Автор Тема: задача  (Прочетена 2453 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен a4ko

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 2
  • Karma: +0/-4
    • Профил
    • Ел. поща
задача
« -: Май 15, 2009, 07:08:30 pm »
Екстри
Получихте предмет от предишната задача като награда. Този предмет увеличава бронята на героя. Високата стойност на бронята, която героят притежава, е един от най-важните аспекти на играта, тъй като тя намалява пораженията, които героят търпи по време на битка. Отидете в инвентара си и екипирайте предмета, който се намира там, като го завлачите до подходящото за него място.

Задача: Екипирайте предмета на подходящото за целта място.

значи, всичко изглежда наред, нали?!е!?аз не мога да разбера къде е тоя тъп предмет?!моля ви!кажете как се минава задачата, щото съм нов, играя отднеска! >:( :o :-[ :-\ :'(

Неактивен OldDeath

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 145
  • Karma: +8/-3
    • Профил
Re:задача
« Отговор #1 -: Май 15, 2009, 07:13:07 pm »
Отидете в инвентара си и екипирайте предмета, който се намира там, като го завлачите до подходящото за него място.

То си ти е написано каде се намира.. отиваш от менюто на герой и там трябва да е предмета.. пък ако си пълен, отиваш в склад и там ще е,но по принцип ако ти е в склада ще ти изпише че е там ..

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:задача
« Отговор #2 -: Май 15, 2009, 07:33:00 pm »
въздържай се от груб език ... и не пускай една и съща тема няколко пъти ... отговор ще получиш когато това е възможно ... но преди да питаш - първо опитай да се ориентираш сам ... нещата са така направени че за малко ситуации са нужни въпроси ...
и конкретно - отиваш на меню 'герой' - гледаш какво има в 'раницата' - слагаш курсора на него и четеш какво пише ... най-вероятно и даже можеш да го сложиш накъде 'върху' героя ... това трябва да направиш ...

Неактивен a4ko

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 2
  • Karma: +0/-4
    • Профил
    • Ел. поща
МА
« Отговор #3 -: Май 15, 2009, 07:51:11 pm »
първо, аз не ъм правил повече от една тема!аз съм нов!
второ:аз знам къде е инвентора и склада
трето:там НЯМА нищо, освен една кожа. която за нищо не става!

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:задача
« Отговор #4 -: Май 15, 2009, 07:54:20 pm »
ами тогава продължаваш с походите - все за 2-3 хода ще падне предмет и ще се екипираш ... че то ако при всяка битка 'падаха' предмети - къде ще му излезе края ... така че действай, а не чакай ...

Неактивен LucasBoy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +11/-10
  • Е не ме ли знаеш?
    • Профил
    • Личната ми страница
    • Ел. поща
Re:задача
« Отговор #5 -: Май 15, 2009, 07:55:28 pm »
Успокой се малко, ние не сме ти направили нищо та да си изливаш нервите тук. А и какво съвпадение... Dii е направил/а такава тема, същото е абсолютно, и пак една кожа има... Освен това и двамата сте с по 1-2 мнения. Почти съм сигурен, че са от едно IP. Като няма нищо, значи нещо не си направил както трябва или не кликаш където трябва, защото аз с друг един акаунт минах днес целия tutorial без никакъв проблем.
Never argue with an idiot - he will lower you down to his level and beat you with experience!

Неактивен archer

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +0/-3
    • Профил
Re:задача
« Отговор #6 -: Май 16, 2009, 11:21:57 am »
най-добре е някой, който е свършил тази полезна работа в началото на играта да опише как става. аз също не успявам да сложа тази кожа никъде, а оня с обученито се е запънал като магаре на мост и не ми дава да продължа.

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:задача
« Отговор #7 -: Май 16, 2009, 11:27:49 am »
Колко отговора искаш?
Кожите не се слагат НИКЪДЕ, а се обработват.
Ако искаш предмет, се биеш с хуманоиди и някога ще ти изпадне нещо от поредната битка и ще може да продължиш с Учителя, щом държиш.
МОЖЕ да ходиш да се биеш където си искаш!
Може и изобщо да не изпълняваш задачите на Учителя и пак да играеш.

Неактивен The_God

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 87
  • Karma: +16/-8
    • Профил
Re:задача
« Отговор #8 -: Май 16, 2009, 11:46:27 am »
ами оня травестит защо иска да я сложа на подходящият предмет ?!?!?!?!?!?!!? защо въобще това го има. сложи кожата някъде си.
айде по-възпитано, ако може...

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:задача
« Отговор #9 -: Май 16, 2009, 01:54:22 pm »
Ачко, този език хич не отива на 13-те ти годинки.
Бъди добро момче и си изтрий писанията.