Автор Тема: Абсурдните рекорди  (Прочетена 5188 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

stasy

  • Гост
Абсурдните рекорди
« -: Октомври 02, 2009, 11:06:07 am »
Нанесени щети срещу 32 ниво противници 3 броя - 9746
Моята кръв на 35-ниво е 1110 + 550 от умения = 1650

Пораженията на противниците ми също надвишава моите.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Абсурдните рекорди
« Отговор #1 -: Октомври 02, 2009, 01:25:50 pm »
Така е, Стаско, защото си 35-то ниво и все още носиш екипировка Категория 3.
Не си си разпределил правилно уменията, на Лекуване имаш 4/10 точки.
Нямаш нито една точка на Извор на духа, а имаш огромен резервоар за Дух, това предполага, че хем харчиш маса пари за колби, хем ти се налага да го правиш на всяка втора битка.
Тоягата ти, макар и жълта, е с изключително небалансирани и разхвърляни бонуси.
Изобщо не си екипиран и разпределен добре за провинции от Категория 4.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

stasy

  • Гост
Re:Абсурдните рекорди
« Отговор #2 -: Октомври 02, 2009, 02:44:20 pm »
Митаче не го приемай лично всяко мое мнение.

Не се и опитвам да покажа друго освен, че тези елитни противници нарушават баланса на играта.

ОК нека половината места за битки да са такива, но да има и друга половина с нормални. Дори имам и по-добро предложение - оставете ги както са сега, но върнете и старите.

Избирам си къде да се бия и ми дава две опции:
1. Да се бия с нормални противници (както бяха преди)
2. Да се бия с елитни (сегашните)

Сега като си тръгнал да ги сравняваш - защо не сравниш единици 28 с 29 левел - разликата между тях е увеличаване на статистиките със стъпка 1.2 При 29 и 30 левел разликата е около 5!?!

Ставайки 35 левел, аз трябва да се бия само с монстери до 29, защото не ми се предлага опция.
Кое толкова не разбра екипа.
Все пак е бета не е страшно като се сбърка, но не и да се държи до последно, че това е правилно.
Грешката не е в мен и моята екипировка.

Съжалявам наистина, че всички виждате негативизъм в това, което пиша.
Не е така. Можеше спокойно да спра и да не влезна повече в тази игра. Ако мнението на тестерите е без значение да излезна и да изчакам официалната версия.
Всичко, което изписах е, защото искам да покажа, че не съм негативно настроен, а тъкмо напротив. Опитвам се да следвам логиката в играта, но тя е рязко прекъсната с нововъведенията.

Поздрави

stasy

  • Гост
Re:Абсурдните рекорди
« Отговор #3 -: Октомври 02, 2009, 03:00:27 pm »
Слави благодаря за разбора. С някои неща съм съгласен с други донякъде.

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Абсурдните рекорди
« Отговор #4 -: Октомври 02, 2009, 03:01:58 pm »
блока е 16 максимален а критичния също е 16
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

ahilix

  • Гост
Re:Абсурдните рекорди
« Отговор #5 -: Октомври 02, 2009, 03:16:30 pm »
Мда , за мен по добра тояга в момента не може да се намери..Митко да каже ако има нещо по добро..Ще ми е любопитно да го видя..По темата - Стаси е прав и мисля че остана неразбран..Въпроса е в логиката на играта а не в разбора на екипировката му..Трябваше да има и по слаби противници..И друго да попитам - откъде аджеба да си намерим хубава екипировка като ако трябва да сме честни правите всичко наопаки - къде са рецептите с камъни за 4 то ниво..Като пипате пазара през ден как да се ориентира човек какво да произвежда и с какви ресурси..Като днес ги купува в диаманти утре трябва да продава във злато я вдругиден никой не знае..Добре че идват 2 почивни дни та да няма изненади..Пуснахте провки - видяха ви се слаби проитивниците - айде ша ги вдигаме..Ще ги биете само с наемници.То добре ама да бяхте казали..Сега кой да покрива диаманти за пренареждане..И да бяхте оставили и по слабите противници че да изкараме злато за наемник и екипировка / то не че има откъде да се купи вече де - вижте на пазара след поредната смяна на модела какво остана/И понеже очевадно не сте прави - на Стаси екипировката проблема..Че те наи добрите в момента ги бият като маче у дирек..Ама нали е по лесно да търсим кусури вместо да признаем че малко сме сбъркали.. *hmm*
« Последна редакция: Октомври 02, 2009, 03:24:38 pm от ahilix »

tyty_man85

  • Гост
Re:Абсурдните рекорди
« Отговор #6 -: Октомври 02, 2009, 03:30:02 pm »
Моята тояга в 4-та категория мисля че имаше по-големи поражения от тази,и по-голям шанс за критичен.Точността ти не знам защо е толкова малко,хубаво им сваляш критичния но затова си има магия.Интелекта ти е безобразно много,само погледни моя който ми е предостатъчен,да не говоря за пръстените които може да са над 20 от каквото си поискаш в 4-та категория.
Сега за уменията ти, контрата отдавна споменах че не става за нищо удря от дъжд на вятър,лекуването ти е на полувина, точно тази магия ме спасяваше докато стигна до 5-та категория, и ми беше най полезна.Вцепеняване още по-безполезна магия бях я напъмнил на мах нищо не става от нея.Слабост също не ти е нужна в момента по-добре щеше да е ако беше сложил точки на майсторство с проклятията с нея ги проклинаш в един рунд, а не чакаш няколко рунда, през което време са те спукали от бой.Това е моя съвет ако някой не е съгласен или има да добави нещо да заповяда, успех.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Абсурдните рекорди
« Отговор #7 -: Октомври 02, 2009, 03:31:30 pm »
Мда , за мен по добра тояга в момента не може да се намери..Митко да каже ако има нещо по добро..Ще ми е любопитно да го видя..По темата - Стаси е прав и мисля че остана неразбран..Въпроса е в логиката на играта а не в разбора на екипировката му..Трябваше да има и по слаби противници..И друго да попитам - откъде аджеба да си намерим хубава екипировка като ако трябва да сме честни правите всичко наопаки - къде са рецептите с камъни за 4 то ниво..Като пипате пазара през ден как да се ориентира човек какво да произвежда и с какви ресурси..Като днес ги купува в диаманти утре трябва да продава във злато я вдругиден никой не знае..Добре че идват 2 почивни дни та да няма изненади..Пуснахте провки - видяха ви се слаби проитивниците - айде ша ги вдигаме..Ще ги биете само с наемници.То добре ама да бяхте казали..Сега кой да покрива диаманти за пренареждане..И понеже очевадно не сте прави - на Стаси екипировката проблема..Че те наи добрите в момента ги бият като маче у дирек..Ама нали е по лесно да търсим кусури вместо да признаем че малко сме сбъркали.. *hmm*
Хайде, стига, Ахиле.
Многократно повторих, сигурно даже посинях, толкова много го повторях:
Провинциите от следващите категории са от друга Вселена.
Шефът също го каза:
В Категория 4 и 5 соло много трудно може да се движите.
Такава е концепцията, по нея разработвам зоните.

За Стаси няма да започвам да говоря, уважавам го, никога нищо не е видял лошо от мен, вчера мина всякакви граници на поведение. Макар и да ми казва, че не бил негативно настроен. Като ти скимне, Стаси, влизаш и си изливаш яда в тоя Форум. Като че ли си малко дете. Можеше много по-спокойно да си изложиш аргументите, нали?
Никога не съм показвал неуважение, но и аз съм човек, ако греша някъде, ще се коригирам.
И пак ще го повторя: Тези наемници не сме ги правили, за да ги гледаме.
А чудовищата ще стават все по-силни и силни.
Свикнете с тях.


Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

ahilix

  • Гост
Re:Абсурдните рекорди
« Отговор #8 -: Октомври 02, 2009, 03:39:31 pm »
Хайде, стига, Ахиле.
Многократно повторих, сигурно даже посинях, толкова много го повторях:
Провинциите от следващите категории са от друга Вселена.
Шефът също го каза:
В Категория 4 и 5 соло много трудно може да се движите.
Такава е концепцията, по нея разработвам зоните.

За Стаси няма да започвам да говоря, уважавам го, никога нищо не е видял лошо от мен, вчера мина всякакви граници на поведение. Макар и да ми казва, че не бил негативно настроен. Като ти скимне, Стаси, влизаш и си изливаш яда в тоя Форум. Като че ли си малко дете. Можеше много по-спокойно да си изложиш аргументите, нали?
Никога не съм показвал неуважение, но и аз съм човек, ако греша някъде, ще се коригирам.
И пак ще го повторя: Тези наемници не сме ги правили, за да ги гледаме.
А чудовищата ще стават все по-силни и силни.
Свикнете с тях.



Митко за друго ми е думата..И съвсем позитивно го казвам..Ясно че така ще бъде..Но сметни сега с новите промени как да си набавиш нещата да играеш ,бре човек..Поне 2 седмици да ги бяхте задържали и старите..Сега злато откъде за наемник като не можеш да се биеш.Екипировка откъде - виж пазара и ми кажи колко наемника могат да бъдат екипирани добре с това дето се предлага и колко ще струва..Ясно е че лесното трябва да свърши все някога ама нека трудното дойде когато играчите им се даде шанс да играят..А не за 2 дни да пренаредите така нещата че да не оставите никакъв избор на почти всички..

Неактивен m

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +20/-26
    • Профил
Re:Абсурдните рекорди
« Отговор #9 -: Октомври 02, 2009, 05:17:33 pm »
Ахиле за рецептите май не си прав - вчера ми паднаха 2, които подозирам, че са с камъни но трябва да се появят майсторите, за да мога да кажа със сигурност.

ahilix

  • Гост
Re:Абсурдните рекорди
« Отговор #10 -: Октомври 02, 2009, 05:20:06 pm »
Ахиле за рецептите май не си прав - вчера ми паднаха 2, които подозирам, че са с камъни но трябва да се появят майсторите, за да мога да кажа със сигурност.
То трябва да си пище на тях ако са с камъни - даи им имената и ще разберем - ще се радвам ако бъркам аз в случая..

Неактивен m

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +20/-26
    • Профил
Re:Абсурдните рекорди
« Отговор #11 -: Октомври 02, 2009, 05:22:35 pm »
То трябва да си пище на тях ако са с камъни - даи им имената и ще разберем - ще се радвам ако бъркам аз в случая..
1вата е за оръжейник - рецепта за съкрушител.
2рата е за майстор на брони - рецепта за мантията-щит.

А ми е интересно това, че ми се падат и базови нива рецепти от битки бъг ли е?
« Последна редакция: Октомври 02, 2009, 05:25:13 pm от m »

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Абсурдните рекорди
« Отговор #12 -: Октомври 02, 2009, 05:27:03 pm »
Много трудно падат такива рецепти..
В случея твоите са най-добрие тиер 4 които съм виждал.
« Последна редакция: Октомври 02, 2009, 05:32:45 pm от mitinho »
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

ahilix

  • Гост
Re:Абсурдните рекорди
« Отговор #13 -: Октомври 02, 2009, 05:30:50 pm »
1вата е за оръжейник - рецепта за съкрушител.
2рата е за майстор на брони - рецепта за мантията-щит.

А ми е интересно това, че ми се падат и базови нива рецепти от битки бъг ли е?
Най вероятно са перлени което е много добра новина..Като ги изучите драсни параметрите ,моля..

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re:Абсурдните рекорди
« Отговор #14 -: Октомври 02, 2009, 05:34:54 pm »
случайно да има проблем с хранилището  ??? 10 пъти пробвах да оставя 1 рецепта ама все неуспешни  *V*
- I died to become immortal