Автор Тема: За всички войни които се оплакват.Оплакнете очи.  (Прочетена 21863 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

tyty_man85

  • Гост
Re:За всички войни които се оплакват.Оплакнете очи.
« Отговор #105 -: Октомври 10, 2009, 04:23:34 pm »
Ами шереметев ще ти го кажа точно и ясно,виж на клигор екипировката и тази на ммк1,води се по лилавата светлина от неговата екипировка и ще забележиш разликата.Като се окичим с 4-та категория епични брони пак ще си говорим кой за какво си бил направил героя.
Дори и с кекавите пръстени се вижда, че войнът има по-големи шансове за избягване на удар от мистика, а m на няколко пъти каза, че си е правил развитие за PvM, а не PvP. Това, че битката зависи от късмета, си е друг въпрос, аз само излагам фактите.


tyty_man85

  • Гост
Re:За всички войни които се оплакват.Оплакнете очи.
« Отговор #106 -: Октомври 10, 2009, 04:24:59 pm »
Нямаш проблеми ммк1 макар че моята екипировка е на светлинни години от твоята.И за да не хабиш точки може да се пробваме на арената,че на мен не ми дава да си избера кой да бия не знам защо е така.

Неактивен m

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +20/-26
    • Профил
Re:За всички войни които се оплакват.Оплакнете очи.
« Отговор #107 -: Октомври 10, 2009, 04:44:27 pm »
Нямаш проблеми ммк1 макар че моята екипировка е на светлинни години от твоята.И за да не хабиш точки може да се пробваме на арената,че на мен не ми дава да си избера кой да бия не знам защо е така.

Както кажеш tyty, дори на арената ще е по-добре за теб, защото позициите на войните май не работят там. А и на мен не ми дава да избирам герои, които са под мен в класацията, така че нищо чудно, че на теб не ти дава никакъв избор.
Да, екипировката ми наистина е страхотна спор няма, макар че е 3та категория, но ако поразгледаш ще видиш, че повечето ни членове са с такава. Това показва, че все пак гилдията ни не е толкова лоша колкото се опитвате да я изкарате. ;)

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:За всички войни които се оплакват.Оплакнете очи.
« Отговор #108 -: Октомври 10, 2009, 04:47:16 pm »
Щом сте в първи по опит и доста майстори имате особенно невероятен бижутер,никой не е казал че ще слаби.Вие сте основният ни противник във всичко.
В близкото бъдеще ще видим кой е по-добър.
Вие сте на епичните от много време,наще пак ви трошат от бой. :D :D :D
Никой не се направил специално за 1вс1.
« Последна редакция: Октомври 10, 2009, 04:49:49 pm от mitinho »
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:За всички войни които се оплакват.Оплакнете очи.
« Отговор #109 -: Октомври 10, 2009, 05:03:44 pm »
Ами шереметев ще ти го кажа точно и ясно,виж на клигор екипировката и тази на ммк1,води се по лилавата светлина от неговата екипировка и ще забележиш разликата.Като се окичим с 4-та категория епични брони пак ще си говорим кой за какво си бил направил героя.


Предполагам си забелязал, че всъщност колегата е с име на акаунта Kilgor (с когото навремето намерихме няколко бъга за 1в1 на арената). За екипировка- mitinho се изказа относно политиката на гилдията ви и аз няма да се меся в нея или да я коментирам. А идеята при нас е всеки да си играе играта както иска, не да се гонят рекорди (ако някой си постави като цел в живота да намачка всички герои в обхвата му- ще бъде въоръжен, но това няма да стане причина исканията на останалите ни съотборници да бъдат пренебрегнати).

За останалата част- съгласен съм с казаното от m, тъй като и сам знам подобни закачки, заигравки, шегички и т.н как накрая свършват с катинарче/в кошчето и по няколко човека си заслужават подарък от БАНановата фабрика. Хайде да не създаваме излишна работа на хората, които следят форума.

ahilix

  • Гост
Re:За всички войни които се оплакват.Оплакнете очи.
« Отговор #110 -: Октомври 10, 2009, 05:18:20 pm »
Изглеждаш ми разумен човек, така че би трябвало да признаеш, че е весело в определени граници, след което се превраща в досадно и дразнещо. Достатъчно много пъти съм виждал в българските форуми на другите игри на същия екип, как се започва ужким с дребни закачки, който постепенно се израждат в словесни войни, от който на човек почва да му се гади. Аз лично нямам никакво намерение и желание да участвам в такива.

В първата битка героя ми прилга Боен вик след вътрешния дух на Килгор, и ако се загледаш по-внимателно ще видиш, че това всъщност е по-лошия за него вариант, защото му смъквам повече живот.

С леко пиперлив тон мога да ти кажа, че на тези който са в обхвата на Сион, а и на другите им е точно през ... дали ги бие някой в предизвикателство, от което единствената полза е да се биеш в гърдите във форума и да си мислиш, че си велик.  :) Доколкото разбрах си станал Модератор в ИО форума, като такъв май би трябвало да знаеш какжо се случва, ако те хванат за умишлено възползване от бъг в играта. В този смисъл, доколкото знам ползването на второ оръжие, като камата която си сложил на Сион, за стрелец е чак след 40то ниво, а героят ти е доста далеч от 40то ниво. ;)
А сега се извинявам за леко пиперливия тон, защото както казах по-горе нямам никакво желание да продължавам в такава насока.

Добре tyty, специално за теб ще направя изключение и ще направим 1 битка.  :)
Май ще е утре, не ми дава да избирам 2ри път.
Само да ти припомня нещо без пиперлив тон..Тези които ползват бъгове без да ги докладват и то ги експлоатират нечовешки са именно Реакро - факт..Бъга с камата е докладван преди 4 дни и ако четеше от време на време щеше да знаеш...Като капак на всичко именно ние си докладвахме собствена рецепта ,която беше сбъркана и настоявахме да се оправи..От това само вреди претърпяхме , ама сега поне мога да ти го напомня...Станал съм Модератор в ИО доста отдавна - преди тая игра да я има и като такъв много добре знам задълженията си..Досега не си спомням от Екипа да ми е правена забележка за каквото и да е , камо ли за поведението ми от чисто морален аспект..По принцип ще пропусна часта през какво на кого му е..Просто щото ако беше така нямаше сега да ми се пениш из Форума.. :)

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:За всички войни които се оплакват.Оплакнете очи.
« Отговор #111 -: Октомври 10, 2009, 05:35:17 pm »
Предлагам довечера да направим едно 5вс5 на арената и да спрем с глупостите.
Извинявам се ако съм засегнал някого, :'(.
Като пуснат битките между гилдии,опасни зони и т.н ще видим кой колко е силен.
Също предлгагам една тема в общи Реакро вс Зеалотс и да си постваме доклади :)
Без простотии и дразнения ?
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен m

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +20/-26
    • Профил
Re:За всички войни които се оплакват.Оплакнете очи.
« Отговор #112 -: Октомври 10, 2009, 05:37:06 pm »
Само да ти припомня нещо без пиперлив тон..Тези които ползват бъгове без да ги докладват и то ги експлоатират нечовешки са именно Реакро - факт..Бъга с камата е докладван преди 4 дни и ако четеше от време на време щеше да знаеш...Като капак на всичко именно ние си докладвахме собствена рецепта ,която беше сбъркана и настоявахме да се оправи..От това само вреди претърпяхме , ама сега поне мога да ти го напомня...Станал съм Модератор в ИО доста отдавна - преди тая игра да я има и като такъв много добре знам задълженията си..Досега не си спомням от Екипа да ми е правена забележка за каквото и да е , камо ли за поведението ми от чисто морален аспект..По принцип ще пропусна часта през какво на кого му е..Просто щото ако беше така нямаше сега да ми се пениш из Форума.. :)

Г-н Axilix, тъй като държа да запазя добрия, ако не приятелски тон във форума, ще пропусна да коментирам фрази от типа "да ми се пениш из Форума", както и други елементи от леко двойнствения морален аспект на вашия пост и с това приключвам всякакъв коментар на тема Reacro и Zealots.  :)

ahilix

  • Гост
Re:За всички войни които се оплакват.Оплакнете очи.
« Отговор #113 -: Октомври 10, 2009, 05:51:06 pm »
Г-н Axilix, тъй като държа да запазя добрия, ако не приятелски тон във форума, ще пропусна да коментирам фрази от типа "да ми се пениш из Форума", както и други елементи от леко двойнствения морален аспект на вашия пост и с това приключвам всякакъв коментар на тема Reacro и Zealots.  :)
Г-н М  благодаря Ви много за проявеното великодушие , но няма нужда..Ако смятате моралния аспект за леко двойнствен , то това е лично ваше мнение което уважавам..Винаги съм предпочитал да боравя с факти , а те в случая са следните - доказано експлоатиран бъг от Реакро , без да бъде докладван и поне два докладвани от Зеалотс..Кога и как те ще бъдат фиксирани е единствено и само в компетенцията на Екипа..Дотогава , след като съм ги докладвал , приемам ,че е опция ,достъпна за всички..Даже се постарахме да изкараме хубави ками на пазара , за да може всеки желаещ да се възползва..Едната вече е купена , но има и друга..Ако желаете ,може да я предложите на вниманието на гилдията си , така щото най - накрая да станете леко конкурентноспособни..Ценя старанието Ви да запазите добрия тон и се извинявам ,ако с нещо съм ви засегнал , не дай си Боже , обидил.. :)

Неактивен m

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +20/-26
    • Профил
Re:За всички войни които се оплакват.Оплакнете очи.
« Отговор #114 -: Октомври 10, 2009, 06:03:33 pm »
Г-н М  благодаря Ви много за проявеното великодушие , но няма нужда..Ако смятате моралния аспект за леко двойнствен , то това е лично ваше мнение което уважавам..Винаги съм предпочитал да боравя с факти , а те в случая са следните - доказано експлоатиран бъг от Реакро , без да бъде докладван и поне два докладвани от Зеалотс..Кога и как те ще бъдат фиксирани е единствено и само в компетенцията на Екипа..Дотогава , след като съм ги докладвал , приемам ,че е опция ,достъпна за всички..Даже се постарахме да изкараме хубави ками на пазара , за да може всеки желаещ да се възползва..Едната вече е купена , но има и друга..Ако желаете ,може да я предложите на вниманието на гилдията си , така щото най - накрая да станете леко конкурентноспособни..Ценя старанието Ви да запазите добрия тон и се извинявам ,ако с нещо съм ви засегнал , не дай си Боже , обидил.. :)

Наистина няма нужда да се извинявате, лоши чувства от моя страна няма и се радвам, че можем да приключим темата по толкова културен начин.  :)

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:За всички войни които се оплакват.Оплакнете очи.
« Отговор #115 -: Октомври 10, 2009, 06:22:32 pm »
Тази работа с господин Ахил или господин М ми звучи както в едно предаване на Радо шишарката му викаха господин шишарка :D
Хайде като се правиме на аристократи поне да не използваме обръщения от рода на господин Клюн или господин Пърч(смешно е) *hahaha*

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:За всички войни които се оплакват.Оплакнете очи.
« Отговор #116 -: Октомври 10, 2009, 06:32:52 pm »
Това е учтивия тон и култура на хората.И ние щяхме да имаме титли на лордове,сърове и тем подобни.Уви,но историята не прощава.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:За всички войни които се оплакват.Оплакнете очи.
« Отговор #117 -: Октомври 10, 2009, 07:15:35 pm »
Някой гледа ли новините по БиТиВи?  :)

ahilix

  • Гост
Re:За всички войни които се оплакват.Оплакнете очи.
« Отговор #118 -: Октомври 10, 2009, 07:19:22 pm »

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:За всички войни които се оплакват.Оплакнете очи.
« Отговор #119 -: Октомври 10, 2009, 07:21:20 pm »
Създателят на играта,депутатче.Няма лошо,само дето е фермер. ::) ::)
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.