Автор Тема: Заклаха ни с промените в аукциона !  (Прочетена 45954 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SteelDragon

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 148
  • Karma: +13/-13
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #195 -: Октомври 01, 2009, 11:33:11 am »
Ами идеята им явно е да се продава всичко в злато, за да може тези, които нямат диаманти да си купуват и те и така да се оживи пазарът. Обаче - по сегашното положение една лилава броня или предмет айде, който преди се продаваше за 400 диаманта... в момента трябва да струва 400 * 3000 = 1.2 милиона злато. Добре въпросът ми е откъде може играч 3та категория да се сдобие с толко злато? Продажба на диаманти? Нещо ми се вижда порочен кръгът!

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #196 -: Октомври 01, 2009, 11:36:07 am »
Ами идеята им явно е да се продава всичко в злато, за да може тези, които нямат диаманти да си купуват и те и така да се оживи пазарът. Обаче - по сегашното положение една лилава броня или предмет айде, който преди се продаваше за 400 диаманта... в момента трябва да струва 400 * 3000 = 1.2 милиона злато. Добре въпросът ми е откъде може играч 3та категория да се сдобие с толко злато? Продажба на диаманти? Нещо ми се вижда порочен кръгът!
То 4 категория е почти невъзможно и ще изисква минимум 1 седмица за да се събере такова злато..
Къде отиват 2 и 3 категория ;)
Може би скоро ще има други промени и някакси златото ще се придобива по-лесно, следователно пазара ще тръгне.
Нека изчакаме резултата 1 седмица,после да коментираме.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

ahilix

  • Гост
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #197 -: Октомври 01, 2009, 11:40:45 am »
Ами идеята им явно е да се продава всичко в злато, за да може тези, които нямат диаманти да си купуват и те и така да се оживи пазарът. Обаче - по сегашното положение една лилава броня или предмет айде, който преди се продаваше за 400 диаманта... в момента трябва да струва 400 * 3000 = 1.2 милиона злато. Добре въпросът ми е откъде може играч 3та категория да се сдобие с толко злато? Продажба на диаманти? Нещо ми се вижда порочен кръгът!
Мда..Наличното злато и това дето пада от битки стига за презареждане - толкова..Диамантите бяха фактора които позволяваше да се играе въпреки недостига на злато - като не можеш да го купиш с едното го купуваш с другото..Това сега  е чиста проба въвеждане на купонна система..Предполагам идеята е дошла от времената ,когато УНСС беше известен под името Карл Маркс :)

ahilix

  • Гост
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #198 -: Октомври 01, 2009, 11:43:41 am »
То 4 категория е почти невъзможно и ще изисква минимум 1 седмица за да се събере такова злато..
Къде отиват 2 и 3 категория ;)
Може би скоро ще има други промени и някакси златото ще се придобива по-лесно, следователно пазара ще тръгне.
Нека изчакаме резултата 1 седмица,после да коментираме.
За теб ще го напиша пак - не е нужно да пипаш горещ котлон за да знаеш че ще се изгориш..Малък си , не са ти ясни още нещата.. :P Тези дето пипат пазара обаче се предполага че са наясно какво правят..Или само се предполага.. *REDX*

Неактивен spider

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +2/-2
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #199 -: Октомври 01, 2009, 12:04:06 pm »
митинчо - съгласен съм с теб, че след 1 седмица може би ще се види, но имаш ли гаранции че до тогава няма да се измисли друга щуротия?
стършел - гледам,че си начупил пръстите да агитираш всички да призвеждаме, и забогатеем - дате питам нещо ? - къде са ти предметите бе брат(които ти си произвел)? и защо снощи не купи лилавите ботушки на black80 (мисля че беше) , та да го стимулираш този човек да пусне още нещо? само 80000-100000 бяха - щом предричаш 300000 след 2-3 седмици - купувай докато е евтино  :D
когато си стигнал до 200 з. точки, и чак на 68 опит добиеш редък предмет с бонус 4 жизненост, и ти е дало 3 занаятчийски точки - и решиш,че стува да продължиш - ела ми се обади *tired*
и когато стигнеш до заветните жълти предмети, платиш 2-3 комисионни, и накрая ти купят предмета за 3-4 злато , защото не ти е останало злато да го откупиш (както соти е направил)...
 от това по-голям стимул - здраве му кажи. с бой да извадиш злато -  *hahaha* еееееее не давам пари за диаманти - поне докато екипа не реши, че трябва да си оправи бъговете, преди да мисли как да изкрънка още пари!( стършел - пак тема за размисъл - да ли целта не беше - няма злато от битки, няма злато от търговия - 1 диамант повече злато=повече пари?)
и накрая да ви питам тези 20000 акк които толкова лансирате като цифра - колко от тях са активни, колко утре ще са активни, и наколко играча принадлежат????
айде приятна игра на по-търпеливите !!! чао и от мен!


Неактивен Equilibrium

  • Java Programmer
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 266
  • Karma: +47/-45
  • Не е важно колко ще живееш, а как ще живееш !
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #200 -: Октомври 01, 2009, 12:09:11 pm »
Ами аз да ти кажа съм с 4 акаунта :) , а съм виждал и хора с по 6  >:( . И като разделим тия 20 000 на най - малко 2 остават 10000.
Я са толкова я не, но дали всички са активни ..... накрая да не стане така само от екипа на сайта да си играят  :D :D :D

Неактивен SteelDragon

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 148
  • Karma: +13/-13
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #201 -: Октомври 01, 2009, 12:14:27 pm »
ама играта е в бета бе - нищо не разбирате

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #202 -: Октомври 01, 2009, 12:22:46 pm »
Ами аз да ти кажа съм с 4 акаунта :) , а съм виждал и хора с по 6  >:( . И като разделим тия 20 000 на най - малко 2 остават 10000.
Я са толкова я не, но дали всички са активни ..... накрая да не стане така само от екипа на сайта да си играят  :D :D :D

Неактивен Fight

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +59/-15
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #203 -: Октомври 01, 2009, 12:42:53 pm »
Аман от хора където след всяка промяна в игрите на Imperiaonline постоянно философстват как приходите на собствениците на играта щели да им намалеят, щели да фалират и никой нямало да остане да играе игрите им.
Брех, много загрижени тез хора. Да нямате акции в тяхната компания? Или просто обичате да помагате на хората. Ааа, това сигурно защото е любимата ви игра и не искате да се затрие. Хмм, то това трябваше да се случи още 2005 година, още тогава го предвиждаха форумните специалисти.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #204 -: Октомври 01, 2009, 12:47:36 pm »

стършел - гледам,че си начупил пръстите да агитираш всички да призвеждаме, и забогатеем - дате питам нещо ? - къде са ти предметите бе брат(които ти си произвел)? и защо снощи не купи лилавите ботушки на black80 (мисля че беше) , та да го стимулираш този човек да пусне още нещо? само 80000-100000 бяха - щом предричаш 300000 след 2-3 седмици - купувай докато е евтино  :D
когато си стигнал до 200 з. точки, и чак на 68 опит добиеш редък предмет с бонус 4 жизненост, и ти е дало 3 занаятчийски точки - и решиш,че стува да продължиш - ела ми се обади *tired*
и когато стигнеш до заветните жълти предмети, платиш 2-3 комисионни, и накрая ти купят предмета за 3-4 злато , защото не ти е останало злато да го откупиш (както соти е направил)...
 от това по-голям стимул - здраве му кажи. с бой да извадиш злато -  *hahaha* еееееее не давам пари за диаманти - поне докато екипа не реши, че трябва да си оправи бъговете, преди да мисли как да изкрънка още пари!( стършел - пак тема за размисъл - да ли целта не беше - няма злато от битки, няма злато от търговия - 1 диамант повече злато=повече пари?)
и накрая да ви питам тези 20000 акк които толкова лансирате като цифра - колко от тях са активни, колко утре ще са активни, и наколко играча принадлежат????
айде приятна игра на по-търпеливите !!! чао и от мен!


Не съм купувал , защото си взех неща  преди седмица ,а нямам неща на пазара , защото съм бижутер  и в магазините и от дроп са с по-големи показатели от тези , които произвеждам. Ходя да копам за рубини за майстора на брони и оръжейника , но ми вървят само точките .
Бих си купил метателно копие от arándano  има едно жълто за 65 000 , но не съм стрелец .
Между другото по -добро е от това с крайна цена 70 000.
« Последна редакция: Октомври 01, 2009, 12:49:38 pm от styrshel »

newcomer

  • Гост
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #205 -: Октомври 01, 2009, 12:49:17 pm »
Аман от хора където след всяка промяна в игрите на Imperiaonline постоянно философстват как приходите на собствениците на играта щели да им намалеят, щели да фалират и никой нямало да остане да играе игрите им.
Брех, много загрижени тез хора. Да нямате акции в тяхната компания? Или просто обичате да помагате на хората. Ааа, това сигурно защото е любимата ви игра и не искате да се затрие. Хмм, то това трябваше да се случи още 2005 година, още тогава го предвиждаха форумните специалисти.


+1 Fight. Както винаги лаконичен и точен в преценката на ситуацията.

ahilix

  • Гост
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #206 -: Октомври 01, 2009, 12:53:49 pm »
Аман от хора където след всяка промяна в игрите на Imperiaonline постоянно философстват как приходите на собствениците на играта щели да им намалеят, щели да фалират и никой нямало да остане да играе игрите им.
Брех, много загрижени тез хора. Да нямате акции в тяхната компания? Или просто обичате да помагате на хората. Ааа, това сигурно защото е любимата ви игра и не искате да се затрие. Хмм, то това трябваше да се случи още 2005 година, още тогава го предвиждаха форумните специалисти.

За какво са алфа и бета версиите и ако в офиса са непогрешими и напълно убедени в нещата които правят, защо тестват изобщо и защо доста от решенията се преосмислят и променят..А относно приходите - ми то е очевадно просто..При равна база за сравнение и равни други условия новата промяна в пазара ще ги редуцира най малко 2 пъти..След седмица да погледнем статистиките и да говорим пак..Иначе не говорим за фалит и спиране на игра - просто за недомислие което е добре да се промени..Ако естествено овластените да го променят виждат нужда от промяна..Пък и Форума е затова предполагам..Да се коментира..Освен ако в последните дни и там няма ново виждане и тенденции..

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #207 -: Октомври 01, 2009, 01:16:53 pm »
Имам опит в занаята във 2 категория навъртях 268 точки , работех със сапфири и после ги продавах в магазина /по онова време бяха с по-ниски бонуси от тези на бижутата с ахат или опал/ 
Съжалявам,че снощи не съм видял ботушките на момчето /имах нужда от такива , но сега си взех едни от ozyrys / , не са 80 000 , но на пазара има малко неща .
Прегледах пазара , но повечето неща са от прекупвачи, а предпочитам тези от майсторите.

Толкова от мен *SMOKE*

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #208 -: Октомври 01, 2009, 01:44:56 pm »
Току що припечелих към 20к злато. Става много просто - правя си неща 4та категория и ги продавам в магазина. Ако излезе рядък, още по добре цената става двойна. От пазара съм на загуба за тези 2 дена и пасувам. За два дена не съм изхарчил нито един диамант, а не като преди да давам по 100 диаманта за екстри и още толкова за материали. Както казва един мой познат, трябва да се гледа позитивно на нещата.  :D :D :D

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #209 -: Октомври 01, 2009, 01:46:48 pm »
Ще си дойдем на думата  ;)