Автор Тема: Заклаха ни с промените в аукциона !  (Прочетена 45955 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Equilibrium

  • Java Programmer
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 266
  • Karma: +47/-45
  • Не е важно колко ще живееш, а как ще живееш !
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #15 -: Септември 29, 2009, 06:38:23 pm »
То е ясно че и така ще свикнем :( ... все пак е "бета" версия и всичко става в движение ..

Това се иска от всеки българин рабочи клас да свиква с игрите на управлението и да си плаща данаците !

Неактивен Equilibrium

  • Java Programmer
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 266
  • Karma: +47/-45
  • Не е важно колко ще живееш, а как ще живееш !
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #16 -: Септември 29, 2009, 06:43:33 pm »
Приветствам отлива на мафиоти и спекуланти от любимата ми игра. Само това ми остава. Прибера се от работа, седна да си изиграя натрупаните точки на действие и видя в аукциона цена 600 диаманта за епично предметче. Чакайте ве, та това са близо 60 лева от СМС, не ме интересува Теорията на Вероятностите. Това са хора дето много време отделят за играта, браво имат време. Браво на тях и на хилядата им акаунта. А сега ако искат да печелят парици, сухо, левчета и т.н. да си намерят работа. А за малките, да залягат повече над домашните.
Знаеш ли колко точки,ресурс и време трябва за да се стигне до изработка на епични предмети.Тия предмети ги правим за другите герои не за себе си и какво искаш за по 1 диамант  ли да  ги пуснем ,за да можеш да си купи ти хубави неща ?

newcomer

  • Гост
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #17 -: Септември 29, 2009, 07:01:58 pm »
" Когато не можеш да кажеш нещо смислено по-добре изобщо не си прави усилия да си отваряш устата "

Написах си мнението за "отлива на играчи". Явно не споделяте моето мнение. Като не Ви е изгодно, напишете така и така, не си прав. Опитайте се да убедите мен и аудиторията, в това число програмисти, модератори и обикновени играчи, че Вашата гледна точка е правилната.  Само моля не обиждайте. Много е лесно така. Анонимно.

Неактивен Equilibrium

  • Java Programmer
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 266
  • Karma: +47/-45
  • Не е важно колко ще живееш, а как ще живееш !
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #18 -: Септември 29, 2009, 07:02:36 pm »
Ами да ти каха от 4 предмета 2 кожени колани с капси и луненн камък(3 тежка кожа,1 лунен камък и 1 желязо) и от 2 кожени ръкавици с капси и топаз(3 тежка кожа,1 топаз и 1 желязо) съм направил 2 епични предмета ! И ги Продадох по около 80 диаманта. Така че не ми казвай колко ресурс се изисква и т.н

А за да стигнеш до изработка на епични предмети да не би да си направил 100 колана и всички да са излезли редки или легендарни.От твоите 4 предмета ,от които 2 епични излиза че шанса да направиш епичен предмет е 50%. А доколкото си спомням ,май не беше толкова.
« Последна редакция: Септември 29, 2009, 07:04:12 pm от Equilibrium »

Неактивен flinstoun

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +22/-17
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #19 -: Септември 29, 2009, 07:13:45 pm »
Гледам, че сте много активни за "заклани" (умрели..)

Не разбрахте ли, че има пазар за Диаманти, където може да си обръщате златото заработено на Аукциона в Диаманти?
С неговото пускане - двете валути на аукциона се обезмислиха - щом има къде да ги сменяш свободно..
Дали купувачите ще Ви дават директно диаманти или злато с което да си ги купувате е все едно.
Винаги ще има хора които ще дават реални пари за Диаманти, и Винаги ще има такива които са много добри да заработват злато да си ги купуват от тях.

Само да подскажа, че в света има 20'000 активни играча от всякакви нива, със вякакви нужди и финансови възможности.
Рабирам и болката Ви.. друго си беше да продадеш на някой ламер 1 колбичка за 1 диамантче, което по моментния курс прави 3700 злато!

Неактивен m

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +20/-26
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #20 -: Септември 29, 2009, 07:14:16 pm »
Вижте сега, да се правят предвиждания дали тази промяна ще донесе само негативи на занаятчиите е почти невъзможно, тъй като вече и ресурса ще започне да се продава за злато и цената на крайния продукт ще се формира на базата на това какво сте вложили + евентуално диамантите за мигновенна изработка.
Но като цяло и аз съм донякъде разочарован от тази промяна, поради това че се ограничават опциите и от там разнообразието в играта.

Неактивен Equilibrium

  • Java Programmer
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 266
  • Karma: +47/-45
  • Не е важно колко ще живееш, а как ще живееш !
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #21 -: Септември 29, 2009, 07:19:34 pm »
Отговорете ми тогава как да продам на играч 3та категория епичен предмет които досега беше за 70 диаманта ,което обърнато в злато ще е около 200к при положение че и ресурса се купува главно с диаманти.Дали ше има 200к в джоба на нашия човек?

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #22 -: Септември 29, 2009, 07:26:13 pm »
Дебатите са напълно излишни.
Ясно е защо е направено.
Който му трябва 200 к злато - ще си купи диаманти, ще ги продаде и ще си набави златото.
Но така няма да можем да се снабдяваме с диаманти без да си ги купуваме, за да си пускаме премиуми, за моментална изработка, за всякакви други глезотийки (които, всъщност, не са глезотийки, защото без тях играта става безобразно мудна).
А в момента голяма част от играчите не са платили и стотинка, а разполагат със стотици диаманти. Това, нормално, не се харесва на собствениците...

Остава варианта да си купуваме диаманти от тези, които искат готини "лилави" предмети и нямат достатъчно злато...

Така или иначе пак ще се въртят едни и същи диамнти в играта, само дето ще са "по-скъпи"...

Аз поне така виждам нещата....
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен Fight

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +59/-15
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #23 -: Септември 29, 2009, 07:30:07 pm »
Но така няма да можем да се снабдяваме с диаманти без да си ги купуваме..

Е нали може да ги купуваме за злато.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #24 -: Септември 29, 2009, 07:32:03 pm »
А туй злато откъде,от комисионни.. ??? :D
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Anarchy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 120
  • Karma: +24/-37
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #25 -: Септември 29, 2009, 07:46:53 pm »
Гледам, че сте много активни за "заклани" (умрели..)

Не разбрахте ли, че има пазар за Диаманти, където може да си обръщате златото заработено на Аукциона в Диаманти?
С неговото пускане - двете валути на аукциона се обезмислиха - щом има къде да ги сменяш свободно..
Дали купувачите ще Ви дават директно диаманти или злато с което да си ги купувате е все едно.
Винаги ще има хора които ще дават реални пари за Диаманти, и Винаги ще има такива които са много добри да заработват злато да си ги купуват от тях.

Само да подскажа, че в света има 20'000 активни играча от всякакви нива, със вякакви нужди и финансови възможности.
Рабирам и болката Ви.. друго си беше да продадеш на някой ламер 1 колбичка за 1 диамантче, което по моментния курс прави 3700 злато!
След последните промени(по мое мнение "проблеми"),дали курса за продажба на диаманти от сегашния 3 700 няма да стане 370 000 или въобще офертите да изчезнат.Лично за мен тръпката от играта умря наистина.Процедурата направи предмет-продай го за злато-купи диаманти със златото-пусни премиум си е безмислена.До сега имаше хубави предмети за стотици диаманти сега ще има за милиони в злато сигурно.За сега спирам да майсторя, а при следващите "промени-проблеми" сигурно ще спра и да играя :evil4:

LordDooM, Anarchy, silicholichev

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #26 -: Септември 29, 2009, 07:52:33 pm »
А и аз като гледам какви герои продават диаманти.. 7-мо ниво, 9-то, 10-то, 11-то.. и то облечени като прошляци без извинение.. Едва ли скоро ще има смисъл от каквото и да било в тази игра. Имам премиум до 23-ти другия месец, ако нямам какво толкова да правя може и да си го доизиграя..
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #27 -: Септември 29, 2009, 07:55:01 pm »
Бързо се отказвате,без да знаете какво ни чака. :P :P
Може би златото ще се добива още по-лесно..
Значи има хора на битка правят по 11к злато..
Което е 3 диаманта..
Представете си 48 битки колко злато прави.
Примерно по 4-5к за 48 битки правете си сметките за златото=диамантите.
Но трябва да си облечен,ордени и т.н,тоест пак диаманти..
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

abvgd

  • Гост
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #28 -: Септември 29, 2009, 07:56:27 pm »
Написах си мнението за "отлива на играчи". Явно не споделяте моето мнение. Като не Ви е изгодно, напишете така и така, не си прав. Опитайте се да убедите мен и аудиторията, в това число програмисти, модератори и обикновени играчи, че Вашата гледна точка е правилната.  Само моля не обиждайте. Много е лесно така. Анонимно.
Ако желаеш можем да проведем и дискусия очи в очи аз съм напълно съгласен :)))) Виж резултати от анкети , чети мнение по форуми и ще си наясно че повечето играчи не възприемат промените в аукциона .

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #29 -: Септември 29, 2009, 07:58:06 pm »
Аз в момента в 4-та категория печеля по 400 злато средно, а тези дето дават 10к злато са 1 от 20 битки и то 37-39 ниво група от 5 каквито скоро няма мога да бия :'(
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.