Автор Тема: Вицове  (Прочетена 101355 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Boliarin

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +80/-55
  • proud member of МРАЧНИТЕ
    • Профил
    • http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1549/4880096092698914491259340293Fv4JL7lOO6kZXubvBlGP.GIF
Re:Вицове
« Отговор #90 -: Ноември 07, 2009, 03:34:36 am »
Внук видял дядо си да чете некролозите във вестника и му казал:
- Дядо, дядо... Пак ли си във Facebook-а?


 8) *xxx* *freak*

Неактивен Boliarin

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +80/-55
  • proud member of МРАЧНИТЕ
    • Профил
    • http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1549/4880096092698914491259340293Fv4JL7lOO6kZXubvBlGP.GIF
Re:Вицове
« Отговор #91 -: Ноември 07, 2009, 03:38:02 am »
Голяма фирма. В разгара на работния ден в офиса нахълтват група маскирани и въоръжени мъже:
- Всички на земята! Това е обир!
- Пу, че ме уплашиха - мърмори си главният счетоводител от пода - а аз помислих, че са данъчните.


 8)

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Вицове
« Отговор #92 -: Ноември 07, 2009, 08:42:50 am »
Голяма фирма. В разгара на работния ден в офиса нахълтват група маскирани и въоръжени мъже:
- Всички на земята! Това е обир!
- Пу, че ме уплашиха - мърмори си главният счетоводител от пода - а аз помислих, че са данъчните.


 8)
:D :D :D +K

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Вицове
« Отговор #93 -: Ноември 07, 2009, 03:05:28 pm »
Един човек отива ресторант. Вика сервитиора и му вика,че иска супа топче! След няколко минути супата е готова и сервитиора му я носи. Човека бърка,но топче в супата не намира.Повиква при себе си прислугата и го пита защо в супата му няма топче.Сервитиора вика,че ако си купиш от магазина вафла 'Чайка' от вътрешносността и няма да политнат чайки! :D :D :D

Неактивен LordVOODOO

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +15/-10
    • Профил
Re:Вицове
« Отговор #94 -: Ноември 07, 2009, 07:18:43 pm »
Не е точно виц, но е за тука:

*****   Зимата и лапландците   *****


За тези от вас които си мислят че става студено е тази проста таблица на дейностите
които се извършват при различни температури в нормалния свят и в Лапландия,
където явно не ги вълнуват такива работи. Изводът е прост - ако времето ви дразни - игнорирайте го.

Зима е:
+ 10 °C - Жителите на панелни жилища в Хелзинки си пускат парното.
               Лапландците (жителите на Лапландия) садят цветя.
+ 5 °С -   Лапландците се припичат на слънце.
+2°C  -    Италианските коли не палят.
0 °C   -    Чистата вода замръзва.
-1°C   -    Дъхът става видим. Лапландците ядат сладолед и пият студена бира.
-4°C   -    Котката иска с теб под одеялото.
-10°C  -   Време е да се планува една почивка в Африка. Лапландците отиват да плуват.
-12°C  -   Твърде студено e за да вали сняг.
-15°C  -   Американските коли не могат да запалят.
-20 °C  -  Може да си чуеш дъха.
-22°C   -  Френските коли не палят вече.
-23°C   -  Политиците започват да съжаляват бездомниците.
-24°C   -  Немските коли не могат да запалят.
-26°C   -  От дъха може да се нарежат блокчета за строежа на едно иглу.
-29°C   -  Котката иска да се пъхне в пижамата
-30°C   -  Нито една истинска кола не пали вече. Лапландецът ругае звучно, рита гумите и пали ладата.
-31°C   -  Твърде студено за целувки, устните замръзват една за друга. Лапландският отбор по футбол започва                               тренировки за пролетния сезон
-39°C  -   Живакът замръзва. Твърде студено за да мислиш. Лапландците закопчават най-горното копче на ризата.
-40°C   -  Колата също иска в леглото.Лапландците си обличат пуловер.
-44°C   -  Финландският ми колега си мисли евентуално да затвори прозореца на офиса.
-50°C   -  Моржовете напускат Гренландия. Лапландците затварят прозореца на тоалетната.
-70°C   -  Белите мечки напускат Северния полюс. Университетът на Рованиеми (Лапландия) организира ски излет.
-75°C   -  Дядо Коледа напуска Полярния кръг. Лапландците нахлупват шапката над ушите.
-120°C -  Алкохолът замръзва. Следствие - лапландецът е много вкиснат.
-268°C -  Хелият става течен.
-270°C -  Адът замръзва.
-273°C -  Абсолютната нула. Брауновото движение на частиците спира. Лапландците си признават,
               че малко е студено и поискват още една ракия на клечка.

Неактивен LordVOODOO

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +15/-10
    • Профил
Re:Вицове
« Отговор #95 -: Ноември 07, 2009, 07:40:31 pm »
*****     А ти Копеуе - СТУДЕНТ ЛИ СИ а?????     *****



1. Имаш ли топла вода?
а) Аз не, обаче едни приятели в 28 блок имат бързовар и там ходя
б) Не. Аз и студена нямам, ако искаш, ще ти разправя, тя е дълга и широка
в) Рядко, щото докато я донеса с тубите от Банкя, тя все изстива
г) Не знам, не ползвам


2. Капе ти от тавана в банята?
а) Ми капе си, кво. Нали е безплатна, какво ме интересува
б) Бе мене целия таван ми пада на парчета вече шест месеца, че за едни капки ли ще седна да се тревожа
в) Слагам чадър. Не се смей, знаеш ли колко е досадно, като ми капе на учебника, когато заседна за по-дълго
г) Откак ходих да го бия оня кретен от горната стая, не смее да се къпе и не ми капе вече, неговата мама

3. Вратата на банята е изгнила и се разпада?
а) Да гние бе, нали не е моя
б) То само вратата да беше?
в) Аз една завеска съм си направил и си я дърпам, като ползвам банята
г) Че кво, аз нямам какво да крия. Който не е виждал, нека гледа; малко останахме истинските мъже

4. Някой на етажа прави шумен купон и ти пречи?
а) Аз бе, аз го правя купона, как ще ми пречи
б) Ми те всяка вечер правят купони; свивам се в ъгъла и чакам да свърши
в) Мама ми изпрати едни тапички за уши, много са ефективни, ще знаеш
г) Ей сега ше отида да ги разкатая наглите копеленца

5. Тока спира?
а) Няма нищо, аз без друго тъкмо излизах
б) Първо водата, сега и тока?То аз друго не съм и очаквал
в) Аз от вкъщи съм си взел една газена лампа. Тя е почти антикварна, още баба ми я ползваше
г) Ше спрат дедовия, аз на всичките им имам телефоните в Енергото

6. Съквартирантът ти много ти досажда и постоянно има гости?
а) Няма проблеми, и аз имам гости постоянно. Много е весело, но е тясно
б) То не бяха гости, то не беше чудо. Откакто приятелката му и сестра й дойдоха да живеят в стаята, наистина взех да се      притеснявам
в) Аз нали ти казах за онези тапички за уши, много помагат; само параван някакъв ми трябва, че с приятелката му двамата     като се налегнат, се сконфузвам много и ми става неудобно да гледам
г) Къв съквартирант бе, той избега още на третата седмица; аз само малко го понабих, за да му помогна с решението


!!! няма значение какво си отговарял. ако живееш в студентски град, всички отговори са валидни  !!!

Неактивен LordVOODOO

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +15/-10
    • Профил
Re:Вицове
« Отговор #96 -: Ноември 07, 2009, 07:53:26 pm »
НАУЧЕН АНАЛИЗ НА ЖЕНСКИ ИНДИВИД


ЕЛЕМЕНТ : Човек от женски пол

ХИМИЧЕСКИ ЗНАК : WO

ОТКРИВАТЕЛ : Адам

АТОМНО ТЕГЛО : Приема се за 118, но е известно че теглото варира от 100 до 160 либри
(Познати са и мутации, които превишават 400 либри!) забележка: 1 либра (lbs) = 0,45359 килограма

НАЛИЧНОСТ : Изобилни количества във всички населени места

УТВЪРДЕНА ФОРМУЛА : 90:60:90

ОСОБЕНОСТИ : Голямо декоративно предназначение, особено като допълнение в спортен автомобил
Най-големият известен разточител на средства
Може да осигури прекрасна почивка и отдих или да бъде продължителна причина за социално
пропадане и неприятности

ФИЗИЧНИ СВОЙСТВА : Състои се от повърхности, често покрити с различни оцветители
Кипва или замръзва без видима причина
Разтапя се, ако е приложено към нея подходящо отношение
Вгорчава се при неправилна употреба
Намира се в разнообразни състояния вариращи от обикновена руда до непокътнат метал
Диамагнетик, но се привлича от банкови средства
Може винаги да упражнява емоционален натиск в необходимата точка
В естествено състояние вида варира значително, но формата е често изкуствено променена,
за да съотвества на представите за идеалния екземпляр. Но подобни трансформации могат да
бъдат открити само от опитно око.
В някои случаи започва натрупване на тегло и придобиване на вид от погълната баскетболна
топка, с последващото произвеждане на копия като от копирна машина.

ХИМИЧНИ СВОЙСТВА : Проявява голям афинитет към злато, сребро, платина и скъпоценни камъни
Способна е да усвоява значителни количества от скъпи субстанции
Може да експлоадира спонтанно ако се намира в компанията на мъж
Неразтворима в течности, но увеличава активността си при насищане с алкохол
Характеристиките се подобряват значително ако образецът е поставен на тъмно

ОПИТНИ ДАННИ : Обикновено порозовява ако бъде изненадана в естествно състояние
Позелянява ако се намира около по-добър от нея екземпляр

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ : Много опасни, освен ако не са в опитни ръце. Необходимо е да се използват
с огромно внимание и търпение ако експериментът отива към успешен край
Незаконно е да притежавате повече от един постоянен екземпляр, но известно разнообразяване
е позволено
Преди да се разделите с постоянния си екземпляр потърсете подходящ съвет, защото ЕКЗЕМПЛЯРЪТ
Е СПОСОБЕН ДА ИЗТОЧВА КРЪВТА ОТ ВЕНИТЕ ВИ НЕОПРЕДЕЛЕНО ДЪЛГО

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Вицове
« Отговор #97 -: Ноември 08, 2009, 03:38:46 pm »
Не е точно виц, но е за тука:

*****   Зимата и лапландците   *****


За тези от вас които си мислят че става студено е тази проста таблица на дейностите
които се извършват при различни температури в нормалния свят и в Лапландия,
където явно не ги вълнуват такива работи. Изводът е прост - ако времето ви дразни - игнорирайте го.

Зима е:
-30°C   -  Нито една истинска кола не пали вече. Лапландецът ругае звучно, рита гумите и пали ладата.

*hahaha*+K

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Вицове
« Отговор #98 -: Ноември 08, 2009, 03:40:40 pm »
Не е точно виц, но е за тука:

*****   Зимата и лапландците   *****


За тези от вас които си мислят че става студено е тази проста таблица на дейностите
които се извършват при различни температури в нормалния свят и в Лапландия,
където явно не ги вълнуват такива работи. Изводът е прост - ако времето ви дразни - игнорирайте го.

Зима е:
-268°C -  Хелият става течен.
-270°C -  Адът замръзва.
-273°C -  Абсолютната нула. Брауновото движение на частиците спира. Лапландците си признават, че малко е студено и поискват още една ракия на клечка.



Цитат

ракия на клечка.


Ето това ме разби  :D :D :D :D

Неактивен LordVOODOO

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +15/-10
    • Профил
Re:Вицове
« Отговор #99 -: Ноември 08, 2009, 07:01:07 pm »
Ето нова порция смях:

Чорапите I част
Ето какво ще стане, ако не си сменяте чорапите един месец.
ден 1: Прани чорапи - меки и миришат на омекотител - мразя ги.
ден 2: Чорапите нямат никакъв мирис...така е по добре.
ден 3: Като се събуя и доближа чорапите до носа понамирисват - няма да ги сменям.
ден 4: Като си махна обувките моментно ме лъхва "приятна" миризма на спарено - няма да ги сменям.
ден 5: Като се събуя майка ми пита дали нещо не е умряло в къщи...нещо си въобразява.
ден 6: Прибрах се и още от вратата баща ми извика "Да не си настъпил някое лайно?"...какво му стана на тоя човек.
ден 7: Котката се доближи до кракът ми, подуши го и припадна....?!?!?
ден 8: Майка ми отвори прозореца на стаята ми и започна да си мърмори нещо.
ден 9: Кучето на съседите като ме видя и избяга.
ден 10: Сестра ми започна да се задушава и се наложи наще да я карат в болница. В 3 през ноща дее*а само ми разбиха сънят!
ден 11: Приятелката ми дойде, отворих вратата да я посрещна и тя избяга (получих sms, че ме напуска)...това пък защо?
ден 12: Родителските тела ми заплашват - отвориха всички прозорци в къщи.
ден 13: Майка ми си събра багажа и се махна .... даже не разбрах кога е станало, още спях.
ден 14: Баща ми излезе за работа и вечерта се обади да ми каже, че отиват с майка ми на дъъъъъъъъъъъъъъъъъъъълга почивка...
ден 15: Съседите се оплакват, че от нас мирише на лошо.... така ли? аз не усещам нищо.
ден 16: Уличните кучетата избягават района около блока.
ден 17: Съседите до, под и над нас отидоха на почивка заедно ... абе какво им става на тия хора само забягват на накъде.
ден 18: Звъняха от ХЕИ, казаха ми, че получили множество оплаквания и щели да дойдат на проверка ако продължат...сигурно са сбъркали номера.
ден 19: Цветята в апартамента увехнаха...странно вчера ги полях.
ден 20: Хората от входа масово се изнизват кой на вилата, кой на село....тука става нещо странно.
ден 21: Хлебарките напуснаха блока...такова изселение не бях виждал.
ден 22: Дойде пощальонът да ми връчи призовка...не го видях да излиза от блока. По новините вечерта видях, че бил в болницата според лекари от натравяне....горкия сигурно е ял нещо развалено.
ден 23: ХЕИ позвъни на вратата. Отварям и гледам двама души лежат в безсъзнание. Извиках бърза помощ. По новините нищо не казаха.
ден 24: Гражданска защита отцепва района...ха да не съм луд да тръгвам на някъде.
ден 25: Нещо ми е тежко в корема. Драйфа ми се.
ден 26: Тука нещо мирише на лошо...продължавам да драйф......
ден 27: .......
ден 28: .......
ден 29: .......
ден 30: Събудих се в някаква бяла стая завързан за леглото. Огледах се и видях как група хора с противогази разглеждат чорапите ми които стояха изправени до




Чорапите - II част
След няколко седмично обеззаразяване на блока и околностите, шокова терапия и тонове заплахи се върнах в къщи при семейството ми. Убийте ме не знам защо беше цялата тая идилия, е поне съм си у нас. Дойде лятото и нашите ме изпратиха на лагер за един месец в планината.


ден 1: Пристигнахме в хижата. Всички се втурнаха да си вземат душ от 2 часовото пътуване с влака и 6 часовото пътуване с теснолинейката. Аз си останах в леглото, да не съм луд да се къпя нали сутринта си взимах душ, а и чорапите ми даже не миришат. (поне мириса на прах за пране се е махнал)
ден 2: БЕСЕН СЪМ. Събудиха ни в 5:30 сутринта, за да ходим до някакъв връх. Що за нахалсво, а като капак за закуска имаше сух хляб два домата и парче салам. Като се прибрахме всички пак се втурнаха към банята...аз се отказах, но поне се наспах в стаята. Чорапите си оставих в маратонките, ухаят на леко спарено - приятно.
ден 3: Майкооо всичко ме боли ще го убия водача на групата, а на всичкото отгоре съседа ми по легло се оплаквал, че не можал да мигне цяла нощ щото нещо му миришело. Определено си измисля аз спах като пън и нищо не ми миришеше.
ден 4: Пак ни събудиха в 5:30. Щели сме да ходим да гледаме някакъв водопад, който бил на 7 часа път от тук!!!! С големи мъки стигнах до там и седнах на един камък близо до водопада, а ония ми ти "приятели" да вземат да ме бутнат във водата. На връщане се спънах в един заблатен гьол. Прибрах се премазан и си взех си душ и установих, че чистите ми чорапите са изчезнали. Е няма лошо, аз и без това не ги понасям, а и тези са си добре.
ден 5: Боли ме цялото тяло и съм настинал днеска няма да мърдам от леглото. Един от съквъртирантите ми каза, че от някъде идва мирис на застояла вода. От къде му хрумна, аз се къпах и махнах тинята, така че да е от мен не е.
ден 6: Цял ден скитахме по горещините по някакви камъни нагоре надолу. По се лее. Прибрахме се късно вечерта и аз се трупясах както си бях с дрехите и закъртих. Събудих от мърморенето на съседа по
легло, който отваряше прозореца и вратата. Тоя не е наред навън е студено, а тоя отваря, нищо другите в стаята ще затворят като им стане студено.
ден 7: Вдървил съм се....ееее, никой ли не затвори прозореца? Отговориха ми, че миришело нещо много лошо и просто нямало как.
ден 8: Валя дъжд, а ние играхме футбол. Добре, че маратонките ми не пропускат та чорапите ми са чисти.
ден 9: Върнах се от закуска и гледам момчетата в стаята разместват всичко възможно от стаята. Казват, че нещо е умряло и мирише ужасно. Аз не усещам нищо, но за да не страня се включих и аз, но нищо не намерихме - ми нормално то няма нищо ама айде.
ден 10: Двама си събраха багажа и се преместиха в друга стая щото миризмата се била засилила - не е от мен скоро си взех душ, а дрехите са ми чисти даже оня ден като валя дъжд съвсем се изчистиха.
ден 11: През нощта имаше някакво раздвижване ама много ми се спеше та разбрах чак на сутринта, че едно от момчетата започнало да се задушава и да повръща. Горкия сигурно храната в хижата е започнала да застоява.
ден 12: Двете момчете които бяха осанали в стаята се изнесоха и ме караха и мен да ходя с тях, че щяло миризмата да ме задуши и мен. Абе ти хоря нямат ли си друга разбота, че само душат. Докато не усещам нищо няма да мръдна от тук.
ден 13: Появиха се 20тина пора от близката горичка. Половината от хижата се изнесе на излет.
ден 14: Провете се умножиха и всички са под моя прозорец. Сладки същества.
ден 15: Надзорниците се изредиха един по един да ми викат, че от тук миришело да съм кажел какво. От къде да знам да не им приличам на врачка. На мен не ми мирише.
ден 16: Отидохме да разгледаме някаква пещера. Стигнахме до основната зала, ма то там тясно, тясно 50 души едвам се събрахме. Докато водача разказваше за пещерата двама души извикаха, че подушват нещо задушливо и припаднаха.
ден 17: Ще играем на криеница в мазето на хижата, щото около нея поле от порове. Ай стига бе май верно има някаква миризма, която ги привлича ама защо само аз не я усещам?
ден 18: След криеницата от снощи в мазето, 3 момчета и 5 момичета са на легло. Казват, че замалко не се задушили от нещо. Еми глупави хора като знаят, че затворени помещения не им понасят па да не влизат.
ден 19: Едно от момчетата се върна в стаята при мен. На сутринта пак беше изчезнал. Хижаря каза, че с хеликоптер го откарали в токсикологията. Докато го изкарвали едвам си поемал дъх и шепнел - миризма..лоша. Сигурно поровете под прозореца не са му понесли.
ден 20: Поровете намаляха.
ден 21: Поровете напуснаха района....?!?!?
ден 22: Хижаря ни каза, че тая вечер сме щели да спим на палатки, че да претърси хижата и да намери източника на вонята от която всички се оплакват. Всички??? Аз продължавам да твърдя, че си измислят щото аз воня не усещам.
ден 23: Трите момчета с които бях в палатката през ноща получиха хрипове. Мед сестрата, която беше с нас за малко щеше да изпусне единия. Тзтзтзтз, как може малди хора с такова крехко здраве. Явно не им понася чистия въздух.
ден 24: Хижаря каза, че още два дни ще сме на палатки, че да се измирише тотално.
ден 25: Някой ми открадна възглавницата, нищо ще спя на маратонките, а чорапите ми ще служат за по-меко.
ден 26: Сутринта се събудих от задушлива миризма, лошо ми е.
ден 27: Хижаря каза, че утре ще ни пуска в хижата. Легнах си. Събудих се през нощта, лошо ми е не мога да дишам.
ден 28: ......
ден 29: ......
ден 30: Събудих се завързан за някакъв стол и пак същите хора с противогази се опитваха да отлепят чорапите ми от маратонките.

О не пак се започва.

Неактивен LordVOODOO

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +15/-10
    • Профил
Re:Вицове
« Отговор #100 -: Ноември 08, 2009, 07:07:10 pm »
ВНИМАНИЕ!!!!

Разказ на потърпевш:
Станах жертва на ИЗМАМА на паркинга на Била-та до нас (чувам че се е случвало и на други из цялата страна)

Пазете се, да не ви дойде на главата и на вас. Ето каква е схемата:

Тъкмо си подреждах покупките в багажника (стекче минерална вода Горна Баня от малките), и ми се залепиха две супер мацки. Рекламираха някакъв специален препарат за миене на авто стъкла. Почнаха да ми мият (безплатно) стъклата. Едни сочни, едни напращели деколтета, едни изпънати копчета - ум да ти зайде...

Пълен абсурд да не се загледа човек. Та както и да е - свършиха, предложих им бакшиш - отказаха, но ме помолоха за сметка на това да ги закарам до другата Била, за да продължели промоцията там.

Викам им - няма проблем.

Качиха се с мен в колата, и по пътя стана страшно. Почнаха да ме опипват, да се събличат, да ме целуват, да се целуват... После по-хубавата мина на предната седалка, наведе се и ме започна с едни неземни френски специалитети...

През това време обаче другата тихомълком ми отмъкна стекчето Горна Баня !!!

С две думи - внимавайте ! Пазете се ! Това може да се случи и на вас !!!

Същото ми се случи и миналия понеделник, единия от вторниците, два пъти в сряда, още веднъж в четвъртък, и отново тази сутрин.

Утре пак ще ходя. Свърши ми водата!


Неактивен White_Fang

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 207
  • Karma: +44/-69
  • Когато съдбата е против теб,толкова по зле за нея!
    • Профил
Re:Вицове
« Отговор #101 -: Ноември 08, 2009, 07:11:04 pm »
 :D :D :D :D :D :D :D :D
око за две, зъб за чене

Неактивен radostinao6

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +12/-24
    • Профил
Re:Вицове
« Отговор #102 -: Ноември 08, 2009, 07:22:25 pm »
 :D :D :D

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Вицове
« Отговор #103 -: Ноември 08, 2009, 07:29:42 pm »
 :D :D :D :D :D

И аз ще ходя на билата  :D :D :D

Неактивен LordVOODOO

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +15/-10
    • Профил
Re:Вицове
« Отговор #104 -: Ноември 08, 2009, 07:33:17 pm »
България отвръща на удара ...

2011г.
Най - после е избран изпълнител за прокопаване на тунел под прохода Шипка. Месец по-късно челната копаеща машина се разтърсва от мощен удар и спира.
Екипът от специалисти и работници се събира на мястото, а после следва буря от възклицания, вариращи от "О, майн год!" до "Бах мааму!". Скоро идва полиция, после официални лица, районът е отцепен. Всички следят новините и сменят канала точно преди спорта, което срива тотално рекламния пазар. За всеки случай проектът е променен и се почва копаене на съвсем друго място, но и там се повтаря същото - удар и т.н. Извиканите на място геолози (впрочем, доста идват по собствено желание) само констатират неумолимата истина - тунел няма да има. Понеже цялата основа за планината е един огромен слитък самородно злато, с тегло около десет милиарда тона.
Когато научава новината, министър- председателят, който в момента одобрява стратегия за доказване, че всъщност сега народът живее много по-добре от преди две години, се сепва, отказва да отиде да открие линията на метрото "Люлин - Перник" и звъни на президента. Тъй като това е почти прецедент в последно време, държавният глава оставя за миг плана, предназначен да убеди всички, че никога не са живели по- зле и вдига слушалката на специалния телефон."Гошо, разбра ли?" - пита възбудено министър- председателят - "Я зарязвай всичко и ела да се напием!"
Когато чува новината, президентът само успява да попита: "Ама на всеки километър и така - до края?" Чул потвърждение, нарежда да приготвят кортежа, а пилотната кола е пратена да купи домати - от розовите, които са най-скъпи. Така де, толкова злато не се намира всеки ден. Световните борси се сриват, неподготвени за подобен удар. Тъй като обаче твърде малко са страните, досетили се да държат резерви в калай или синьо сирене, нищо не може да се направи. Освен да се завижда, разбира се. Редица основни играчи в родното публично пространство получават микроинфаркт - да е тон-два, да го откраднеш, но цяла планина - реже ли се с ножовки? Това да не ти е подводница? А и всичко е блокирано от армията, стреля се без предупреждение.Но все пак скоро кирките достигат цената на телевизорите и дори се превръщат в уместен сватбен подарък - да направиш първата копка, така да се каже. А оксижен се разменя срещу джип, но пак е трудно да се намери.

2012 г.
България отдавна е изплатила всички свои дългове и сега кредитира съседите си. Сериозно се обсъжда идеята левът да стане общоевропейска валута, но БНБ се колебае - все пак, да ни висят на гърба толкова икономики.... Никой вече не работи, заплатите се получават по сметка от държавата, голяма част от банките фалират, понеже никой не иска парите им. Всички български емигранти се връщат у дома, въпреки настоятелните молби на местните власти да останат и да харчат там парите си. Митниците и Министерството на труда и социалните грижи са премахнати като абсолютно излишни. Ролс-Ройс" открива завод в Ловеч само за нуждите на местния пазар.

2013г.
Партиите са премахнати, понеже вече никой не го е еня за тях. Някой се сеща, че тя всъщност и Стара планина някога била подарена от народа на баща му, но този път го отсвирват. Обиден, той предлага да го направят поне цар. България става президентска република. За държавен глава е избран бившият министър-председател, понеже в кампанията си успява да докаже, че именно той е бил инициаторът да се прокара тунелът, в резултат на което... Печели всички гласове на трите процента българи, направили си труда да отидат до урните. Впрочем, според новоприетата конституция това е не е проблем - нейният член първи гласи: "Гледай си живота и не се прави на интересен".
Сменен е и химна - сега той се нарича "Селската баня", като при официални случаи на места се пее "на-на-на".
Най-големите световни банки заемат мястото на фалиралите местни. На мястото на "Кремиковци" започва строежа на "Българияленд", увеличено копие на "Дисниленд".
Македония, Турция и Гърция започват да излъчват новини на български език.

2014 г.
Цар Киро купува "Манчестер Юнайтед" и назначава за президент Александър Томов. В резултат на това Бербатов прекратява договора си, връща се у нас и спори за титулярно място в "Спортист" - Своге с Кристияно Роналдо. Променена е изцяло учебната програма в средния курс - например, по математика се изучават само броене до сто и теория на вероятностите (основно приложението й при игра на рулетка). Останалите предмети почти всички отпадат, понеже на богат човек образование не му трябва. В часовете по физическо възпитание се играе само голф.
България излиза от НАТО и го наема като частна фирма за охрана на границите да спира увеличаващите се вълни от имигранти.
Провежда се преатестиране на хотелите в страната и всички, получили по-малко от шест звезди са съборени и построени отново.
Потомците на Балдуин Фландърски ( и цялата им рода до десето коляно, както и съседите) претендират да получат българско гражданство.

2015 г.
Вестник "Капитал" купува "Файненшъл таймс", добавя там форум и забранява писането на латиница в него. Впрочем, това е проблем само за по -възрастното поколение - младите вече три години учат български като основен чужд език и общо-взето се оправят.
Страната е залята от испански, френски и немски емигранти, работещи основно в туризма и строителството.
Главният офис на "Майкрософт" е преместен в Правец, а Бил Гейтс обича да отдъхва на пейката до паметника на Тодор Живков. На пазара се появява новият "Windows Bay Ganyo"", който работи само с гласови команди на български. Например, за рестарт се използва: "Abe az shto ne ti...:"
В знак на добра воля и желание за бъдещо сътрудничество от всички европейски затвори са освободени лежащите там българи, въпреки че никой не е молил за това. Цялата тази пасмина пристига на летище София и директно е изпратена в Белене - по това време вече известен курорт. Осъдените денем прекарват времето си на спа-процедури, а вечер в казиното. "Амнистия" се смята за неприлична дума и никой не я използва.

2016 г.
"ЦСКА" и "Левски" за пореден път отказват поканата за участие в
Шампионската лига - пари не им трябват, а и ги мързи да тичат. БФС тегли жребий кой да представя страната (никой не иска), пада се на "Калиакра" и те проклинат лошия си късмет. След месец спортните медии по света се възхищават на подвига на "Реал" - Мадрид, който въпреки скромния си бюджет успява да завърши наравно на свой терен със звездната селекция на българския клуб.
Откупената обратно от държавата БТК на свой ред купува Дойче Телеком и още няколко големи оператори. В знак на уважение към славното минало целият чуждестранен мениджмънт е задължен


/Може би трябваше да направя нова тема и там да продължим да харчим златото година по година  :D  *hihi* /