Автор Тема: Заклаха ни с промените в аукциона !  (Прочетена 45924 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #90 -: Септември 29, 2009, 10:32:49 pm »
Имам един страничен въпрос,къде отидаха диамантите които дадахме за ордени които не са за нашият герой..
Примерно аз съм стрелец и бях пуснал орден на война..
След ъпдейта и пускането на "Орденът на пътешественика" остана само орден-а за стрелец. ;)
Това пак се получи при липса на комуникация или подобна страница с новини.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен flinstoun

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +22/-17
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #91 -: Септември 29, 2009, 10:36:10 pm »
Ако си следиш стриктно показателите: точност, ловкост,...
ще разбереш, че продължават да са ти активни, но сме ги скрили за да не можеш да ги подновиш щом ти изтекат.

Спряхме ги, неоправдано беше да повтарят 4 от 5 екстри и да струват същите диаманти като основния ти пакет.
Обезмислиха се..

Rayh

  • Гост
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #92 -: Септември 29, 2009, 10:38:23 pm »
Имам един страничен въпрос,къде отидаха диамантите които дадахме за ордени които не са за нашият герой..
Примерно аз съм стрелец и бях пуснал орден на война..
След ъпдейта и пускането на "Орденът на пътешественика" остана само орден-а за стрелец. ;)
Това пак се получи при липса на комуникация или подобна страница с новини.

сега са активни може би докато изтекат  *WRITE*

Ако си следиш стриктно показателите: точност, ловкост,...
ще разбереш, че продължават да са ти активни, но сме ги скрили за да не можеш да ги подновиш щом ти изтекат.



Спряхме ги, неоправдано беше да повтарят 4 от 5 екстри и да струват същите диаманти като основния ти пакет.
Обезмислиха се..

не мисля в 5 категория са си цифри  ;)
« Последна редакция: Септември 29, 2009, 10:39:54 pm от Rayh »

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #93 -: Септември 29, 2009, 10:40:49 pm »
ОК ;)
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

abvgd

  • Гост
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #94 -: Септември 29, 2009, 10:42:28 pm »
Коментара ми е към хората, които започнаха темата.. не те виждам да си сред тях!  ???
Разбрахме, че имаш дипломка - честито. Току що изживя твойте 5 мин. слава.  *bravo* Нещо друго да споделиш ?
Може да спечелиш и карма..   ;D
Флинстоун , със завидните си интуиция по образование на потребители във форуми според мен можеш спокойно да зарежеш тази игра и да си потърсиш работа като гледачка в някое от телевизионните предавания :) Замисли се сериозно над това !

Неактивен shadowiv

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 11
  • Karma: +5/-0
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #95 -: Септември 29, 2009, 10:43:14 pm »
Според мен идеята е прекрасна, защото много от играчите се приравняват. Да, занаятчийството ще бъде затруднено, но това го прави по-интересно. Така че стига сте мрънкали, а хващайте кирките и отивайте да копате ресурс. Сега ще видим що е то копане и има ли то почва у нас.  :D Относно идеята за оповестяване на ъпдейтите ден по рано съм твърдо за. Приятелката ми преди време предложи да има опция да може да се внася и тегли злато от хранилището на гилдията, но така и не получи отговор. Ако не ще е хубаво да има някакъв вариант за трейд м/у играчите.
Имаше една възможност преди време - трейд между играчите ...   
;)

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #96 -: Септември 29, 2009, 10:45:08 pm »
Точно така,напълно съм съгласен с теб..
Чудно ми е защо в началото имаше толкова негативни постове. *xxx*
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен flinstoun

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +22/-17
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #97 -: Септември 29, 2009, 10:50:48 pm »
Флинстоун , със завидните си интуиция по образование на потребители във форуми според мен можеш спокойно да зарежеш тази игра и да си потърсиш работа като гледачка в някое от телевизионните предавания :) Замисли се сериозно над това !

Защо се палите толкова бе хора ?!? Просто исках първо да помислите сами.. (не играете от вчера..)  преди да Ви го смели наготово някой - какви са били наште доводи за решението. Благодаря за комплимента, не е нужно да мисля, готов съм.. даже можем да направим нещо заедно - гледам и ти така през екрана почти всичко ми позна.. много ти се получават нещата :)

Сега поне отговори ли си на въпроса: "заклахме" ли Ви?
« Последна редакция: Септември 29, 2009, 10:53:54 pm от flinstoun »

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #98 -: Септември 29, 2009, 10:53:36 pm »
Чудно ми е защо в началото имаше толкова негативни постове. *xxx*
защото, както често става, хората са стресирани от нововъведение, което коренно ще промени начина им на игра. Нормално първата реакция е отрицание...
Аз лично в момента не се наемам да взема позиция "за" или "против" - има аргументи и в едната, и в другата посока...
Времето ще покаже доколко тази промяна е била в правилна посока.
Но наистина силно се надявам Екипът да отделя по някоя минута и да информира предварително какво ще се случи. Пак ще има негативни реакции, но поне ще има време за някаква реакция :)
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #99 -: Септември 29, 2009, 10:58:38 pm »
Имам един въпрос.Защо всички оферти пуснати за диаманти не се премахнат..
Сега тези които са пуснали офертие над 300 часа имат възможност да спечелят диаманти по старият начин.
Шанс-а се вдига с всяка категория/занаятчийски инструмент. ::)
Бачкай тама стига недоволства. >:(
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #100 -: Септември 29, 2009, 11:05:10 pm »
Примерно човек има 1 акаунт и се развива много бавно(ама прекалено).Докато създаде и други акаути(мултиакаунтинг)нещата се ускоряват малко,но пак не е достатъчно да напредне "основния" герой при положение,че дропа на злато в по-ниските категории е малък.Докато при хората в 4-5 кат златото не е проблем чак толкова.Според мен от тук идва повечето отрицателна реакция. :(

Неактивен flinstoun

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +22/-17
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #101 -: Септември 29, 2009, 11:06:21 pm »
Поне шанса за изработака да се вдигне малко .. иначе няма бачкане ;(

Ами сега най-якия чук е +10.. Няма да ги вдигаме, тъй като има предвидени да има чукове за "еднократна употреба" със +20%
Представи си, че чука има 50 здравина и след 50 изработки няма поправяне а го хвърляш и се молиш да ти дропне нов.

newcomer

  • Гост
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #102 -: Септември 29, 2009, 11:09:11 pm »
Имам един въпрос.Защо всички оферти пуснати за диаманти не се премахнат..
Сега тези които са пуснали офертие над 300 часа имат възможност да спечелят диаманти по старият начин.
Шанс-а се вдига с всяка категория/занаятчийски инструмент. ::)
Бачкай тама стига недоволства. >:(

Добър въпрос. Теоретично тези "заварени" оферти могат да продължават да се удължават във времето или греша?

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #103 -: Септември 29, 2009, 11:09:25 pm »
Ами сега най-якия чук е +10.. Няма да ги вдигаме, тъй като има предвидени да има чукове за "еднократна употреба" със +20%
Представи си, че чука има 50 здравина и след 50 изработки няма поправяне а го хвърляш и се молиш да ти дропне нов.
Този чук +10 е 5 категория нали?
Еднократна употреба какво ще рече...Използваме го за 1 обработка или? :D
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #104 -: Септември 29, 2009, 11:09:53 pm »
Добър въпрос. Теоретично тези "заварени" оферти могат да продължават да се удължават във времето или греша?
Немогат да се удължават.Но проблема е в това че ще висят там 2 седмици може и цял месец.
« Последна редакция: Септември 29, 2009, 11:18:09 pm от mitinho »
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.