Автор Тема: Заклаха ни с промените в аукциона !  (Прочетена 46003 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #255 -: Октомври 02, 2009, 04:00:31 pm »
Е то какво да спориш ... ходи да агитираш хората да пращат смс-и да ги разменят за пари с тези пари да ти купуват това, което изкопаваш, а с получените пари ти да отидеш на свой ред да купиш  диаманти и да си платиш премиума.  Началният ти тласък е да пратиш 1 смс и да си активираш премиум. Оттам работиш повече и те така. Сега разбра ли че е същото но с повечко действия и по-ниски цени следователно по-трудно е да изкараш еквивалента на 25 диаманта с бачкане. Явно трябва и акъл  *ice*

tyty_man85

  • Гост
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #256 -: Октомври 02, 2009, 04:02:53 pm »
Изчакайте малко да видим как ще тръгне пазара и тогава се карайте,вярно е че сега на повечето хора които се издържаха с копане и заначтчийство ще им е малко по-трудно в началото но след време всичко може да се нормализира,но трябва и вие да направите някакво усилие недейте пак да чакате на готово да ви паднат диамантите.Когато има някакво добро оръжие което си струва и този човек няма необходимото злато ще се наложи да продава диамантите за  злато за да може да си го купи.Когато направите съберете повечко злато от продажби, вие ще купувате диаманти на прилични цени и пак ще има някакъв баланс както преди.

ahilix

  • Гост
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #257 -: Октомври 02, 2009, 04:03:40 pm »
Добре пич не обичам да споря.Прав си.Аз не съм и нищо не разбирам,пълен неграмотник съм ! Доволен ли си .... ?
Той никога не е доволен но за сметка на това винаги е прав.. :D Макар че очевадно нищо не разбира..Щом ми написа че нещата били променени и спекулата била заклана при положение че нещата са си същите ... *pardon* Само дето трябва да мина през 2 пъти натискане на бутони.. *hihi* Единия да продам за злато , а другия да си купувам каквото си искам вкл диаманти.. :D И винаги ама абсолютно винаги срещу него е врагът дето трупа.. *freak* Което ми напомня за едни отминали времена на една тъмна за хората епоха.. :( В която ни управляваха селяни с каскети и партийни билети..

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #258 -: Октомври 02, 2009, 04:05:45 pm »
Системата нещо не върви *hihi*
И естествено, защото тези които имат пари, имат и диаманти, а тези без пари, имащи диаманти просто са в неизгодица.. продават, но няма кой да купи..
Останалата групичка без пари и без диаманти какво да прави? ???
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #259 -: Октомври 02, 2009, 04:17:58 pm »
Той никога не е доволен но за сметка на това винаги е прав.. :D Макар че очевадно нищо не разбира..Щом ми написа че нещата били променени и спекулата била заклана при положение че нещата са си същите ... *pardon* Само дето трябва да мина през 2 пъти натискане на бутони.. *hihi* Единия да продам за злато , а другия да си купувам каквото си искам вкл диаманти.. :D И винаги ама абсолютно винаги срещу него е врагът дето трупа.. *freak* Което ми напомня за едни отминали времена на една тъмна за хората епоха.. :( В която ни управляваха селяни с каскети и партийни билети..

Добре де изкриви си душата и кажи къде не съм прав като обяснявах на Деад долна черта Кинг за системата "пиявица" по която той работи. Не е ли същата само, че както ти каза с два пъти повече натискане на бутони ?

Преди 1 камък = 1 диамант комисионна 0.
Сега 1 камък не е равен не 2200 злато а на 600-700 с комисионна между 5 и 20%. 

Това пак ли е грешно. Хайде не се излагай и не издребнявай в опитите си да ме засечеш. Този път няма за какво да се хванеш  ;D

ahilix

  • Гост
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #260 -: Октомври 02, 2009, 04:22:55 pm »
Добре де изкриви си душата и кажи къде не съм прав като обяснявах на Деад долна черта Кинг за системата "пиявица" по която той работи. Не е ли същата само, че както ти каза с два пъти повече натискане на бутони ?

Преди 1 камък = 1 диамант комисионна 0.
Сега 1 камък не е равен не 2200 злато а на 600-700 с комисионна между 5 и 20%. 

Това пак ли е грешно. Хайде не се излагай и не издребнявай в опитите си да ме засечеш. Този път няма за какво да се хванеш  ;D
E същото е бре човек..Просто сега цените се правят така че като ги преизчислиш в диаманати - все тая..Винаги страда крайния потребител..Аз пускам - ако има желаещи , моля...Като не - не...Ама виж колко оферти има на пазара..И какви предмети..То не можеш първолак да оборудваш с тях..На мен ми е добре - имам и диаманти и злато..И зор нямам..Дайе напротив - сега по малко конкуренция - съответно по високи цени..И кой страда - аз или тоя дето му трябва екипировка?

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #261 -: Октомври 02, 2009, 04:28:24 pm »
Ама ти защо да страдаш ? А този дето му трябва екипировка защо му мислиш страданията. Всеки намира път да се оправя. Но сега цените тръгнаха надолу сам виждаш. Влез при камъните и виж за какво иде реч. Ти ми купуваше ако не се лъжа рубините по 14 диаманта сега обаче ги продавам за 15000 което е на половина. За по-големи суми просто не става. И при металите е надолу всичко. На теб ще ти е по-лесно да купуваш сега, а занаята си го направил вече няма какво да вдигаш. Преди като се заинатят всички с тези диаманти и никой не пуска за злато. Сега искат не искат всички трябва да пускаме в злато.

ahilix

  • Гост
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #262 -: Октомври 02, 2009, 04:43:27 pm »
Ама ти защо да страдаш ? А този дето му трябва екипировка защо му мислиш страданията. Всеки намира път да се оправя. Но сега цените тръгнаха надолу сам виждаш. Влез при камъните и виж за какво иде реч. Ти ми купуваше ако не се лъжа рубините по 14 диаманта сега обаче ги продавам за 15000 което е на половина. За по-големи суми просто не става. И при металите е надолу всичко. На теб ще ти е по-лесно да купуваш сега, а занаята си го направил вече няма какво да вдигаш. Преди като се заинатят всички с тези диаманти и никой не пуска за злато. Сега искат не искат всички трябва да пускаме в злато.
Така де...Само пропускаш едно..Може да махнеш диамантите като разплащателно средство но не можеш да накараш хората да продават или произвеждат..А рубините ги взимах на 10 на едро ..Инцидентно от пазара на повече..А това че цените са много надолу говори само едно - че пак съм прав...Свива се потреблението и нещата отиват на зле..Както се очакваше и както го диктуваше логиката..Играта дефакто ще стане постничка и откъм битки с новите промени и откъм производство с новата търговия..Аз съм свикнал да боравя със сухи факти , по възможност видни за жсички..Виж сега предметите които се предлагат на пазара и си кажи мнението..Естествено гледай жълтите и лилавите - като бройка ,като разнообразие,като цени..Това е положението - когато фактите говорят всички мълчим...Я сега си представи с новите неземни сили на героите ако 30 човека решат за да играят да си вземат по 1-2 наемика..Та примерно се появи нужда от екипировка за 60 наемника..Отде и скакво да ги екипират..От магазините - с предмети без бонуси дето на 20 тия път искат ремонт а злато няма и дето ако си така облечен те взимат на подбив във форума че героя ти е виновен за несполуките ти..Няма баланс..За 2 дни нещата се обезсмислиха тотално за дълго време напред..Не казвам че не трябват промени или че са лоши - просто в един момент се пипаше само от едната страна на каруцата и сега аха аха се обърнала..Всъщност то във всичко е така - няма ли баланс , няма нищо...

Неактивен caligulav

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 40
  • Karma: +2/-3
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Заклаха ни с промените в аукциона !
« Отговор #263 -: Октомври 02, 2009, 04:54:38 pm »
Ама ти защо да страдаш ? А този дето му трябва екипировка защо му мислиш страданията. Всеки намира път да се оправя. Но сега цените тръгнаха надолу сам виждаш. Влез при камъните и виж за какво иде реч. Ти ми купуваше ако не се лъжа рубините по 14 диаманта сега обаче ги продавам за 15000 което е на половина. За по-големи суми просто не става. И при металите е надолу всичко. На теб ще ти е по-лесно да купуваш сега, а занаята си го направил вече няма какво да вдигаш. Преди като се заинатят всички с тези диаманти и никой не пуска за злато. Сега искат не искат всички трябва да пускаме в злато.
468   31
  106932
не е като да нямам от всичко по малко но пазара умря тотално няма да продавам на загуба при никои случеи изчезна и тръпката да се бориш за рядък,легендарен или епичен предмет като след това трябва да го продадеш на загуба както и да го смятам производството и тръпката да направиш нещо читаво се загуби.
Ако бяха останали продажбата с диаманти от редки предмети на горе можеше да има смисъл да се бориш сега вече си на тотална загуба .А е ръкавиците на совата дето са с рубин им намалиха и статистиките и ен само на тях и къде е ефекта някои ако може да ми обясни.