Автор Тема: Въпросче  (Прочетена 3950 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Dii

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Въпросче
« -: Май 15, 2009, 06:36:12 pm »
Още в началото съм и изпълнявам задачките които ми дава човечеца горе. Обаче имам проблем. Пише следното: Получихте предмет от предишната задача като награда. Този предмет увеличава бронята на героя. Високата стойност на бронята, която героят притежава, е един от най-важните аспекти на играта, тъй като тя намалява пораженията, които героят търпи по време на битка. Отидете в инвентара си и екипирайте предмета, който се намира там, като го завлачите до подходящото за него място.

Задача: Екипирайте предмета на подходящото за целта място.

 Само, че нещо не мога да намеря този предмет. Може ли помощ за това как да продължа напред, т.е. да ми даде нова задача? Имам само една кожа в инвентарите т.е. където си мисля че са инвентарите и нищо друго...

Неактивен archer

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +0/-3
    • Профил
Re:Въпросче
« Отговор #1 -: Май 16, 2009, 11:19:36 am »
има вече 3-4 подобни теми. аз също пуснах една. голяма простотия е с тая кожа. никъде на пасва, а обясненията са като в менюто "help" на уиндоус  :D подробно и никому не вършещо работа :D

Неактивен furfi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 52
  • Karma: +16/-24
    • Профил
Re:Въпросче
« Отговор #2 -: Май 16, 2009, 01:58:35 pm »
И аз имам проблем ,когато отида да атакувам в Жълъдовата гора ,не ме пуска изписва ми здравина на оръжието ви -0,и другият ми проблем е ,че имах задача да убия 3 вълка. Убих не три а седем ,после отивам в таверната от където ми беше зададена задачката и гледам ,че има проблем времето на часовника стана на минус Оставащо време до следващата задача 0:00:0-4504 .Моля по опитните играчи да помогнат с някои съвет какво да правя :'(

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:Въпросче
« Отговор #3 -: Май 16, 2009, 02:05:08 pm »
отиди в някой магазин и си плати за да се поправи екипировката ти - не можеш да я използваш щом здравината й е 0 ... а задачата ако си я изпълнил - в таверната има под задачата бутонче за приключването й ... чак след това ще се появи нова задача ...

И аз имам проблем ,когато отида да атакувам в Жълъдовата гора ,не ме пуска изписва ми здравина на оръжието ви -0,и другият ми проблем е ,че имах задача да убия 3 вълка. Убих не три а седем ,после отивам в таверната от където ми беше зададена задачката и гледам ,че има проблем времето на часовника стана на минус Оставащо време до следващата задача 0:00:0-4504 .Моля по опитните играчи да помогнат с някои съвет какво да правя :'(

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Въпросче
« Отговор #4 -: Май 16, 2009, 02:54:06 pm »
И аз имам проблем ,когато отида да атакувам в Жълъдовата гора ,не ме пуска изписва ми здравина на оръжието ви -0,и другият ми проблем е ,че имах задача да убия 3 вълка. Убих не три а седем ,после отивам в таверната от където ми беше зададена задачката и гледам ,че има проблем времето на часовника стана на минус Оставащо време до следващата задача 0:00:0-4504 .Моля по опитните играчи да помогнат с някои съвет какво да правя :'(
това със задачата е бъг ... понеделник може и да го оправят !

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:Въпросче
« Отговор #5 -: Май 16, 2009, 03:03:50 pm »
така е - бъг си е ... но има изход - избираш задача и веднага се отказваш от нея - вследствие на което се появяват нови задачи и брояча започва от 22 часа мисля ...

това със задачата е бъг ... понеделник може и да го оправят !

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:Въпросче
« Отговор #6 -: Май 16, 2009, 03:15:48 pm »
така е - бъг си е ... но има изход - избираш задача и веднага се отказваш от нея - вследствие на което се появяват нови задачи и брояча започва от 22 часа мисля ...

Обаче хората май че говорят за обучението, а там отказване няма и докато не го минеш не ти дава да играеш.

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:Въпросче
« Отговор #7 -: Май 16, 2009, 03:22:34 pm »
твърдението за обучението не е вярно ... може да си играеш на воля без изобщо да се интересуваш от учителя ... и играейки като изпълниш всичко казано от учителя - даже и без да знаеш че е така - като кликнеш на аватара му - познай какво става - за отризателно време минаваш всичките му задачи ...

Обаче хората май че говорят за обучението, а там отказване няма и докато не го минеш не ти дава да играеш.

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:Въпросче
« Отговор #8 -: Май 16, 2009, 03:35:18 pm »
твърдението за обучението не е вярно ... може да си играеш на воля без изобщо да се интересуваш от учителя ... и играейки като изпълниш всичко казано от учителя - даже и без да знаеш че е така - като кликнеш на аватара му - познай какво става - за отризателно време минаваш всичките му задачи ...

Аз докато минавах обучението и се опитвах да вляза в аукциона ми изписваше, че първо трябва да завърша обучението и не ме пускаше.

Неактивен furfi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 52
  • Karma: +16/-24
    • Профил
Re:Въпросче
« Отговор #9 -: Май 16, 2009, 08:45:23 pm »
момчета такова бутонче няма а този минус продължава да расте  Оставащо време до следващата задача 0:00:0-28712 ,проблема с поправката на оръжието не мога да го реша ,защото имам само 4 злато как да си набавя злато и всичко да продам пак няма да мога да тръгна. Нали съм жена пазарих на воля и сега няма злато
   :'(

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:Въпросче
« Отговор #10 -: Май 16, 2009, 08:54:06 pm »
Имам еротично предложение  :-[
Събличаш се гола. За да не те е много срам държиш в ръка само оръжието си.
Така ще разбереш колко струва само неговия ремонт.
Ако в портмонето ти има толкова го ремонтираш. После поетапно и дрехите ( като спестиш от закуски )
Ако и за ремонт само на оръжието не сигат джобните ти трябва да сметнеш какви дрехи да продадеш в магазина, за да може да поправиш оръжието си. Ако оръжието ти е поправено, може и гола да се посбиеш  :D

Rayh

  • Гост
Re:Въпросче
« Отговор #11 -: Май 16, 2009, 08:54:31 pm »
правиш стриптиз(сваляш всичко от героя без оръжието) оставяш само оръжието продаваш нещо в магазина и си готова оправена  ;)

и не си прави такива експерименти преди 5 ниво  :-*

Неактивен furfi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 52
  • Karma: +16/-24
    • Профил
Re:Въпросче
« Отговор #12 -: Май 16, 2009, 09:04:40 pm »
от вчера играя тази игра на 4 ниво съм ,проблема с времето на задачата се реши сам ,но сега сам прецакана не ми платиха стриптиза е неизбежен  ;D

Rayh

  • Гост
Re:Въпросче
« Отговор #13 -: Май 16, 2009, 09:11:13 pm »
от вчера играя тази игра на 4 ниво съм ,проблема с времето на задачата се реши сам ,но сега сам прецакана не ми платиха стриптиза е неизбежен  ;D

ха ха ха ако го пуснеш тук ще ти продам ново оръжие за 1 злато  :D :D :D :D :D

Неактивен furfi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 52
  • Karma: +16/-24
    • Профил
Re:Въпросче
« Отговор #14 -: Май 16, 2009, 09:14:48 pm »
колко си стиснат само едно злато ли ще ти се откасне от сърцето бъди по- щедър ;)