Автор Тема: Минусчета  (Прочетена 2735 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Минусчета
« -: Май 15, 2009, 10:37:22 pm »
Не виждам шричина да бъде заключена другата тема, затова ще си направя нова :)

А утре ще сложа едно плюсче на Isolde защото само тя имаше доблеста да си признае :)

Но има някакви около 8 лицемерчета... И ако не са такива тук е мястото където могат да оставят по един автограф :)

Нито ми пука каква ще ми е кармата, нито ще им се сърдя. Но ми е ужасно любопитно на кой точно какво не му харесва в мен, затова ако може и с обосновка, Благодаря!

Неактивен LucasBoy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +11/-10
  • Е не ме ли знаеш?
    • Профил
    • Личната ми страница
    • Ел. поща
Re:Минусчета
« Отговор #1 -: Май 15, 2009, 10:46:39 pm »
Отон вече ти каза защо е заключена и както виждам ти си написал в темата "Слушам шефе". И тази ще заключи утре сутринта предполагам, а колкото до кармата - аз съм този, който ти е сложил един минус, мисля че бях със седмия или осмия. Причината е поради постоянните ти негодувания относно скоростта на играта, цените тук и там, и за браузърите изказването ти. На мен също не ми пука за кармата, така че и да "блъскаш" минуси всеки ден, няма значение ;)
Never argue with an idiot - he will lower you down to his level and beat you with experience!

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:Минусчета
« Отговор #2 -: Май 15, 2009, 10:55:47 pm »
даването на карма е анонимно - като гласуването ... така че и 'ужасно' да ти е любопитно - проблема си е твой ...  ;D
и избягвай да правиш обидни констатации - рано или късно ще си намериш майстора ...  ;D

Не виждам шричина да бъде заключена другата тема, затова ще си направя нова :)

А утре ще сложа едно плюсче на Isolde защото само тя имаше доблеста да си признае :)

Но има някакви около 8 лицемерчета... И ако не са такива тук е мястото където могат да оставят по един автограф :)

Нито ми пука каква ще ми е кармата, нито ще им се сърдя. Но ми е ужасно любопитно на кой точно какво не му харесва в мен, затова ако може и с обосновка, Благодаря!

Неактивен naftata

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +9/-4
    • Профил
Re:Минусчета
« Отговор #3 -: Май 15, 2009, 11:37:34 pm »
От мен имаш + ,защото една ера в ИО играхме добре в екип :) ;)

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Минусчета
« Отговор #4 -: Май 15, 2009, 11:39:30 pm »
Не виждам шричина да бъде заключена другата тема, затова ще си направя нова :)

А утре ще сложа едно плюсче на Isolde защото само тя имаше доблеста да си признае :)

Но има някакви около 8 лицемерчета... И ако не са такива тук е мястото където могат да оставят по един автограф :)

Нито ми пука каква ще ми е кармата, нито ще им се сърдя. Но ми е ужасно любопитно на кой точно какво не му харесва в мен, затова ако може и с обосновка, Благодаря!
на кой  му пука, тресни ми един - с кеф  ;D

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Минусчета
« Отговор #5 -: Май 16, 2009, 06:12:47 am »
Не съм слагал на никой нищо, не ме влече, защото не ме интересува, просто сега не знам защо ми направи впечатление :) Може би защото заради чингиза неоснователно ме баннаха от другия форум за обида, без да е имало такава! И тук пак мо обвинявате в някакви "обидни констатации", каквото и да значи това :) Айде за разнообразие аз пък ще ви сложа на всички по един +  ;D

Отон не каза че ще заключва, аз приех негативната му оценка и запазих минута мълчание, дори повече, после за благодарност беше заключено, какво е това отношение...

Точно за да не обикаля след мен, както той се изрази, нека си седи тази тема и всеки в нея да си споделя какви настроения го тласкат в едната или другата посока :)

А сега както обещах вчера ще си променя гласа за кармата на Isolde с което отново никога няма да съм слагал "-" на който и да било :)

Така де... Добро утро на всички ;)

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Минусчета
« Отговор #6 -: Май 16, 2009, 06:45:02 pm »
Опа, забравил съм, наслагах ви по един + токущо :)

Rayh

  • Гост
Re:Минусчета
« Отговор #7 -: Май 16, 2009, 07:19:32 pm »
аз не слагам нита - нито + ако някой не ме подсети  :D :D :D :D

Неактивен OldDeath

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 145
  • Karma: +8/-3
    • Профил
Re:Минусчета
« Отговор #8 -: Май 16, 2009, 07:50:39 pm »
Само немога разбера какво толку ти пука дали някой ти  е сложил плюс или минус .. зажното е да си направи труда да го направи..  ;D

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Минусчета
« Отговор #9 -: Май 16, 2009, 08:36:20 pm »
Ами понеже много хора се трудят над мен и просто ми е любопитно :) Нищо повече, не е да ми пука, а пусто любопитство :) Чакай да сложа и на вас по един + на райха тъкмо ще му ги закръгля на 20, много обичам да закръглям :)