Автор Тема: Който сложи това е безсмъртен.  (Прочетена 19564 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Slаvi_82

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 104
  • Karma: +11/-16
    • Профил
Re:Който сложи това е безсмъртен.
« Отговор #75 -: Ноември 12, 2009, 11:57:32 pm »
При цялото ми уважение към всички играчи но някой са объркали раздела с Общи приказки.
Тая тема доста се разводни. Ако някои модератор може да е окастри и да сложи спама общи приказки би направил едно голямо добро на всички
ЦСКА- Миньор 0:3 на армията :D

Неактивен гььг

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +13/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Който сложи това е безсмъртен.
« Отговор #76 -: Ноември 13, 2009, 12:08:01 am »
ами водеща гилдия сте  ;D дайте да се побием 1 к диаманти залагам срещу тоя дето ми бие отбора  8)

  Така поставен въпроса разваля цялото удоволствие от играта и я обръща в игра на " комар" . 
Нещо с което аз не мога да се съглася и отказвам да участвам!!! 8)   

Неактивен FRESH IMPACT

  • ThE_BesT GameR
  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 72
  • Karma: +39/-18
  • TYTY_MAN
    • Профил
Re:Който сложи това е безсмъртен.
« Отговор #77 -: Ноември 13, 2009, 07:14:23 am »

  Такава битка просто не се е състояла *hmm*
 И Туту когато правиш подобна измислена статистика първо е добре да погледнеш колко :

   Успешни/Атаки: 11/21
Общо нанесени щети: 1541.6894
  си написал
  и колко  e:
Поражения 184.87375 - 448.3475 на ehhe


  Няма как при 184.87375 - 448.3475 поражения и 11 успешни атаки крайния резултат да е : Общо нанесени щети: 1541.6894
  Да не говорим че бронята ти е такава че ударите които понасяш от ehhe са : 424.7925 за една успешна атака и 217.29625 за контраатака 8)

  Друг път ги смятай тези неща че да не ти се смеят и децата ;D
*bravo* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Абе брато нищо не съм поправял,ако тази лесна игра не можете да разберете направо сте за съжаление.
Щом искаш ще ти пратя снимка на доклада с еххе и то не само един,че да станеш за смях пред всички.
Идин колега каза че доклада може да е стар,браво имаш + от мен за правилния отговор това мисля че беше битка в 4-та категория ,не съм сигурен,не съм разглеждал доклада подробно.Но това се получаваше когато екипировката и на двамат беше долу-горе еднаква.
И не мисля че мистика сам е слаб,просто екипир. ми не става и точките не са ми разпределени за 1>1 но щом толкова искате ще ги поправя и ще се пробваме на арената с рядката ми екипировка от магазина,повтарям рядка.Малко  не на място е да срявнявате герой облечен целия в лилаво срещу герой с една епична каска от 3-та категория но както и да е аз не разбирам въобще тази игра затова сигурно от 1000-ното място стигнах до 1-вото, чист късмет беше това.Вие явно сте по-напред с материала и ще искам съвети от вас,въпреки че някой още не са стигнали в последната категория но въпреки това им е ясно всичко,извинявам се на всички за невежеството ми, начинаещ съм какво да правя.
Бетата от един месец съм я зарязал,като дойде официалния надявам се тия звезди които сте тук да очаствате и там,ама тогава и ние като реакро ще имаме 100 акаунта да ни копат.Надявам се играта до няколко месеца да е готова и да с види кой кого и т.н.т.Тук напъни от мен не очаквайте 47-мо ниво герой го ползвам да ми копа стомана за туту ман2 това е положението.
« Последна редакция: Ноември 13, 2009, 07:46:53 am от FRESH IMPACT »

Неактивен gamballa

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 54
  • Karma: +4/-19
    • Профил
    • MySpace
Re:Който сложи това е безсмъртен.
« Отговор #78 -: Ноември 20, 2009, 02:21:00 am »
абе като гледам кви статове сваля ... от 100 точност оставаш с 70 а съм убеден че не си вдигнал 100 точност на боеца си :) а и ако ти излезе някой арчър с 200 ивейжън уцели го успех ти пожелавам :Д  :D
mnmlshs

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Който сложи това е безсмъртен.
« Отговор #79 -: Ноември 20, 2009, 09:27:16 am »
Ами всъщност не съм сложил 100... повечко е + някои магии... ама пак си е голям риск.

Неактивен stormer81

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +35/-29
    • Профил
Re:Който сложи това е безсмъртен.
« Отговор #80 -: Ноември 21, 2009, 01:30:08 pm »
By mitinho at 2009-11-21


От първи опит !!! :D

П.С.

Отбор 1 е на ход.
Позиция Позиция "Берсерк" добавя поражения от 513.999072 към пораженията от 2141.6628.
Stormer81 удря venom за 2655.661872 поражения и последният остава с -561.33 здраве.Изпълнен е Критичен удар! 6/15.5!
« Последна редакция: Ноември 21, 2009, 02:15:36 pm от stormer81 »

Неактивен Boliarin

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +80/-55
  • proud member of МРАЧНИТЕ
    • Профил
    • http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1549/4880096092698914491259340293Fv4JL7lOO6kZXubvBlGP.GIF
Re:Който сложи това е безсмъртен.
« Отговор #81 -: Ноември 21, 2009, 06:46:32 pm »
 R.I.P. venom .... :D

Неактивен tututu

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 640
  • Karma: +47/-90
  • Любимата ми игра
    • Профил
Re:Който сложи това е безсмъртен.
« Отговор #82 -: Ноември 21, 2009, 07:58:36 pm »
мисля че трябваше да избираш

Неактивен r3dboy

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +35/-86
    • Профил
Re:Който сложи това е безсмъртен.
« Отговор #83 -: Декември 09, 2009, 11:08:40 pm »
:O:O Искам да попитам нещо.При влизането в битка трябва да избиаш между Атакуваща позиция Берсерк или те вървят двете в комбина ?
значи сега погледнах моя герои тои има 2 ниво берсерк и атакуващата позиция я няма така че няма какво да избираш ;)
« Последна редакция: Декември 09, 2009, 11:12:47 pm от r3dboy »

0000

  • Гост
Re:Който сложи това е безсмъртен.
« Отговор #84 -: Декември 23, 2009, 10:01:43 pm »
Този чук е идеален за бавни противници - мечки, бикове, костенурки и, може би, лъвове.
Не рискувате много големи поражения и, макар и да ви продължават битките по 20-30 рунда, все ще успеете да вкарате по някой и друг удар.
Даже не е нужно да вкарвате критични, достатъчно е да можете да уцелвате. Чукът прави достатъчно поражения. Това му е силата.
А и бонусът към жизненост е прекрасен.
Всъщност... хич не е лош като за едно танкче.
Мда ;)

Отон е оцелил в десятката, всички други сте подхванали напълно бесмислен спор :) Много ясно че съм направил чука за себе си и никога не съм си и помислял да го продавм :) И много ясно че няма по-добър вариант за свиреп войн в 4-та категория :) Аз поне съм много доволен :) Целта беше как най-лесно да качи нива героя, който най-трудно му се отдава това! И много ясно че чука не е за дуели! Въпреки че е вярно че стига един път да уцеля и всъщност това не се случва чак толкова рядко  :D

Свирепия войн защита няма попринцип, предвид факта че не може да носи щит, а блока на меча е повече от смешен, особено откакто може да се сваля, вече и за критичния забравихме, но едно време беше друго :) Но въпреки това костенурките и крокодилите 37-39, както и абсолютно всичко в Сиимлия смазвах още на 33-то ниво, можеби ако не бях го зарязал на 33 преди повече от 2 месеца преди да пуснат 4-та, най-вероятно и на 30-то щях да си ги бия :) Ест. се прецаках да си мина и приключението веднага като го пуснаха още със смешните награди... И тъйкато чука според някой хора не е хубав, само с него, без да променям нищо друго, с обърканите точки и умения и без наемници и най-вече факта че далеч не бях го облякъл добре дори за 3-та категория, всъщност бронята му дори не беше епична... и без да искам станах 35-то за един ден :)

Има само един кофти момент сега, това оръжие вече не е актуално, поради факта че тогава за да се направи трябваше да млатиш като луд чукове и да изхабиш минимум 50-100 перли въобще за да изкараш нещо епично при шанс 2-3%... А сега шанса е 15%, какво повече да си говорим... Но всъщност има какво - за да е пълна картинката сега ахатово оръжие може да има толкова жизненост, колкото тогава перлено...

И всъщност не би било никак лошо ако някой реши да ме компенсира със 100-тина перли :)

Иначе геройчето вече е малко попроменено и с 5 произволни наемника, че не виждам смисъл да качвам ниво преди да пуснат 5-та категория, сега си бие за златце... И въпреки боклучавите наемници, само vitq ме е бил, но това беше когато позицията не работеше, не мога да го набарам аз да го нападна, да видим :) Въпреки че наемниците му са много по-добри от моите, пак ще го смачкам и с наемници и без наемници! Ако има някой друг желаещ също да заповяда, макар че сега повече от всякога този герой е направен за PvM, а не за PvP. Но въпреки това покажете ми войн с меч за една или две ръце, без значение, който да победи Juggernaut :) По-скоро да бяхте казали че някой с пика ще ме бие, там може и да се съглася, макар че не съм съвсем сигурен :) Зависи от много други неща и за съжаление най-вече от късмет.

И пак си забравих мисълта, но се сетих друго :) За съжаление този герой ще бъде качен само до 40-то ниво и дори няма да продължи да бъде оръжейник, а ще си остане прост миньор. А по повод на това че съм най-голямото мулти :) Вярно е :) В 4-та категория ми се наложи с един единствен герой да се бия за злато, да копая руда, да я обработвам и да правя оръжия за останалите :) Определено съм МУЛТИфункционален, благодаря и за това признание ;) Та в 5-та най-добрия оръжейник ще бъде DandD. Защото е дърводелец, а дървото се харчи много по-малко от рудата и кюлчетата, отделно че тя вече е 47, а още на 45 нямаше смисъл да и качвам повече ниво, ама какво друго да я правя... Докато горкия боец, след безмисленото ограничение за 10 задължителни точки в базовите умения, просто няма смистъл повече да се играе с този герой... Само той няма критичен в базовите и за капак, за да го развия по единствения възможен начин, че да става с нещо, а именно с две оръжия, ще са ми необходими само 57 точки, а ограничението е 50, следователно герой с повече от 3 точки в базовите умения просто не ме устройва... И от сърце ви се моля, помислете, махнете това глупаво ограничение, защото това ми е любимия герой - боеца - и не случайно ми беше първия и единствен дълго време и ако не беше пълен боклук, все още щеше да бъде такъв, но уви... БЕШЕ ЗЛЕ, СТАНА ОЩЕ ПО ЗЛЕ, МОЛЯ ВИ, НАПРАВЕТЕ ГО ПАК ДА Е САМО ЗЛЕ !!!

БЛАГОДАРЯ !

Неактивен DevviL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 186
  • Karma: +13/-61
    • Профил
Re:Който сложи това е безсмъртен.
« Отговор #85 -: Януари 05, 2010, 09:58:26 pm »
Това е уникален боен чук  *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx*