Автор Тема: Подобрете безсмислени оръжия  (Прочетена 3362 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Barbagalo

  • Гост
Подобрете безсмислени оръжия
« -: Септември 29, 2009, 10:44:01 pm »
Искам да се оплача от и в същото време да дам предложение за някои безсмислени оръжия в играта. Това са камите и летателните ножове.

Значи, не знам кой и как определя демиджите на различните оръжия, но е факт, че ако един герой  бива развиван на метателни ножове, ако е стрелец или къси ножки за войн, то той е неминуемо доста по-слаб от, да кажем, герой на същия левел, същите предмети, но примерно метателни копия развид или меч за две ръце.
Може да погледнете героя ми и да констатирате, че не е никак зле развит има и хубавипредмети, но пак с толкова малко демидж нищо не прави...
Идеята ми е или бонусите към ловкост и точност да станат на 30% или (по-добрият вариант според мен) да се завиши базовия демидж на тези, за сега, безсмислени оръжия...
Очевидно е, че никой не играе с тях, защото няма смисъл, аз съм единственият наивник в сървъра :D  *freak*  *WASSUP*

Barbagalo

  • Гост
Re:Подобрете безсмислени оръжия
« Отговор #1 -: Септември 29, 2009, 11:43:57 pm »
Мм, дааам, като му намеря нов колан и пръстен, те ще са с много жизненост и всичко ще е тип-топ от към брони, но голямата ми мъка си остава безумно ниския dmg...  :'(

Barbagalo

  • Гост
Re:Подобрете безсмислени оръжия
« Отговор #2 -: Септември 30, 2009, 02:53:43 pm »
Никва реакция от админите...
А искам и да попитам как точно става процедурата по подаване на предложения за подобряване ефективността на играта?

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Подобрете безсмислени оръжия
« Отговор #3 -: Октомври 03, 2009, 02:57:58 pm »
Аз съм съгласееен .... Много е глупаво с толкова малко демидж ... а иначе оръжията са готини ... ако е заради бонусите които дават (+20%) Вижде тоягата например ... Мноооого здрав демидж с блок и насичкото отгоре +20% ловкост ...
« Последна редакция: Октомври 03, 2009, 02:59:41 pm от mortito »

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Подобрете безсмислени оръжия
« Отговор #4 -: Октомври 03, 2009, 10:24:22 pm »
аз предлагам камата да може да се слага като трето оръжие /например-меч, щит и кама/, защото преди 40 ниво няма НИКАКЪВ СМИСЪЛ от камите

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен nrganev

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 188
  • Karma: +24/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Подобрете безсмислени оръжия
« Отговор #5 -: Октомври 03, 2009, 11:30:31 pm »
ТОва е идейно катотрето оръжия но тогава камата още ще трябва се намали.
Защото като дава тия 20% ловкост  и 20 % точност нема да могат да побеждават Войните  *freak*
Тези показатели са намалени на войните точно за да са оязвими поне някъде.
Ако нанасят брутална щета то тогава нямат защита но тези +20% напълно ще ги съживят  *xxx*

Неактивен nrganev

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 188
  • Karma: +24/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Подобрете безсмислени оръжия
« Отговор #6 -: Октомври 04, 2009, 12:07:24 am »
Ти филми не си ли гледам   *freak*

Камата се ползва като трето оръжие при асасините.Държи се в устата и при много бърза битка в близък бой асасина достига до врага и го реже през врата :D :D :D

kokoko2

  • Гост
Re:Подобрете безсмислени оръжия
« Отговор #7 -: Октомври 04, 2009, 12:30:37 pm »
не махайте камите
един от гилда ми е с сапфирена кама на мощта *hmm*

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Подобрете безсмислени оръжия
« Отговор #8 -: Октомври 04, 2009, 12:41:00 pm »
Ти филми не си ли гледам   *freak*

Камата се ползва като трето оръжие при асасините.Държи се в устата и при много бърза битка в близък бой асасина достига до врага и го реже през врата :D :D :D

Какво е асасин  :D

kokoko2

  • Гост
Re:Подобрете безсмислени оръжия
« Отговор #9 -: Октомври 04, 2009, 12:55:29 pm »

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Подобрете безсмислени оръжия
« Отговор #10 -: Октомври 04, 2009, 01:00:28 pm »
Oton каза, че щяло да има бонуси към щетите срещу определени противници или пък към някое умение на героя. Т.е мислят по въпроса. Аз определено подкрепям подобренията, тъй като противниците категория 4 са достатъчно добро предизвикателство и за герой с епична екипировка, че и с един-два наемника. От друга страна, оръжията изискват всякакви материали (които познайте колко струват) и е трудно хем да си избиеш парите от похабения ресурс, хем да не те набедят, че си кожодер и продаваш на космически цени, търсейки 800% печалба (а епични предмети съвсем пък не излизат веднъж на всеки осем пъти).

Barbagalo

  • Гост
Re:Подобрете безсмислени оръжия
« Отговор #11 -: Октомври 04, 2009, 02:59:30 pm »
Много се отклонихте от темата, дайте да говорим за това с колко трябва да се пошиви демиджа на на "късите" оръжия или тези с двата бонуса... Според мен едни легендарни метателни ножове в кат 2, 28 ниво, трябва да правят 100 демидж.

kokoko2

  • Гост
Re:Подобрете безсмислени оръжия
« Отговор #12 -: Октомври 04, 2009, 03:00:49 pm »
Много се отклонихте от темата, дайте да говорим за това с колко трябва да се пошиви демиджа на на "късите" оръжия или тези с двата бонуса... Според мен едни легендарни метателни ножове в кат 2, 28 ниво, трябва да правят 100 демидж.
не знаеш ли че 28 ниво  3 кат

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Подобрете безсмислени оръжия
« Отговор #13 -: Октомври 04, 2009, 03:03:23 pm »
Моето предложение е демиджа  на камите да се запази но да се даде някакъв шанс(например20-30%)  за втори удар в същия рунд ;)

Barbagalo

  • Гост
Re:Подобрете безсмислени оръжия
« Отговор #14 -: Октомври 04, 2009, 03:11:01 pm »
съгласен съм с това, да има шанс за повтаряне/потретване на атаката, защото сега например правя сръвнение с моето оръжие и една епична змийска хаста и ми става лошо - хастата е със 160 макс демидж... а аз със 75...  *xxx*