa търси членове
« Отговор #11 -: Юни 16, 2009, 10:40:59 am »
Който иска да го поканя да ми пише лично в играта на акаунт nastrade. Имаме минимален данък за внасяне на злато в хазната - играч до 10 ниво - 50 злато на седмица. Играч 11-20 ниво по 100 злато на седмица. Играч 21-30 ниво по 150 злато на седмица ! Който иска да идва. Сега се освободиха 3 места.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Гилдия tupa_lupa търси членове
« Отговор #12 -: Юни 16, 2009, 11:48:08 am »
Който иска да го поканя да ми пише лично в играта на акаунт nastrade. Имаме минимален данък за внасяне на злато в хазната - играч до 10 ниво - 50 злато на седмица. Играч 11-20 ниво по 100 злато на седмица. Играч 21-30 ниво по 150 злато на седмица ! Който иска да идва. Сега се освободиха 3 места.
Не се освободиха 3 места, а бяха изгонени 3-ма от съотборниците ни без никаква причина... Без никакво предупреждение... Без никакво обсъждане...

Аз лично съм възмутен от постъпката на лидера на съюза и като заместник-лидер, мога единствено да подам оставка за да се разгранича от неговите действия, които считам за недостойни! Това означава че си търся нов съюз и най-вероятно ще взема с мен почти всички останали. А може би като начало ще си направя нов съюз, защото на въпроса ми защо ги е изгонил, той отговори: "11:43]  за какво са ми, ако трябва сам ще си играя, половината внасят злато в хазната а другите само смучат"... Какво смучат, каква им е ползата от това че са в гилдия?! Да не говорим че те не са влезли при тези условия, а те са допълнително измислени, отново без обсъждане... Да не говорим че има хора които просто не играят толкова много и често и дори може да не са разбрали за тези условия... А и данъка е прекалено голям, за такива малки нива на каквито са повечето... Докато аз 100 злато ги вадя от една битка и пак не ми стигат за храна, те трябва да си оставят всичко в хазната... Въобще какъв е смисъла от данъка, като няма никакви проучвания в гилдията... Има само увеличаване броя членове и увеличаване размера на хранилището. Че какъв е смисъла от това...

Но най-вече ме възмути това че гони хора без да има никакви нови кандидати... И той самия не играе много, скоро ще е най-малкия, пък гони защото не играели(не внасяли)... Е тогава наистина, нека сам да си играе...

ahilix

  • Гост
Re:Гилдия tupa_lupa търси членове
« Отговор #13 -: Юни 16, 2009, 11:52:12 am »
Не се освободиха 3 места, а бяха изгонени 3-ма от съотборниците ни без никаква причина... Без никакво предупреждение... Без никакво обсъждане...

Аз лично съм възмутен от постъпката на лидера на съюза и като заместник-лидер, мога единствено да подам оставка за да се разгранича от неговите действия, които считам за недостойни! Това означава че си търся нов съюз и най-вероятно ще взема с мен почти всички останали. А може би като начало ще си направя нов съюз, защото на въпроса ми защо ги е изгонил, той отговори: "11:43]  за какво са ми, ако трябва сам ще си играя, половината внасят злато в хазната а другите само смучат"... Какво смучат, каква им е ползата от това че са в гилдия?! Да не говорим че те не са влезли при тези условия, а те са допълнително измислени, отново без обсъждане... Да не говорим че има хора които просто не играят толкова много и често и дори може да не са разбрали за тези условия... А и данъка е прекалено голям, за такива малки нива на каквито са повечето... Докато аз 100 злато ги вадя от една битка и пак не ми стигат за храна, те трябва да си оставят всичко в хазната... Въобще какъв е смисъла от данъка, като няма никакви проучвания в гилдията... Има само увеличаване броя членове и увеличаване размера на хранилището. Че какъв е смисъла от това...

Но най-вече ме възмути това че гони хора без да има никакви нови кандидати... И той самия не играе много, скоро ще е най-малкия, пък гони защото не играели(не внасяли)... Е тогава наистина, нека сам да си играе...
Е това се казват принципи..Значи ако имаше нови кандидати нямаше да си толкова възмутен >:( Сега и аз съм възмутен  :P

Неактивен Sconok

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 243
  • Karma: +12/-33
  • Дойдох ,видях ,победих !
    • Профил
Re:Гилдия tupa_lupa търси членове
« Отговор #14 -: Юни 16, 2009, 11:55:57 am »
Не се освободиха 3 места, а бяха изгонени 3-ма от съотборниците ни без никаква причина... Без никакво предупреждение... Без никакво обсъждане...

Аз лично съм възмутен от постъпката на лидера на съюза и като заместник-лидер, мога единствено да подам оставка за да се разгранича от неговите действия, които считам за недостойни! Това означава че си търся нов съюз и най-вероятно ще взема с мен почти всички останали. А може би като начало ще си направя нов съюз, защото на въпроса ми защо ги е изгонил, той отговори: "11:43]  за какво са ми, ако трябва сам ще си играя, половината внасят злато в хазната а другите само смучат"... Какво смучат, каква им е ползата от това че са в гилдия?! Да не говорим че те не са влезли при тези условия, а те са допълнително измислени, отново без обсъждане... Да не говорим че има хора които просто не играят толкова много и често и дори може да не са разбрали за тези условия... А и данъка е прекалено голям, за такива малки нива на каквито са повечето... Докато аз 100 злато ги вадя от една битка и пак не ми стигат за храна, те трябва да си оставят всичко в хазната... Въобще какъв е смисъла от данъка, като няма никакви проучвания в гилдията... Има само увеличаване броя членове и увеличаване размера на хранилището. Че какъв е смисъла от това...

Но най-вече ме възмути това че гони хора без да има никакви нови кандидати... И той самия не играе много, скоро ще е най-малкия, пък гони защото не играели(не внасяли)... Е тогава наистина, нека сам да си играе...
Мога да те вкарам в гилдията ми ,ако искаш пиши на :KraliMarko
Дойдох ,видях ,победих ! :)