Автор Тема: Заклаха ни с промените в аукциона !  (Прочетена 45927 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Заклаха ни с промените в аукциона !
« -: Септември 29, 2009, 04:11:15 pm »
От днес 29.09 на аукциона ще се търгува единствено със злато . :'(
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен caligulav

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 40
  • Karma: +2/-3
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #1 -: Септември 29, 2009, 04:22:31 pm »
От днес 29.09 на аукциона ще се търгува единствено със злато . :'(
Играта бе хубава и забавна но както са казали хората всяко хубаво нещо свършва
Замислиха ли се че хората които преминават от 2 към 3 категория я имат 10 000 злато я нямат как ще си купят брони и тем подобни екстри без диамнтите ще се спре производството на брони и артикули няма никакъв смисъл да се произвеждат и да се хабят диаманти като после неможеш да си ги възвърнеш

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #2 -: Септември 29, 2009, 04:37:22 pm »
Както казах отидеш ли в празен магазин ще се върнеш с празна кошница ???
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #3 -: Септември 29, 2009, 04:49:29 pm »
Ако ми дадеш пари че да пратя СМС-че веднага *hihi*
СМС-че ;)
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Kilgor

  • Гост
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #4 -: Септември 29, 2009, 04:57:15 pm »
И за какво ще ти стигне това SMSче ? Кредитна карта направо ще трябва. Ужас  :o

Неактивен blackito

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 150
  • Karma: +8/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #5 -: Септември 29, 2009, 05:05:46 pm »
м да лоша работа...аз спирам да майсторя..по насметка ще ми е да се бия само,но тези на ниските точки незная как ще се справят със златото

abvgd

  • Гост
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #6 -: Септември 29, 2009, 05:14:50 pm »
Едно от най-интересните неща и привличащо играчи бе производството на предмети и продажбата им за диаманти . Без приток на диаманти от аукциона няма как това производство да се поддържа , а съответно и интереса на тези производители главно от по-сериозните гилдии ще намалее , а наред с това и самите им играчи ще са по зле оборудване и като цяло интереса към играта ще намалее .

Неактивен flinstoun

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +22/-17
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #7 -: Септември 29, 2009, 05:29:45 pm »
Страхотни мнения! Личи си разрез в дълбочина и сериозен аналитичен труд..
Ще ходатайствам пред ректора на УНСС да Ви раздаде на всички дипломи по микро и макро икономика..

Сега чакам да отворите тема че искате "Картата за Цялата Градска Мрежа" за студенти и пенсионери да струва 5 Диаманта, а не 25.

abvgd

  • Гост
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #8 -: Септември 29, 2009, 05:45:13 pm »
Отлива на играчи от тази игра достатъчно добре ще даде отговор въпроса с "новите промени" .

tyty_man85

  • Гост
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #9 -: Септември 29, 2009, 06:16:14 pm »
Поздравления за невероятното ти отношение към играчите,предпочитам да нямам диплома по микро и макро икономика,отколкото да ти имам отношението ти към хората. *bravo* 3-пъти ура за  възпитания програмист.
Страхотни мнения! Личи си разрез в дълбочина и сериозен аналитичен труд..
Ще ходатайствам пред ректора на УНСС да Ви раздаде на всички дипломи по микро и макро икономика..

Сега чакам да отворите тема че искате "Картата за Цялата Градска Мрежа" за студенти и пенсионери да струва 5 Диаманта, а не 25.

Слабо ме интересува какъв е мите
« Последна редакция: Септември 29, 2009, 06:44:19 pm от tyty_man85 »

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #10 -: Септември 29, 2009, 06:22:57 pm »
Поздравления за невероятното ти отношение към играчите,предпочитам да нямам диплома по микро и макро икономика,отколкото да ти имам отношението ти към хората. *bravo* 3-пъти ура за  възпитания програмист.
Не е програмист. :D
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

newcomer

  • Гост
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #11 -: Септември 29, 2009, 06:27:25 pm »
Отлива на играчи от тази игра достатъчно добре ще даде отговор въпроса с "новите промени" .

Приветствам отлива на мафиоти и спекуланти от любимата ми игра. Само това ми остава. Прибера се от работа, седна да си изиграя натрупаните точки на действие и видя в аукциона цена 600 диаманта за епично предметче. Чакайте ве, та това са близо 60 лева от СМС, не ме интересува Теорията на Вероятностите. Това са хора дето много време отделят за играта, браво имат време. Браво на тях и на хилядата им акаунта. А сега ако искат да печелят парици, сухо, левчета и т.н. да си намерят работа. А за малките, да залягат повече над домашните.

Неактивен anonimus

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +1/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #12 -: Септември 29, 2009, 06:28:19 pm »
Аз пък ще споделя малко опит във връзка с продажбата на диаманти от аукциона.

Първо се регистрирах с герой-стрелеца Anonimus. Когато по-късно разбрах, че (уж) не било забранено да си имаш и повече от един, си направих още два акаунта - мистика Dondergast и воина Kingpeasant.
За първия акаунт платих премиум, привлечен преди всичко от възможността да имам 24 бр. действия дневно вместо 12. За другите два обаче ми се досвидяха парите да пращам смс-и. Как да им осигуря премиум? Ами много просто. Произвеждам стока - кюлчета и скъпоценни камъни - и ги предлагам за диаманти на аукциона. Намираше се кой да ми ги купи. Така карах около един месец - две презареждания по 25 диаманта. Така с чужди пари си изкарвах премиума и даже успявах да събера някой друг диамант отгоре, за да си купя някое оръжие или броня.
Каква е поуката? Имаше балами, които си даваха техните пари, за да плащат моя премиум и моите покупки. :D
Накрая ми писна да жонглирам с ходове за добив на ресурси с цел продажба на аукциона и ходове за развитие на героя и си платих осем-месечен премиум за другите си два акаунта.
« Последна редакция: Септември 29, 2009, 06:31:28 pm от anonimus »

Неактивен kyky

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +35/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #13 -: Септември 29, 2009, 06:31:50 pm »
То е ясно че и така ще свикнем :( ... все пак е "бета" версия и всичко става в движение ..

abvgd

  • Гост
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #14 -: Септември 29, 2009, 06:37:31 pm »
Приветствам отлива на мафиоти и спекуланти от любимата ми игра. Само това ми остава. Прибера се от работа, седна да си изиграя натрупаните точки на действие и видя в аукциона цена 600 диаманта за епично предметче. Чакайте ве, та това са близо 60 лева от СМС, не ме интересува Теорията на Вероятностите. Това са хора дето много време отделят за играта, браво имат време. Браво на тях и на хилядата им акаунта. А сега ако искат да печелят парици, сухо, левчета и т.н. да си намерят работа. А за малките, да залягат повече над домашните.
" Когато не можеш да кажеш нещо смислено по-добре изобщо не си прави усилия да си отваряш устата "