Автор Тема: Гилдия - как се разменят ресурси? И освен за това, за какво служат те?  (Прочетена 2760 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tanislava

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 51
  • Karma: +2/-2
    • Профил
Здравейте. Имам въпрос, на който не намерих отговор в досегашните теми. Когато съм в гилдия, как става размяната на ресурси? Че в менюто "Гилдии" виждам само опция да дарявам диаманти или злато. До хранилището само някои членове имат достъп. Е тогава, как ще става размяната на ресурс? И още - каква е друга ролята на гилдията, че нещо не ми е ясно  ???

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
До хранилището имат достъп само доверените членове на гилдията.
Ако те повишат от Член на Доверен член тогава ще имаш достъп и до ресурсите. И ще можеш да разменяш.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен tanislava

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 51
  • Karma: +2/-2
    • Профил
е тва значи, че ако не съм доверен член не мога да разменям ресурси. че тогава за какво ми е изобщо гилдия?!

Неактивен antoinette

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 55
  • Karma: +9/-3
    • Профил
Тъй като всички се страхуваме от обири на гилдии, трябва да мине известно време, преди да те направат доверен член, поне в нашата гилдия е така

Неактивен tanislava

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 51
  • Karma: +2/-2
    • Профил
а докато това стане просто да наливам парички в няккава гилдия за незнайно какво? извинявам се за въпросите, но наистина не мога да си изясня за какво служат гилдиите, ако не за размяна на ресурси, а и това се оказа не основна черта....

Неактивен antoinette

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 55
  • Karma: +9/-3
    • Профил
Можеш да разменяш всичко, не само ресурси, но и брони, оръжия и бижута. А и се очаква с развитието на играта и да се играе отборно. Ако не ти допада, играй самостоятелно.

Неактивен tanislava

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 51
  • Karma: +2/-2
    • Профил
и аз тъй си мислех - че ще разменяме, ама се оказа, че ми искат засега само пари да наливам, без да мога да разменям каквото и да е - аз затова се възмутих.

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
и аз тъй си мислех - че ще разменяме, ама се оказа, че ми искат засега само пари да наливам, без да мога да разменям каквото и да е - аз затова се възмутих.

Намери си друга гилдия. Не може само да даваш, без да получаваш нищо в замяна. Имай пред вид обаче, че можеш да смениш най-много 5 гилдии. След това единствената ти възможност остава да си направиш собствена гилдия.

Неактивен Lubopitko

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 213
  • Karma: +70/-52
    • Профил
имай предвид, че карайки те да даваш пари, водачите на гилдията те проверяват. И са недоверчиви заради крадците, които като се докопат до хранилището, съберат каквото има там и си заминават. Те са си решили за какъв срок ще ти е проверката и след това почти сигурно ще ти дадат достъп до хранилището. най добре си разговаряй с тях, без да се заяждаш, за колко време ще те проверяват и какво в крайна сметка очакват от твоето членство в гилдията. И ако разговора не те устройва си търси друга гилдия или играй самостоятелно. Но никоя гилдия не взема хора само за да дават 200-500 злато или колкото е там. Най-важна е обмяната на ресурси и екипировка и понататък партито
Предложеният от Вас на аукциона Обсидианен вулканичен пръстен бе купен. Получихте 20900000 Злато.

Неактивен tanislava

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 51
  • Karma: +2/-2
    • Профил
мерси за отговорите :)

Неактивен Ellan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 241
  • Karma: +43/-66
  • Примамвай врага с изгода,побеждавай го с оръжие..
    • Профил
И аз правя така тези които са и в гилдията трябва да дадат най-малко 100 кинта за да ги направя доверни членове