Автор Тема: Предмети придобити при битка  (Прочетена 2253 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен fiko78

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +1/-1
    • Профил
Предмети придобити при битка
« -: Май 16, 2009, 01:38:00 pm »
Придобивам предмети в битка (в такава от няколко рунда) и като приключа поглеждам какво съм придобил, дотук добре, но на всички нови предмети пише, че принадлежат на мен, а аз несъм ги ползвал. Въпроса е бъг ли е това или умишлено, защото излиза, че всеки предмет трябва да се съхранява или в гилдията или в наета къща и при спечелване на хубав предмет в многоходовите битки трябва да се върна в града за да ги оставя.

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:Предмети придобити при битка
« Отговор #1 -: Май 16, 2009, 01:45:24 pm »
ако си чел внимателно щеше да знаеш че предмети от такива места принадлежат само на героя - стават само за теб или да ги продадеш в някой магазин по ниските цени ...

Придобивам предмети в битка (в такава от няколко рунда) и като приключа поглеждам какво съм придобил, дотук добре, но на всички нови предмети пише, че принадлежат на мен, а аз несъм ги ползвал. Въпроса е бъг ли е това или умишлено, защото излиза, че всеки предмет трябва да се съхранява или в гилдията или в наета къща и при спечелване на хубав предмет в многоходовите битки трябва да се върна в града за да ги оставя.

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:Предмети придобити при битка
« Отговор #2 -: Май 16, 2009, 01:51:14 pm »
... трябва да се върна в града за да ги оставя.
Срещу 100 пари можеш да преместиш къщата си в провинцията, където се биеш.
Има едно празно място с оградка при магазините.
Поне така пише. Аз не съм го проверявал

Неактивен fiko78

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +1/-1
    • Профил
Re:Предмети придобити при битка
« Отговор #3 -: Май 16, 2009, 01:51:22 pm »
Е найстина несъм го прочел, но няма логика да е така, защото съм там с наемник. Би трябвало и на него да стават. И второ това се случи сега, а преди ден всички предмети, който бях събрал с копуване за наемника станаха пак мой без да съм ги слагал на героя.

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:Предмети придобити при битка
« Отговор #4 -: Май 16, 2009, 02:08:43 pm »
а да си ги слагал на наемника ...

Е найстина несъм го прочел, но няма логика да е така, защото съм там с наемник. Би трябвало и на него да стават. И второ това се случи сега, а преди ден всички предмети, който бях събрал с копуване за наемника станаха пак мой без да съм ги слагал на героя.

Неактивен fiko78

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +1/-1
    • Профил
Re:Предмети придобити при битка
« Отговор #5 -: Май 16, 2009, 02:15:41 pm »
Не. Сега ще купя нещо ефтино от аукциона и ще пробвам пак да видя.