Автор Тема: Реални ли са стойностите на гадинките в "Пещерата"Серпентия""?  (Прочетена 3629 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ahilix

  • Гост
Редките монстери не се почвяват понякога, те са си редки в определени зони и това е. Като видиш. че са редки и не ходиш там. За сметка на това и дропа им е по-добър, за това се наричат редки, епични и т.н. Това е провинция 4-ти тиер, отес предпоследен тиер почти, не е за ходене сам  :P
Без Мала вече не тръгвам никъде :P Поне да има кой да ми прибере тленните останки.. :D

stasy

  • Гост
Добре тогава ми отговорете на въпроса:
Re:Реални ли са стойностите на гадинките в "Пещерата"Серпентия""?

Статистика на битката за stasy:
Успешни/Атаки: 14/15
Общо нанесени щети: 6595.35151
« Последна редакция: Октомври 01, 2009, 02:20:34 pm от stasy »

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Някой прави сметки без кръчмаря,а именно  забравяте че ще си имате животинки и брони с бонуси към определени противници,а закакво са ви тогава като може като терминатор да трепете всичко и без тях :D

Неактивен artreia

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 245
  • Karma: +90/-342
    • Профил
    • Ел. поща
След като вече не можем да майсториме (занаятите изгубиха всякакъв смисъл) вече не можем и да се бием... *hmm*

До вчера си купувах допълнителни точки с диаманти, днес от 15 битки имам 3 успешни  *xxx*

Неактивен m

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +20/-26
    • Профил
Редките монстери не се почвяват понякога, те са си редки в определени зони и това е. Като видиш. че са редки и не ходиш там. За сметка на това и дропа им е по-добър, за това се наричат редки, епични и т.н. Това е провинция 4-ти тиер, отес предпоследен тиер почти, не е за ходене сам  :P

Вече имахме този разговор с Отон и аз му казах че идеята не е добра - http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=5239.0. Както виждате последното му предложение е същото, както и вашето да се ходи с наемници в тези зони и аз реших да направя този експеримент, въпреки че бях убеден че няма да стане, с цел да си говорим с факти. Герои ниво 35, взех си 2ма наемници нива 36 и 39, екипирах ги горе долу като цялата тази екстра дотук ми излезе около 200-250к злато. Резултата е:
1.Бия без проблем мобове нива 30-32 (провинция Сиимлия), като получавам безумния дроп от порядъка на 150 опит и 300 злато. Само за да ползвам двамата наемници плащам по около 900 злато на битка. Да кажем, че в случая можех да ги бия и с един, но дори и така излизам на -150 злато на битка и това е без първоначална инвестиция, без поправка на екипировка и без храна и колби.
2. Мобове нива 33-36 все още ме мачкат. След като разгледах подробния доклад преценявам че за тях може би ще са ми необходими още 1-2ма наемника, което значи още 120-250к злато инвестиция при положение че крайния резултат ще е още по голяма финансова загуба за мен от битка.
Някак не звучи логично не мислите ли ;)

ahilix

  • Гост
Вече имахме този разговор с Отон и аз му казах че идеята не е добра - http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=5239.0. Както виждате последното му предложение е същото, както и вашето да се ходи с наемници в тези зони и аз реших да направя този експеримент, въпреки че бях убеден че няма да стане, с цел да си говорим с факти. Герои ниво 35, взех си 2ма наемници нива 36 и 39, екипирах ги горе долу като цялата тази екстра дотук ми излезе около 200-250к злато. Резултата е:
1.Бия без проблем мобове нива 30-32 (провинция Сиимлия), като получавам безумния дроп от порядъка на 150 опит и 300 злато. Само за да ползвам двамата наемници плащам по около 900 злато на битка. Да кажем, че в случая можех да ги бия и с един, но дори и така излизам на -150 злато на битка и това е без първоначална инвестиция, без поправка на екипировка и без храна и колби.
2. Мобове нива 33-36 все още ме мачкат. След като разгледах подробния доклад преценявам че за тях може би ще са ми необходими още 1-2ма наемника, което значи още 120-250к злато инвестиция при положение че крайния резултат ще е още по голяма финансова загуба за мен от битка.
Някак не звучи логично не мислите ли ;)
Да си дойдем на думата..Ниски приходи в злато я високи разходи по издръжка и като капак пазар ,на който се тургува само и единствено със същото това злато / което си липсва ли липсва/ В момента рентабилен ми е само героя 30 ниво - но докога :(

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
За капак и стъпката при наддаванията е увеличена :o
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

stasy

  • Гост
Заключвам темата. защото е безпредметно да се спори с екипа!