Автор Тема: Провинция Сиимлия  (Прочетена 9148 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Провинция Сиимлия
« Отговор #15 -: Септември 30, 2009, 03:58:03 pm »
Идеята не е лоша, но би трябвало да оставите и бойни зони само с обикновенни врагове, защото на практика в момента всички зони с противници 30-32 са непреодолими за моя герой в алфата, който е ниво 35. А прочетох в международния форум, че ситуацията е почти същата за герой с ниво 37. Да наистина в алфата няма добра екипировка и това е една от основните причини, но все пак е доста вероятно и в бетата доста голяма част от геройте, които тепарва стават категория 4 да нямат добра екипировка и да не могат да си позволят такава доста време.
Непреодолими са... соло.
Пробвайте с немници.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен m

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +20/-26
    • Профил
Re:Провинция Сиимлия
« Отговор #16 -: Септември 30, 2009, 05:24:36 pm »
Непреодолими са... соло.
Пробвайте с немници.
В момента това дори не е възможно при липсата на лечител 4та категория. Дори и да реша да ги ползвам само по веднъж и да ги изхвърлям като умрат, което би било лудост заради цената на екипировката, пак до никаде няма да ми стигнат заради ограничената си бройка.
Да не говорим че по този начин се ограничават опциите - или се биеш с наемник или забравяш за 4та категория битки. Би трябвало да знаете, че опциите или да го наречем разнообразието е в основата на интереса към дадена игра. Затова си мисля че ако направите и двата типа зони - само с обикновенни и с обикновенни и редки и по този начин дадете избор на играча дали да се бие сам в обикновенните или с наемник във втория вид зони играта само ще спечели. Разбира се, за да се появи интерес към битките във втория вид зони там ще се печели повече опит и шанса за дроп на хубави предмети ще е завишен.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Провинция Сиимлия
« Отговор #17 -: Септември 30, 2009, 05:39:19 pm »
В момента това дори не е възможно при липсата на лечител 4та категория. Дори и да реша да ги ползвам само по веднъж и да ги изхвърлям като умрат, което би било лудост заради цената на екипировката, пак до никаде няма да ми стигнат заради ограничената си бройка.
Да не говорим че по този начин се ограничават опциите - или се биеш с наемник или забравяш за 4та категория битки. Би трябвало да знаете, че опциите или да го наречем разнообразието е в основата на интереса към дадена игра. Затова си мисля че ако направите и двата типа зони - само с обикновенни и с обикновенни и редки и по този начин дадете избор на играча дали да се бие сам в обикновенните или с наемник във втория вид зони играта само ще спечели. Разбира се, за да се появи интерес към битките във втория вид зони там ще се печели повече опит и шанса за дроп на хубави предмети ще е завишен.
Ще стане възможно.
Утре ще пуснем следващата провинция, в която ще има лечители Категория 4.
Но, както вече многократно казах, провинциите в 4-та и в 5-та категория наистина ще са вече много трудни за бой соло.
За какво сме ги направили тия наемници, ако играчите не ги ползват?
Навлизаме в опасни, диви и неизследвани земи, които са почти извън обсега на имперската власт.
Там животът изначално няма да е хич лесен.

Но в тези провинции вече е златото, богатите рудни залежи, многото опит, хубавите предмети и рецепти, падащи от битките.
Едното за другото. Не можем да ги направим годни за "фермене".
Който не желае да пролива кръв, да не ходи там.
Има избор.

Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен poci

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +2/-1
    • Профил
Re:Провинция Сиимлия
« Отговор #18 -: Септември 30, 2009, 09:44:26 pm »
Ще стане възможно.
Утре ще пуснем следващата провинция, в която ще има лечители Категория 4.
Но, както вече многократно казах, провинциите в 4-та и в 5-та категория наистина ще са вече много трудни за бой соло.
За какво сме ги направили тия наемници, ако играчите не ги ползват?
Навлизаме в опасни, диви и неизследвани земи, които са почти извън обсега на имперската власт.
Там животът изначално няма да е хич лесен.

Но в тези провинции вече е златото, богатите рудни залежи, многото опит, хубавите предмети и рецепти, падащи от битките.
Едното за другото. Не можем да ги направим годни за "фермене".
Който не желае да пролива кръв, да не ходи там.
Има избор.

Незнам какво повече се дава с новите промени но с мъка направих 2 успешни битки. Опита който ми даде е същия а за злато да не говорим - 200  ??? Докато разбера че има промени вече фалирах и за да се съвзема ще трябва да ходя да го бера по дърветата  :D За да си въстанова къвта след битка ми трябва 1000 злато а и за въстановяване на екипировка трябва. Ако взема и наемник с мен няма да тръгне да се бие заради сините ми очи   *hihi* и той ще иска да му платя. С тези 200 злато от битка просто както и да смятам до никъде не ми излизат сметките. Нормално е да има по-слаби зони където логично да се взимат и по-малко ресурс защото в момента ще трябва да направите така че да моге да се комбинираме по няколко човека да нападаме една зона че да може да победим. Ако не ще си цъкаме в категория 3  :'(



stasy

  • Гост
Re:Провинция Сиимлия
« Отговор #19 -: Октомври 01, 2009, 02:39:02 pm »
Непреодолими са... соло.
Пробвайте с немници.

Ами дай възможност на хората да си вземат наемници!

tyty_man85

  • Гост
Re:Провинция Сиимлия
« Отговор #20 -: Октомври 01, 2009, 04:06:41 pm »
какъв е проблема,златото ли ти е малко че не можеш да си вземеш наемник.

stasy

  • Гост
Re:Провинция Сиимлия
« Отговор #21 -: Октомври 01, 2009, 04:14:48 pm »
Нямам точки на наемник, до днес се биех без... А и така смятам да продължа... все пак се бия предимно с мобове 3-4 нива по-ниски от моето...

tyty_man85

  • Гост
Re:Провинция Сиимлия
« Отговор #22 -: Октомври 01, 2009, 04:23:13 pm »
Аз също нямах но си оставих една след като минах в следващото ниво,макар че може и той да не ми помогне като ги гледам за какво става въпрос.
tyty_man удря Подивял бик за 246.4375 поражения и последният остава с 3755.56 здраве
Тия имат повече кръв от мене,с какво ще ги биеме не знам.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Провинция Сиимлия
« Отговор #23 -: Октомври 01, 2009, 04:26:41 pm »
Аз лично в тази новата провка няма да бия освен слабата мулти зона..
Как може аз 36 ниво да падам от 4 броя 32 ниво мародери..
А в Сиимлиа 3 ги правя на леш без да ми вземат и 300-400 кръв.. 8)
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен m

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +20/-26
    • Профил
Re:Провинция Сиимлия
« Отговор #24 -: Октомври 01, 2009, 06:06:11 pm »
Аз лично в тази новата провка няма да бия освен слабата мулти зона..
Как може аз 36 ниво да падам от 4 броя 32 ниво мародери..
А в Сиимлиа 3 ги правя на леш без да ми вземат и 300-400 кръв.. 8)
В Сиимлия е само 1/3 специалния, в Офалия са 2/4.  ;)

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Провинция Сиимлия
« Отговор #25 -: Октомври 01, 2009, 06:14:52 pm »
Вече противницте 30-32 са 2,а не 4..
Ако се пробвам 33-36 4 броя ще ме пребият като куче..
В сиимлиа ги взимам 50/50. >:(
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен El Nino

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 92
  • Karma: +4/-11
    • Профил
Re:Провинция Сиимлия
« Отговор #26 -: Октомври 04, 2009, 09:09:16 pm »
Съгласен съм с вас аз съм 20 левел и  се бия срещу някакви костенурки 22 левел и ми дава 150 опит и 50 злато, а и ми взима почти всичката кръв..  *freak* *freak* :'( :'(

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Провинция Сиимлия
« Отговор #27 -: Октомври 06, 2009, 10:02:15 am »
Значи пак ни връщате в 1-ви class

Не бях съгаслен с ордена че трябва да качиш 30 ниво за да получаваш бонус опит - на вместо смислен отговор само ми мрънкахте че така било и сте щели да ми изтриете акаунта от форма . Заключението беше че съм прав нали. Сега с активирането на орден ползваш всички бонуси

Бях ли прави когато мрънках че тия комисиони от 1000 злато за 50 тежки койи са нечовешки. Прав бях оправихте го

Се сега ще ви кажа за какво сам прав оше.

1 Пуснахте 4-та категория но няма итеми за нея само най богатите с диаманти си накупуваха  фул епични дрехи

2 Рудата в категория 4 пада на високосна година.Няма да ви подсещам от къде са тия стоманени кюлчета с които дъпат някой в 4-та категория и правят итеми ,сетесе само ако искате мога да ви върна линкове  към старите теми......

3 Направихте мобовете по силни от самите играчи в категория 4. Моб с 3 процента шанс за крит ми вкарва критикъл а аз с 20% и повече не мога.

4 Промените с ловкоста осакатиха най вече войните сега с-у стрелец дори с-у мистик няма шанс как да ги бием .Някой се усетиха и смениха ловкоста с по голяма жизвеност и сега има стрелци с по повече живот от война

Усетете се бе хораааааааааааа осакатихте война и го направихте най нишата форма на живот в тая игра.Много съм ви благодарен за така направените промени че един  крокодил може да прави повече дмг от играч с едно кило умения и оръжие 39 ниво

МЕРСИ

Моля ти се сички си имат кусури ...

Война че няма ловкост....
Мистика че интелекта е основен атрубут
Стрелеца намалиха копията на 50% след 12 рунд ...
Какво искаш ? Искате да не ви зима ловкост ли ? Ами не слагате тежки брони и си карате с меч за 1 ръка с повече критиченн .... аааа маха  *hihi* :D :D

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Провинция Сиимлия
« Отговор #28 -: Октомври 06, 2009, 02:48:22 pm »
И защо ? Защото не вдигате ловкост... като не искаш да ти правят критични или си направи мистик или стрелец или се откажи от кованите брони тежките щитове и тн ...  >:( Мога да ти кажа че ако не издържиш поне 30 рунда с война значи не си чак толкова добър ...

Неактивен SteelDragon

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 148
  • Karma: +13/-13
    • Профил
Re:Провинция Сиимлия
« Отговор #29 -: Октомври 16, 2009, 12:31:27 pm »
Е къв е тоя войн дето оставя жив враг до 30 рунда? Моя или сваля всичко на 5-тия рунд или него го свалят. Може да имам 1300 живот на 30-ти левел, но почти нищо не живее достатъчно, за да ми го вземе. Ще видим как са сега тия битки в 4-та категория. Днес насправих една с наемник - някъв мистик с проклятия. Смазах ги - 2 крокодила едвам ме одраскаха. После си повярвах много и не пих колбички за мана. А явно не съм и свикнал да гледам наемника. Може и на него да ми е свършила и резултата бе, че погинахме и двамата. Е поне няма никви предмети по него все още. Обаче искам да си взема втори за лечител. Не намерих такъв с лекуване за съжаление. Ще видим утре.