Анкета

Да се върне ли продаването на предмети за диаманти?

ДА
НЕ

Автор Тема: За или против  (Прочетена 3589 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:За или против
« Отговор #15 -: Октомври 02, 2009, 02:21:59 pm »
@ ахилиь

Ами ако препрочиташ собствените си постове ще се смееш от сърце  :D

Сега по темата - аз не съм имал амбииците да бъда майстор на всяка цена и да обличам хора с каквото и да било. Не ми преписвай своите дерзания. Умря ти спекулата и си го признай поне. Това, че си майстор е отделен въпрос. Говорим за спекулата при онзи пазар... Ако бях и аз спекулант на едро и аз щях да си позволя да бъда майстор Тричко и да правя виртуални лилави сламки :)

Сега спекула липсва и едно камъче струва не 1 диамант или 2 както беше по едно време ами и за 600 злато не може да го продадеш. Преди се избиваха на тази цена да го купуват. Къде ги видя твоите 800 диаманта за лилава виртуална клечка не знам. Направи си нови изчисления на цените според пазарната ситуация.

ahilix

  • Гост
Re:За или против
« Отговор #16 -: Октомври 02, 2009, 02:29:28 pm »
@ ахилиь

Ами ако препрочиташ собствените си постове ще се смееш от сърце  :D

Сега по темата - аз не съм имал амбииците да бъда майстор на всяка цена и да обличам хора с каквото и да било. Не ми преписвай своите дерзания. Умря ти спекулата и си го признай поне. Това, че си майстор е отделен въпрос. Говорим за спекулата при онзи пазар... Ако бях и аз спекулант на едро и аз щях да си позволя да бъда майстор Тричко и да правя виртуални лилави сламки :)

Сега спекула липсва и едно камъче струва не 1 диамант или 2 както беше по едно време ами и за 600 злато не може да го продадеш. Преди се избиваха на тази цена да го купуват. Къде ги видя твоите 800 диаманта за лилава виртуална клечка не знам. Направи си нови изчисления на цените според пазарната ситуация.
Хихих ама ти наистина ме развеселяваш..Коя спекула умряла ,какви 5 лева и каква ти е разликата сега..Просто ще трябва да си продам предметите за злато и с него ако искам ще си купя диаманти , ще садя лук или ще ходя при Мила от Марс... *hihi* А иначе си във виртуална игра и сламките клечките и картофите са виртуални ,щеш не щеш...Аз и тия като мен пак сме си добре..Дано се радваш за това , както аз се радвам за теб, докато изпитваш морално удовлетворение как са натрили носа на спекулантите.. :D Вярно че ако помислиш малко нещата са си по старому , ама преди да го осмислиш какво то пречи и да се зарадваш малко виртуално.. :D

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:За или против
« Отговор #17 -: Октомври 02, 2009, 02:44:14 pm »
Според мен в сегашната ситуация положението е патово или по скоро игра на нерви. Никакъв пазар, всеки се оглежда какво правят другите в аукциона и никой не смее да предприеме нещо. Предлагам поне епичните предмети да имат опция да се продават за диаманти. Все пак са епични.  ???
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен Pupper

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 24
  • Karma: +6/-3
  • Ratamahata
    • Профил
Re:За или против
« Отговор #18 -: Октомври 02, 2009, 02:49:44 pm »
@DraganoW
Е, теб поне няма да те мислим ;) С 40 хилки, все ще си купиш едно диамантче :P
Аз също съм стрелец 18 ниво и спокойно мога да си купувам по един диамант на ден.
От таверната покривам две или три работи на ден. Печеля около 1000 злато.
Колкото и да не иска някой да набляга на занаят поне задължителните 100 точки в категория трябва да покрие. Аз лично правя по 5-6 пръстена, от кьопавите, за 500-600 злато.
Без да харча пари за храна, успявам да пречукам по 10-12 NPC-та (мобове) от който печеля около 400 злато и някой и друг предмет/кожа.
Не казвам, че така трябва да играят всички, но не виждам защо хора които се опитват да си форсират героите, залагайки само на битки, трябва да са основния критерий в играта! Според мен, играчи който правилно балансират между битки и професия, лесно ще успяват да се сдобиват с диаманти. И обратно, тези които искат "светкавично" развитие, ще трябва да си платят ;)
... ако ти се струва нечестно- пробвай да навиеш приятелката си да носи твоите гащи, че да не купувате нови.