Автор Тема: Рецепти за увеличаване на атрибути.  (Прочетена 4146 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Рецепти за увеличаване на атрибути.
« -: Октомври 07, 2009, 09:23:31 pm »
Първо се прави проучване/сграда в гилдията която ще изисква злато и диаманти.
Име-Подобрения.
Тези рецепти ще падат от хуманоиди,които са редки и нагоре +лидери(но може и обикновенни както прецените).Ще бъдат с червен цвят,ето пример:
Рецепта:Благословия за сила
Благословия за точност,жизненост,ловкост.
Благословия за дух (по-бързо възстановяване)
Благословия за живот(по-бързо възстановяване)
Първа категория  +1-2,Втора категория +2-3,Трета категория +3-4,Четвърта категория +4-5,Пета категория +5-6.Ще има шанс и то малък за дроп на рецепти с удвояване на показателите,примерно 5 категория +10-12.
Тези рецепти се изучават единствено от лидера :)
Рецептите ще бъдат примерно 10.
На всяко подобрение на проучването/сграда ще се отварят нови места за рецепти.
Тоест първо ниво максимум 2 рецепти,2 ниво максимум 4 рецепти,3 ниво максимум 6 рецепти,четвъртно ниво максимум 8,пето  ниво максимум 10.
Различните  категории,нивата на рецептите ще бъдат примерно:
30-39.Ако рецептата е 30 ниво увеличеняита траят 2 часа,31-4,32-6,33-8,34-10,35-12,36-14,37-16,38-18,39-20часа.
Колкото повече часове трае увеличението толкова по-скъпо струва в злато.
Също специалните рецепти с удвоени показатели ще имат и удвоено време(но златото остава същото).Активирва се от лидера чрез златото от хазната.Активирва се само веднъж(преди минаването на часовете неможе да се активира пак).При активирането на 1 подобрение,златото за второто се увеличава и така до 5.
Плаща се или чрез диаманти или злато.
Лидера маркирва в квадратче кои членове от гилдията да ползват увеличението,за всеки член на гилдията златото за увеличението се повишава.
Примерно за 20 човека 39 ниво +5 жизненост=20 часа=120000.
Това са пример,цените и всичко го мисли екипа.
Искам да поясня,че това не е като предното ми предложение,това са временни увеличения.
С рецепти.
« Последна редакция: Октомври 07, 2009, 09:26:41 pm от mitinho »
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:Рецепти за увеличаване на атрибути.
« Отговор #1 -: Октомври 07, 2009, 09:48:21 pm »
Това предложение ми прилича на bg.gladiatus.com :P
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Рецепти за увеличаване на атрибути.
« Отговор #2 -: Октомври 07, 2009, 09:54:01 pm »
Честно казано не съм я играл,но са ми разказвали.
Значи това с рецептите ми хрумна,просто исках червени рецепти(Цскар съм).
Имената ми ги казаха,явно са подобни от там :)
Но като цяло гилдиите са различни историии и тук ще е много по-различно.
Има нещо от там ;)
Ти ми кажи виждам че си я играл.
Те ще се измислят други,сега разбрах какво е..
Там се активирват за някакво време и незнам колко са..и за злато се прави..
Незнам тук е много по-различно и съм го измислил сам.Може би има съвпадение някакво,но само имената ми казаха и явно съвпадат.
« Последна редакция: Октомври 07, 2009, 10:01:51 pm от mitinho »
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Rayh

  • Гост
Re:Рецепти за увеличаване на атрибути.
« Отговор #3 -: Октомври 08, 2009, 01:07:13 am »
аз подкрепям всичко свързано с гилдия и боноси от нея най слабото звено в тая игра на тоя етап  *gamer*

newcomer

  • Гост
Re:Рецепти за увеличаване на атрибути.
« Отговор #4 -: Октомври 08, 2009, 01:28:00 am »
Вие искате да съсипете бизнеса на светлите мистици. Ако се въведе това чудо ние маговете на светлината само за украса ще ставаме.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Рецепти за увеличаване на атрибути.
« Отговор #5 -: Октомври 08, 2009, 06:13:44 am »
И вие ще си давате допълнителните бонуси. ??? ::)
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:Рецепти за увеличаване на атрибути.
« Отговор #6 -: Октомври 08, 2009, 08:22:45 am »
Честно казано не съм я играл,но са ми разказвали.
Значи това с рецептите ми хрумна,просто исках червени рецепти(Цскар съм).
Имената ми ги казаха,явно са подобни от там :)
Но като цяло гилдиите са различни историии и тук ще е много по-различно.
Има нещо от там ;)
Ти ми кажи виждам че си я играл.
Те ще се измислят други,сега разбрах какво е..
Там се активирват за някакво време и незнам колко са..и за злато се прави..
Незнам тук е много по-различно и съм го измислил сам.Може би има съвпадение някакво,но само имената ми казаха и явно съвпадат.
Всяка рецепта в зависимост от нивото дава ловкост, точност, чар, схватливост (там имената на атрибутните точки са други) и се активира след като в гилда има достатъчно злато. Активират се за 2 часа, поне така беше преди време, не съм я играл отдавна. Колкото по-вискоко е нивото на рецептата толкова повече бонуси дава, но и иска адски много злато да се активира.
« Последна редакция: Октомври 08, 2009, 08:32:00 am от Lord_SEVEN »
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Рецепти за увеличаване на атрибути.
« Отговор #7 -: Октомври 08, 2009, 11:38:22 am »
Атрибутите тук съвпадат с тези там,нямам вина.
За ниваата и всичко съм го измислил горе долу аз,просто имена питах и това ми казаха :)
Ще ги променя :)
Но предложението е добро според мен,все пак са временни и ще изискива злато=диманти-СМС>
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

newcomer

  • Гост
Re:Рецепти за увеличаване на атрибути.
« Отговор #8 -: Октомври 08, 2009, 12:02:38 pm »
Ами убо. И аз имам едно такова "подобно" предложение. Та значи не знам как ще се дефинира, като проучване на гилдията ли, като нещо друго ли - предлагам да се въведат вид рецепти, с цвят на зелен хайвер. За нова магия "трансформация" или transformation - на английски звучи по-мистериозно.Като се активира и хоп на героя ми мистик му порастват още две ръце и става като многоръкия бог Шива. В едната допълнителна ръчичка - метателно копие, в другата лек щит. Тогава ще има елате ми на батко крокодили и анаконди. Как ти се струва? Айде къш с вашите "идеи" за благословиите. Те са прерогатив на светлите мистици.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Рецепти за увеличаване на атрибути.
« Отговор #9 -: Октомври 08, 2009, 12:04:55 pm »
Ами убо. И аз имам едно такова "подобно" предложение. Та значи не знам как ще се дефинира, като проучване на гилдията ли, като нещо друго ли - предлагам да се въведат вид рецепти, с цвят на зелен хайвер. За нова магия "трансформация" или transformation - на английски звучи по-мистериозно.Като се активира и хоп на героя ми мистик му порастват още две ръце и става като многоръкия бог Шива. В едната допълнителна ръчичка - метателно копие, в другата лек щит. Тогава ще има елате ми на батко крокодили и анаконди. Как ти се струва? Айде къш с вашите "идеи" за благословиите. Те са прерогатив на светлите мистици.
Алееее,баси мистика :)
Измисли нещо тогава ти,в момент а гилдията е само размяна на ресурс и екипировка..
Трябва да има някакво предимство бонуси към различни неща..
Всички бонуси на мистиците ще си вървят в битките,това са моменти бонуси закупени чрез злато.Чакам някоя идея от теб :)
« Последна редакция: Октомври 08, 2009, 12:07:56 pm от mitinho »
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

newcomer

  • Гост
Re:Рецепти за увеличаване на атрибути.
« Отговор #10 -: Октомври 08, 2009, 12:26:32 pm »
Алееее,баси мистика :)
Измисли нещо тогава ти,в момент а гилдията е само размяна на ресурс и екипировка..
Трябва да има някакво предимство бонуси към различни неща..
Всички бонуси на мистиците ще си вървят в битките,това са моменти бонуси закупени чрез злато.Чакам някоя идея от теб :)

Всяка идея за проучвания на гилдията и изобщо всичко свързано с гилдиите трябва да се проучи много внимателно. Надявам се, ще се съгласиш, че всяко предложение има както положителни, така и отрицателни страни. Твоите предложения по принцип са добри, но СА за герои които са част от много силни гилдии, които могат да си позволят да вложат такова количество злато в такива екстри. Добре въпроса ми е, а другите? Тези екстри ще бъдат привилегия само на "избрани хора", което ще задълбочи пропастта между "бедни" и "богати" играчи, а това не ми харесва. Не е правилно.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Рецепти за увеличаване на атрибути.
« Отговор #11 -: Октомври 08, 2009, 12:31:14 pm »
Съгласен съм с теб,в момента ще е така.
След пускането на официалния сървър обаче всеки започва наново и начисто.
Тогава пак ли ще има "Бедни" и "Богати".
Затова е бета пробваме става/нестава.
В официалния пак ще има добри/слаби.
И аз не пращам много СМС,но не значи че съм от слаба гилдия..
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Рецепти за увеличаване на атрибути.
« Отговор #12 -: Октомври 08, 2009, 01:19:46 pm »
Извинявам се , но шанса да попаднеш  в гилдия , която е на първите места е ограничен . Много е лесно да говориш от висотата на положението си .
Да си имаме уважението !

Неактивен nrganev

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 188
  • Karma: +24/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Рецепти за увеличаване на атрибути.
« Отговор #13 -: Октомври 08, 2009, 01:47:22 pm »
Точно заради тези магии на маговете см против това предложение за гилдията .Но бих се съгласил ако е нещо по различно от Гладиуса и от домоментните магии.Но нещо което го има в играта.
Примерно +% злато, +  % предмет, % опит повече, % злато или проценти срещу дадени врагове.
Такива % има в пръстените а вече и в някои предмети.Това за опита го има част в Интелекта, но интелекта дава и Дух.Също ми хрумва и за % изработка на редки предмети.Като % е минимялен.По малко от 1 % (Със всички отрицателни неща които се направиха за занаятчиите е добре и нещо положително да се сложи)
Съгласен съм и с това да има и за по-бързо регенериране.

Аз,просто имена питах и това ми казаха :)
Ще ги променя :)
Примерни имена за тези които аз споменах :
Златарски рецепта : + % злато
Късметлийска рецепта : + % предмет
Алчна рецепта : + 1/2 % от златото на златарската и 1/2% от предметите на късметлийската рецепта
Ловджиска рецепта : + % срещу определен враг
Некромансерса : + възтановяване на дух
Рицарса : + възтановяване на здраве
Занаятчиска рецепта : от  3К нагоре - приметно 0,33% рядко   ,  0,25% легендарно   , 0,1% епично
Скоростна рецепта : +% придвижване


И това отново ще е някакво разделение между богати и бедни, но не е толкова голямо.
Възтановяването - ми хубаво е да се възтановиш побързо, но ако имаш време можеш да изчакаш
За злато ипредмети - Даваш злато, печелиш злато.Въпроса е  колко човека са онлайн и Това за предметите си е късмет.Не е сигорно че ще намериш.
Лов  -  пак се стига до възтановяването в по-ниските категории.ЩЕ го убиш и ще загубиш по-малко кръв или повече кръв.
Занаята - късмет, правиш предмет и печелиш злато.Или неправиш предмета и си на загуба от това дето си платил за рецептата да действа

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Рецепти за увеличаване на атрибути.
« Отговор #14 -: Октомври 08, 2009, 01:53:25 pm »
Не лошо предложение съгласен съм,нека екипа да каже мнение.
Нека екипа изкаже мнение относно общото предложение.
Не съм казал само атрибути давах пример,ти добави.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.