Автор Тема: ПИТАНКА №2?  (Прочетена 892 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

123321

  • Гост
ПИТАНКА №2?
« -: Септември 30, 2009, 06:36:42 pm »
Цитат
Karma: +135/-61
  • [-]

 Неактивен

Публикации: 556



    Re:ПИТАНКА?
« Отговор #1 -: Днес в 05:43:57 » 

--------------------------------------------------------------------------------

Проучете предварително играчите от дадена гилдия, преди да влезете при тях или пък създайте своя, като вкарате в нея хора, на които можете да разчитате.
Изборът е Ваш.
Но трябва да носите последствия от този избор.
Затова е ограничението.
 
« Последна редакция: Днес в 05:45:15 от krest »   Активен 
 
Първо:Не съм нито ДАНС,нито ФБР,нито която и друга шпионска организация за да проучвам който и да е играч,да не говорим че е и забранено,а ако тръгнем да вярваме на всичко в интернет трябва да *freak*.......нали?Второ:Изборът е Ваш.-много хубаво изречение но без тежест т.е в един момент нямаш ИЗБОР ???Трето:какво значи да нося последствия за избора си,нито нарушавам закон нито нищо,и едно примерче да ви стане нагледно-не ми харесва да работя в дадена фирма ама видиш ли немога да започна в друга понеже съм Ограничен,не съм си направил правилно Избора или може би не съм Проучил фирмата и колегите преди да Започа, ;D кажете просто че не ви се занимава.А относно кражбите,които също ми ги изтъквате като причина,ако някой реши да краде то няма да е сама с един акаунт а с повече,както си и пише в темичката.БЛАГОДАРЯ МНОГО *rose*

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:ПИТАНКА №2?
« Отговор #1 -: Септември 30, 2009, 06:51:58 pm »
Първо:Не съм нито ДАНС,нито ФБР,нито която и друга шпионска организация за да проучвам който и да е играч,да не говорим че е и забранено,а ако тръгнем да вярваме на всичко в интернет трябва да *freak*.......нали?Второ:Изборът е Ваш.-много хубаво изречение но без тежест т.е в един момент нямаш ИЗБОР ???Трето:какво значи да нося последствия за избора си,нито нарушавам закон нито нищо,и едно примерче да ви стане нагледно-не ми харесва да работя в дадена фирма ама видиш ли немога да започна в друга понеже съм Ограничен,не съм си направил правилно Избора или може би не съм Проучил фирмата и колегите преди да Започа, ;D кажете просто че не ви се занимава.А относно кражбите,които също ми ги изтъквате като причина,ако някой реши да краде то няма да е сама с един акаунт а с повече,както си и пише в темичката.БЛАГОДАРЯ МНОГО *rose*
Избор имаш - правиш си фирма/гилдия и избираш кой да поканиш ... "кажете просто че не ви се занимава".