Автор Тема: Вицове  (Прочетена 101354 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Вицове
« Отговор #255 -: Март 03, 2010, 05:02:49 pm »
Българин, турчин, американец и африканец решили да пътуват със самолет. Излетели, но след 10мин пилота казал:
- Ще паднем трябва някой да скочи.
Тогава американеца казал:
- Дядо ми е бил мил, баща ми е бил мил и аз съм мил - и скочил.
Пилота пак се обадил трябва някой да скочи. Тогава африканеца казал:
- Дядо ми е бил щедър, баща ми е бил щедър и аз съм щедър - и скочил.
Пилота пак се обадил трябва някой да скочи. Тогава българина казал:
- Дядо ми е бил хайдутин, баща ми е бил хайдутин и аз съм хайдутин - хванал турчина и го хвърлил.
Този ме разби   :D :D

Трима братя прилепи-вампири умират от глад. Наоколо в гората няма нищо живо от което да си пийнат кръвчица.
Излетял най-големият да търси храна надалече. Върнал се след известно време без храна. Посочил една скала в далечината и казал:
- Виждате ли ееей оная скала там? Чак до нея летях и нищо не намерих за ядене...
Излетял вторият брат. След известно време и той се върнал с празни ръце (да речем лапички). Посочил планината далееече, далече оттатък скалата, до която стигнал първият брат, и казал:
- Виждате ли ееееееееееееееееееей оная планина? Чак дотам летях и нищо не намерих...
Илзетял шеметно най-малкия брат. Само след няколко секунди се върнал, а устата му - цялата в кръв! Обнадеждили се другите братя, а на питащия им поглед малкият отвърнал:
- Виждате ли ееееей онуй дърво отсреща точно срещу нашата пещера?
- ДА!
- Е, аз не го видях...  *WALL*


Тези вече ги има ...

Неактивен yabu_sama

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 8
  • Karma: +45/-11
    • Профил
Re:Вицове
« Отговор #256 -: Март 03, 2010, 06:36:32 pm »
кажи кои ги няма  >:(

Ето един опит:

- Докторе, имам проблем - мнооооооого пърдя! Е, наистина нито се чува, нито мирише, ама много бе. Не спира!
- Ето ти тези хапчета - пий по едно от сините сутрин на гладно и по едно от червените вечер след хранене и след 10 дни ела на контролен преглед.
След десет дни:
- Докторе, какво направи, бе човек?!? Продължавам да пърдя, ама вече така смърди, та се не трае!!!
- Добрееее, обонянието вече е излекувано, сега остава слуха...
***
- Тате, а днес имахме упражнение по химия.
- При онази 20-годишната даскалица ли?
- Да. Тя забърка някаква много леплива смес и дланите й залепнаха яко за бюрото й.
- И какво? Отлепихте ли я?
- Уха. А по-смелите - по два пъти!
***
Починал от старост бай Иван. Сложили го в катафалката и подкарали към Долно Гъбарци да го погребат в семейното гробище. По пътя, без никой да забележи, ковчегът се изсулил от катафалката и се разпилял по пътя, а трупът останал проснат на платното. По тъмно, по пътя профучал младеж в спортен автомобил и усетил, че колата прескочила през някакво препятствие. Слязъл и видял трупа.
- Божке, убих човек! - ужасен, в паниката си той награбил тялото, повлякъл го към крайпътната канавка и го метнал в храстите.
Сутринта на разсъмване, в района се появили ловци-бракониери (връщали се от нощен лов). Видяло се на единия, че в крайпътните храсти някакво животно се е притаило, насочил бренекето и го набичил трупа със сачми.
- Ужас, застреляли сме човек! - установили те, когато се приближили. Бързо вдигнали тялото и го завлекли до близката река, метнали го там и отпрашили към дома - ни лук яли, ни лук мирисали.
Малко по-късно, и малко по-надолу по течението на реката, рибари-бракониери ловели риба с динамит. Метнали поредната шашка и след взрива с изненада видели как от водата, освен обърналите корема риби, изплувал и трупа на бай Иван.
Оказало се все пак, че имали някаква човечност - качили трупа в лодката, откарали го в Пирогов и седнали да изчакат пред операционната. След 7 часа от операционната излязъл опериращият лекар, обърсал потта от морното чело, поразмазал кръвта от стъклата на очилата си, поел си дъх и казал:
- Ще живее!
« Последна редакция: Март 06, 2010, 05:37:51 pm от yabu_sama »

Неактивен bor4o

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 0
  • Karma: +4/-15
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Вицове
« Отговор #257 -: Март 09, 2010, 04:34:48 pm »
БАБА НЕТКА: Чатке, как си ма, какво праят децата?

БАБА ЧАТКА: Аа, не съм ги чула още днес. Сутринта само си проверих пощата, ама после имах работа. Трябваше да рефрешна кочината на прасето и да изхвърля рисайкъл бин-а. Цял ден сърфирам по двора. Ама надвечер ще си пусна скайпа и ще си чатна с моите.

БАБА НЕТКА: Ааа, добре ще направиш. Аз пък днес цял ден стоя на компа. Трябваше да даунлоудна ябълките от градината на двора и да максимизирам жилетката на дядото, че му е утесняла. Ама намерих едно място в нета, дека дават голи юзъри. Червих се, червих се, ама три часа ги гледах!

БАБА ЧАТКА: Ауу, Нетке. Ми да ми пратиш линк у скайпа, че да ги видя и аз. От момиче гол юзър не съм виждала! Дядото вече за нищо не става. Съвсем му се е разхлопало флопито и Рамът не му стига. А да не говорим, че хард дискът му вече изобщо не е хард.

БАБА НЕТКА: Ее, стига и ти. И ние вече за нищо не ставаме, Чаткеее. Даже и за спам не ставаме. Ако можех да се сейвна така както бях преди 40 години...

БАБА ЧАТКА: Ще ти копи пейстна една снимка откакто бях на 25 години. Знаеш ли каква красавица бях? Без никакви бъгове! А тогава нямаше фотошоп! Сега вече и аз съм станала за рестартиране...Целият ми десктоп се е набръчкал!

БАБА НЕТКА: Ауу, Чатке, ние се заприказвахме, ама аз се сетих, че имам работа. Трябва да компилирам един боб на дядото, че пак ще ми пусне намръщена емот икона. Ще ми услужиш ли с онази голямата лъжица, че моите всичките са зипирани версии?

БАБА ЧАТКА: Нетке, не помниш ли, че ти я сенднах миналата седмица? Я си виж хисторито.

БАБА НЕТКА: Не помня такова нещо, бе Чатке!

БАБА ЧАТКА: Как така не помниш? Ти ми се логна у нас миналата седмица и ми я рикуестна.

БАБА НЕТКА: Няма такова нещо!

БАБА ЧАТКА: Така ли! Ти лъжкиня ли ме наричаш! Какво си позволяваш! Ууу, да ти се скапе скайпа дано!

БАБА НЕТКА: Аа, така ли! Магарето ти троянски кон да стане!

БАБА ЧАТКА: Уиндоуса да ти се бъгне и всички да видят какво криеш в Май Докюментс!

БАБА НЕТКА: Да качиш 30 гигабайта дано. Всичките на корема и бедрата дано!

БАБА ЧАТКА: Да ти се срути кочината и да ти форматира прасето!

БАБА НЕТКА: Котка да ти изяде мишката!

БАБА ЧАТКА: Да ти се скапе антивируса и да ти влязат червеи в ябълките!

БАБА НЕТКА: Някоя невестулка да ти хакне кокошките!

БАБА ЧАТКА: Да ти се скапят драйверите на мотиката и с ръце да копаеш земята!

БАБА НЕТКА: Дядото ти да си ъпгрейдне хард диска и да си хване млада юзърка!

БАБА ЧАТКА: Лицето ти на пиксели да стане!

БАБА НЕТКА: Кучето ти на оптичен кабел да се обеси!

БАБА ЧАТКА: Сиди ром да ти влезе в къщата и да ти окрадне всички вещи!

БАБА НЕТКА: И компютъра ли?

БАБА ЧАТКА: И компютъра!

БАБА НЕТКА: Иии, пепел ти на ю ес би входа! Повече няма да правя с теб ни аудио, ни видео чат! Даже не искам да ти чувам никнейма, да знаеш!

БАБА ЧАТКА: Ммм, дреме ми на дънната платка! Хакерка с хакерка... '
 :D :D дълго е ама четете  :D :D
« Последна редакция: Март 09, 2010, 04:37:52 pm от bor4o »

Неактивен White_Fang

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 207
  • Karma: +44/-69
  • Когато съдбата е против теб,толкова по зле за нея!
    • Профил
Re:Вицове
« Отговор #258 -: Март 09, 2010, 09:06:30 pm »
Две мутри си вървят по улицата. Единият казва:
- Я гледай ония на последния етаж. Ба... то много високо! ! !
- Вярно, бе! Тоя ако тръгне да пада, ще си пада пет дни!
- А дали ще оживее?
- Да бе да! Пет дни без храна и вода...
око за две, зъб за чене

Неактивен Cass

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 0
  • Karma: +4/-1
  • Не всичко с две бузи е лице...
    • Профил
Re:Вицове
« Отговор #259 -: Март 10, 2010, 08:23:38 pm »
Преди сватбата:

ТОЙ: Ура! Най-после! Едва дочаках!
ТЯ: Да си ходя ли?
ТОЙ: Не, даже не си и помисляй за това!
ТЯ: Обичаш ли ме?
ТОЙ: Разбира се!
ТЯ: Някога изневерявал ли си ми?
ТОЙ: Не, как въобще ти хрумна?
ТЯ: Ще ме целунеш ли?
ТОЙ: ДА!
ТЯ: Ще ме биеш ли?
ТОЙ: В никакъв случай!
ТЯ: Може ли да ти вярвам?

След сватбата - четете отдолу нагоре  *hihi*




--- Из дневника на емигранта ---

15 август. Ето че съм в Канада! Очарован съм от тази страна. Прекрасно е. С нетърпение очаквам тези очарователни планини да се покрият със сняг.

14 октомври. Канада е най-прекрасното място на света! Вчера пътувахме извън града. Видяхме лосове! Толкова са чаровни и красиви! Тук наистина е раят на земята!

11 ноември. Утре се открива ловният сезон за лосове. Това е ужасно. Просто не мога да си представя, че някой може да вдигне ръка срещу тези мили, безобидни създания. Чакаме да завали снегът. Харесва ни тук.

2 декември. Най-сетне заваля сняг. Ура! Всичко е покрито с пухкаво бяло покривало. Сякаш сме в коледна картичка! Замеряхме се със снежни топки. Внезапно снегоринът мина покрай нас и зарина целия паркинг със сняг, но аз набързо го изчистих. Колко е хубаво тук! Обичам тази страна!

12 декември. Пак валя сняг. Снегоринът пак ми зарина целия паркинг.

19 декември. Цяла нощ валя. Не можах да почистя паркинга и закъснях за работа. Тук наистина е прекрасно, но вече нямам сили да чистя паркинга. Само да не беше този кретен със снегорина!

22 декември. Тази бяла гадост пак се сипа цяла нощ! Вече имам кървави пришки по ръцете и кръстът ме боли! Оставам с впечатлението, че този изрод със снегорина ме дебне иззад ъгъла и само чака да изхвърля снега от паркинга: Мръсно копеле!

25 декември. Merry Fuckin’ Christmas! Пак този скапан сняг! Само да се докопам до гърлото на този кучи син със снегорина! Местните тъпаци изобщо не сипват сол по пътищата, човек може да се убие някъде!

27 декември. И пак валя цяла нощ! Трети ден не излизам от къщата, ако не броим всяко изскачане след снегорина. Не мога да мръдна никъде. Колата е някъде под снега, а някакъв идиот по телевизора обещава още 20 сантиметра тази нощ. Кретен! Ти знаеш ли колко лопати сняг са тия 20 сантиметра?!

28 декември. Онова кречетало от телевизора сбърка. Наваля 50 сантиметра. Този ши_ан сняг няма да се стопи до лятото! Снегоринът заседна пред нашата къща и говедото, което го кара, дотърча да ми иска лопата! Казах му, че съм счупил вече шест лопати, разчиствайки след него, и сега ще счупя седмата в овчата му глава!

4 януари. Най-сетне измъкнах колата от снега и от паркинга!!! Отидох до супермаркета да напазарувам. На връщане някакъв проклет лос изскочи пред колата и ми разби цялата предница! Защо тия лaй_ _ри ловците не избиха всичките лосове още миналата година??! По пътищата гъмжи от тези твари! Сега има да плащам 3000 долара за ремонт!

10 май. Край, заминавам за Флорида. Не мога да повярвам, че нормален човек ще се съгласи да живее в ши _ _ната им Канада!

По добре да си замълчиш и всички да те помислят за глупав, отколкото да кажеш
нещо и да разсееш всякакво съмнение! ! !

NightFiary

  • Гост
Re:Вицове
« Отговор #260 -: Март 11, 2010, 12:25:17 am »
Е това ме пръсна от смях особенно 28 декемри  *hahaha* *hahaha* *hahaha* Ще черпя едно успя да ми оправиш кефа  ;)

Неактивен bor4o

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 0
  • Karma: +4/-15
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Вицове
« Отговор #261 -: Март 11, 2010, 11:53:05 pm »
Белите гонили Чапай и Петка. Те се хвърлили в водата и започнали да плуват. По едно време Петка усетила нещо и казала на Чапай
- Опа една рибка ми влезе в ....... А Чепай отвърнал
- Не е риба продалжавай да плуваш  8)

NightFiary

  • Гост
Re:Вицове
« Отговор #262 -: Март 12, 2010, 12:41:21 am »
Ето някои и от мен. Дано Ви харесат.

Българин отишъл на специализация в Япония и минал на гости при колега японец. Там му се приходили до тоалетна, но скоро се върнал при домакина и му се оплакал , че не знае как да влезе защото вратата на тоалетната няма брава и дръжка. Японецът му казал, че тя е с фотоклетка и сензор и като стоиш пред вратата 5 сек тя се отваря, като влезеш автоматично се заключва, а като си свършиш работата и пуснеш водата автоматично се отключва. българинът харесъл технологията и си поръчал една за у тях. Когато обаче японецът дошъл в България, в дома на приятелят си на вратата все пак имало брава. на въпросът защо нашият отговорил.
- то технологии технологии, ама първият път като спря тока срах от вънка, а вторият път като спря водата- спах вътре...



Обаждане до компютърната поддръжка:
- Инсталирала съм две антивирусни...
- Вие да бяхте затворили Хитлер и Сталин в една стая!..

Един мъж влиза в бар.
-Колко струва водката?
-25 ст.
-50гр.?
-Не.100гр
-Ами мартинито?
-25ст.
-50гр.?
-Не.100гр.
-Ами бърбънът?
-25ст.
-50гр.?
-Не.100гр.
-Барът Ваш ли е?
-Не.На един приятел.
-Къде е той?
-Вкъщи при жена ми.
-Ми ко прави там?
-К'вото аз правя с бизнеса му.


Неактивен Cass

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 0
  • Karma: +4/-1
  • Не всичко с две бузи е лице...
    • Профил
Re:Вицове
« Отговор #263 -: Март 13, 2010, 03:12:59 pm »
Писмо на майка-блондинка към дъщеря й – блондинка.

„Здравей, скъпа дъще! Ако получиш това писмо, значи е пристигнало при теб. Ако не го получиш, обади ми се и ще ти го напиша пак. Пиша ти да бавно, защото знам, че не можеш да четеш бързо. Времето тук е хубаво. Миналата седмица валя само два пъти: веднъж в началото на седмицата валя три дни и към края на седмицата валя още четири дни. Между другото за онова палтенце, което искаше, чичо ти Васко каза, че ще дойде много тежко за колет с тия големи масивни копчета, та за това ги отрязах. Заший си ги обратно, сложила съм ги в десния джоб на палтенцето. Баща ти си намери нова работа. Сега под него са 500 човека! Коси тревата на гробищата. Сестра ти Сийка наскоро се омъжи и чака дете. Още не знаем какъв пол ще е бебето, така че засега не мога да ти кажа, чичо или леля ще ставаш. Ако е момиче, сестра ти иска да го кръсти на мен. Малко странно решение, да си кръсти дъщерята Мама. С брат ти Тони наскоро се случи интересна случка: затвори си колата, а ключовете останаха вътре. Наложи му се да се върне пеша до вкъщи (10 километра!), за да вземе резервните ключове и да ни пусне да излезем от колата. Ако случайно срещнеш леля си Юлия, предай й поздрави от мен. Ако не я срещнеш, нищо не й казвай.

Мама

P.S. : Исках да ти пратя малко пари, обаче вече залепих пощенския плик.     *hahaha* *hahaha* *hahaha*
По добре да си замълчиш и всички да те помислят за глупав, отколкото да кажеш
нещо и да разсееш всякакво съмнение! ! !

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:Вицове
« Отговор #264 -: Март 13, 2010, 03:33:24 pm »
Писмо на майка-блондинка към дъщеря й – блондинка.

„Здравей, скъпа дъще! Ако получиш това писмо, значи е пристигнало при теб. Ако не го получиш, обади ми се и ще ти го напиша пак. Пиша ти да бавно, защото знам, че не можеш да четеш бързо. Времето тук е хубаво. Миналата седмица валя само два пъти: веднъж в началото на седмицата валя три дни и към края на седмицата валя още четири дни. Между другото за онова палтенце, което искаше, чичо ти Васко каза, че ще дойде много тежко за колет с тия големи масивни копчета, та за това ги отрязах. Заший си ги обратно, сложила съм ги в десния джоб на палтенцето. Баща ти си намери нова работа. Сега под него са 500 човека! Коси тревата на гробищата. Сестра ти Сийка наскоро се омъжи и чака дете. Още не знаем какъв пол ще е бебето, така че засега не мога да ти кажа, чичо или леля ще ставаш. Ако е момиче, сестра ти иска да го кръсти на мен. Малко странно решение, да си кръсти дъщерята Мама. С брат ти Тони наскоро се случи интересна случка: затвори си колата, а ключовете останаха вътре. Наложи му се да се върне пеша до вкъщи (10 километра!), за да вземе резервните ключове и да ни пусне да излезем от колата. Ако случайно срещнеш леля си Юлия, предай й поздрави от мен. Ако не я срещнеш, нищо не й казвай.

Мама

P.S. : Исках да ти пратя малко пари, обаче вече залепих пощенския плик.     *hahaha* *hahaha* *hahaha*

тва напрао ме уби :D :D :Dимаш+ от мен
zlatin98 свят 2

Неактивен CaXo

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +53/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Вицове
« Отговор #265 -: Март 18, 2010, 11:09:31 am »
Отива един на доктор.

- Докторе, боли ме глава.
- Мен като ме боли глава, отивам вкъщи и жена ми ми прави една свирка и после всичко е наред.

Идва пациентът на следващия ден.
- Докторе, прав си, помага. Между другото, хубава къща.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Вицове
« Отговор #266 -: Март 18, 2010, 11:12:56 am »
Отива един на доктор.

- Докторе, боли ме глава.
- Мен като ме боли глава, отивам вкъщи и жена ми ми прави една свирка и после всичко е наред.

Идва пациентът на следващия ден.
- Докторе, прав си, помага. Между другото, хубава къща.
  :D +
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:Вицове
« Отговор #267 -: Март 18, 2010, 11:16:55 am »
Отива един на доктор.

- Докторе, боли ме глава.
- Мен като ме боли глава, отивам вкъщи и жена ми ми прави една свирка и после всичко е наред.

Идва пациентът на следващия ден.
- Докторе, прав си, помага. Между другото, хубава къща.
*hahaha* *hahaha* *hahaha*
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

NightFiary

  • Гост
Re:Вицове
« Отговор #268 -: Март 18, 2010, 11:23:52 am »
Отива един на доктор.

- Докторе, боли ме глава.
- Мен като ме боли глава, отивам вкъщи и жена ми ми прави една свирка и после всичко е наред.

Идва пациентът на следващия ден.
- Докторе, прав си, помага. Между другото, хубава къща.

Е това си го биваше  *hahaha* *hahaha* *hahaha* + ка от мене

Неактивен bor4o

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 0
  • Karma: +4/-15
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Вицове
« Отговор #269 -: Март 18, 2010, 12:02:02 pm »
Отива един на доктор.

- Докторе, боли ме глава.
- Мен като ме боли глава, отивам вкъщи и жена ми ми прави една свирка и после всичко е наред.

Идва пациентът на следващия ден.
- Докторе, прав си, помага. Между другото, хубава къща.
*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*