Автор Тема: Заклаха ни с промените в аукциона !  (Прочетена 45916 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #180 -: Октомври 01, 2009, 08:20:06 am »
Да речем вдигнете цените на предметите в аукциона безбожно заради ресурсите които са необходими за изработката,но как средно-статически играч може да има толкова много злато при положение,че шанса да продаде нещо добро е малък,а злато няма. *hmm*Според мен решение на проблема до някъде е да се увеличи дропа на злато от битките.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #181 -: Октомври 01, 2009, 08:29:36 am »
Средностатистическия като започне да произвежда ще си натрупа злато стига да не ламти за много.
И някой горе беше споменал , че епиците няма да има кой да ги купува , на което ще отговоря , че само след две седмици ще си ги продава спокойно на цена до 300 000.
Играта е реалистична , а в живота и мама на тате без пари не дава .
Който работи ще спечели .
Суровините ще влязат в норми като цени .

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #182 -: Октомври 01, 2009, 08:40:50 am »
съгласна съм с всичко това, надявам се и теорията да се подтвърди от практиката...
хубавото е, че играят и чужденци, а те не са с нашия "манталитет"  :D :D
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #183 -: Октомври 01, 2009, 08:43:31 am »
"Българина го страх от две неща-да не настине и да не се мине."

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #184 -: Октомври 01, 2009, 08:55:39 am »
"Българина го страх от две неща-да не настине и да не се мине."
*HAHA* *HAHA* *HAHA*
разсмя ме рано сутринта
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен j06

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 5
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #185 -: Октомври 01, 2009, 09:32:07 am »
Средностатистическия като започне да произвежда ще си натрупа злато стига да не ламти за много.
И някой горе беше споменал , че епиците няма да има кой да ги купува , на което ще отговоря , че само след две седмици ще си ги продава спокойно на цена до 300 000.
Играта е реалистична , а в живота и мама на тате без пари не дава .
Който работи ще спечели .
Суровините ще влязат в норми като цени .
Мойте съболезнования!

abvgd

  • Гост
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #186 -: Октомври 01, 2009, 09:42:58 am »
ами честито още един от майсторите се отказва, ха на слука, занаята умря, а без него за мен и тази игра е свършена, един съвет, оставете продажбите за диаманти на предмети, но оставете и пазара за диаманти, на този етап тази игра е към края си, като възможности. Много рядко пиш по форуми, мразя коментарите които са в по вечето случеи безмислени, ясно е че играта във вида в който ни харесваше умря, ще си цъкаме другите, живи и здрави, веднъж да направите нещо свясно (защото галактика онлайн и империя онлайн не са) и го осрахте преди финала, ами освен успех нямам какво друго да пожелая. А игри от тоя сорт дал господ и добрия програмист ;)
Абсолютно точно казано ! Погледнете си империя онлайн , погледнете резултатите ! Къде са старите играчи  ? Истинските играчи са в играта , не по форумите , а форумът е място където проблемите в играта трябва да бъдат докладвани . Едно голямо чао от мен , тази игра има по-голямо бъдеще от предходните , гледайте да я развиете добре :)

Неактивен flinstoun

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +22/-17
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #187 -: Октомври 01, 2009, 10:00:16 am »
И продължавам да питам, защо има оферти по 500 и 850 часа за злато, но се огледахте точно в моята за 300, така и не разбрах? Защо не са резнати всички оферти, а само моите, включително и тези които бяха едва по 60 часа и защо поне нямам компенсация за това, все пак съм си платил солените комисионни. Започвам сериозно да се изнервям!!!

Всички оферти за злато, за които нямаше 'бидове' се приравняват и те за 48 часа. Тези за които има 'бидове' обаче, си остават да си изтече времето.
Имат си купувачи които са наясно, че ще си получат покупката след 300 часа.. да си я чакат! И без това оферта с 'бид' на може да се удължава.

Та ако мислиш да продължаваш да се ласкаеш като си мислиш, че някой от нас е направил промяна по играта за да те засегне лично теб,
да взема да ти спра акаунта - та поне да знам за каква 'конспирация' не спря да пишеш..

Неактивен atanasspasov

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #188 -: Октомври 01, 2009, 10:06:05 am »
   Дойде и моето време да се откажа от играта. Все повече ми пада мнението за всичко в българия. Сякаш парите са най-важното на света.Щом за тия промени не се допитват до нас , значи нашето мнение е с нулева стойност, а уж е бета.
За тия които ще кажат че мранкам ами не може няква групичка от 4-5 човека да прави каквото си иска с играта и да влияе на още 20 000 , без да дава право за диспут някакъв.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #189 -: Октомври 01, 2009, 10:19:17 am »
Само ще вметна , че с промените екипа се набутва от страна на СМС .
Тези дни ги плюха и храчиха , но никой не оцени реално стойността на направеното от тях .
Не съм от тия , които целуват задници и като нещо ми е на сърце си го казвам в прав текст .

Ако накой има желание да му обясня как се набутват , ще обясня на дълго и широко с примери .

Съжалявам момичета и момчета , но някои имат не наочници , а цели чували на главите си .
« Последна редакция: Октомври 01, 2009, 10:35:56 am от styrshel »

Неактивен shotgun600

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 40
  • Karma: +4/-11
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #190 -: Октомври 01, 2009, 10:23:41 am »
Приветствам отлива на мафиоти и спекуланти от любимата ми игра. Само това ми остава. Прибера се от работа, седна да си изиграя натрупаните точки на действие и видя в аукциона цена 600 диаманта за епично предметче. Чакайте ве, та това са близо 60 лева от СМС, не ме интересува Теорията на Вероятностите. Това са хора дето много време отделят за играта, браво имат време. Браво на тях и на хилядата им акаунта. А сега ако искат да печелят парици, сухо, левчета и т.н. да си намерят работа. А за малките, да залягат повече над домашните.
+1

Неактивен SteelDragon

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 148
  • Karma: +13/-13
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #191 -: Октомври 01, 2009, 10:45:56 am »
И ся кво праим? На аукциона има само салам и хляб?!
Една епична броня колко ще струва - 2- 3 милиарда злато?

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #192 -: Октомври 01, 2009, 10:49:34 am »
Една епична ще струва толкова , колкото и е стойността , но макса е до 400 000 за 4 категория  /брони за торс/ реално .

ahilix

  • Гост
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #193 -: Октомври 01, 2009, 11:24:23 am »
Какво да се каже за промяната..Ами няколко неша като начало..Първо - единствено право е на собствениците да решават кога къде и как.Така са решили - така ще е..Второ -понеже виждам опити да се търси икономическа логика в нея - няма такава.Икономическите системи било в игра или в реалния сектор са изклчително консервативни и чувствителни..Малки промени на моделите могат да доведат до невъобразим хаос..Това ще стане и сега...И трябва да си сляп да не го виждаш а некомпетентен да не го разбираш..Ако някои си направи труда да погледне броя на предлаганите качествени предмети към момента ще разбере какво имам впредвид..Незнам кой реши от 10 дни насам че пазара е основния проблем на играта и започна да си прави експерименти с него..Като цяло целта е ясна - златото да придобие по голямата тежест в играта..Само дето дали някои помисли над вариант , в които продажбата на суровини да е в злато а на производството на основните професии - както беше досега..Тоест оръжията и броните и пръстените- както досега суровините само в злато...На пазарния модел това  му е хубаво - като работи не го пипаш..При него средни положения няма - или се саморегулира или умира...Второто става като си правиш експерименти с него през ден два...П.П Между другото тази промяна драстично ще намали прихода на собствениците ..Статистиката ще и го отчете до няколко дни и най жероятно ще имаме нов модел до седмица време..Лощото е че постоянно се пипа там==Оставете го бре хора - пазара си беше  идеален..Не е нужно да пипате горещ котлон за да разберете че ще се изгорите..Или пък за някои е нужно?

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #194 -: Октомври 01, 2009, 11:31:34 am »
И ся кво праим? На аукциона има само салам и хляб?!
Една епична броня колко ще струва - 2- 3 милиарда злато?



Ами как да има - аз пуснах пробно 4-5 неща. Накрая си изкупих всичко без едно, което не успях, защото му беше свършило времето. За рядък предмет с камък вземам злато, с което не мога да си купя материалите. Направо ако ги пратя в магазина ще е по добре. Какъв е смисъла да продавам въобще. Ще чакам и ако нещата се стабилизират пак ще продавам. Тези дето ми развиваха теориите, че ще се купува ако преметите са добри, нещо засега не познават. засега най изгодната продажба е директно в магазина - поне малко злато ще изкарам. Легендарните и епичните ще ги запазя, понеже имам някои запитвания от чужденци. Не мога да разбера нещо - продавам рядко оръжие на цена 2-3 пъти по евтино отколкото го има в магазина и наддавнето е такова, че ако го пратя директно в магазина ще взема повече. Някой ще ми обясни ли това - нали имаше хора завършили икономика и други които са наясно със всияко?