Автор Тема: Жалко  (Прочетена 19951 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ahilix

  • Гост
Жалко
« -: Октомври 08, 2009, 04:22:52 pm »
Гледам пазара и съм леко отчаян да ви кажа..Добре че от немай къде изкарах едни лилави ботуши...Май само те от лилавите предмети..А беше време , в което имахме избор от 2-3 страници..Надявах се решението за новата търговия да бъде преосмислено , но засега си оставам с надеждите.. :( п.п Размислих и ги сложих на стрелеца си..За пръв път откакто играя ИХ в графа епични стои само надпис - няма предмети.. *UNDECIDED*
« Последна редакция: Октомври 08, 2009, 04:44:35 pm от ahilix »

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #1 -: Октомври 08, 2009, 04:47:23 pm »
Лемур-а и по-зле е бил.Но като има ресурс,рецепти играчи които да помагат,малко по-малко 400 точки се правят :) :)
Това е предимството на силната гилдия.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

ahilix

  • Гост
Re:Жалко
« Отговор #2 -: Октомври 08, 2009, 04:51:07 pm »
Лемур-а и по-зле е бил.Но като има ресурс,рецепти играчи които да помагат,малко по-малко 400 точки се правят :) :)
Това е предимството на силната гилдия.
Да де , само не ми е ясно като всичко е наред , къде са хубавите предмети дето ги имаше преди.. :(

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #3 -: Октомври 08, 2009, 04:53:46 pm »
Ми чакай сега,първо не е на епичните още,малко трябва.
Отделно и рецептите не падат много.Преди се биехме 20 човека за рецепти.
Сега са 5,6 и то шанса е доста малък.Сам виждаш че трудно се бият мобовете ;)
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

ahilix

  • Гост
Re:Жалко
« Отговор #4 -: Октомври 08, 2009, 04:57:38 pm »
Ми чакай сега,първо не е на епичните още,малко трябва.
Отделно и рецептите не падат много.Преди се биехме 20 човека за рецепти.
Сега са 5,6 и то шанса е доста малък.Сам виждаш че трудно се бият мобовете ;)

Абе ти наистина ли не разбираш или си свикнал да си приказваш напред назад >:( Колко героя има в диапазона 18-30 ниво - що ги няма лилавите предмети в тоя сегмент...Ако не е че се мъчим 2-3 човека да ги направим майстори и тия жълти и сини над 30 то ниво няма да ги има..

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #5 -: Октомври 08, 2009, 05:22:00 pm »
С вас неможе да се спори.Все си знаете същото. ::)
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #6 -: Октомври 08, 2009, 05:50:01 pm »
Е какво да се оправдава то си е така.
КАк може едни да правят други не.
Лемур-а също е карък ама вади,има много ресурс,при теб е различно.
Как да е не се спори.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #7 -: Октомври 08, 2009, 05:51:39 pm »
действително до късмет е всичко
аз сега се зарибих с тези ахатови щитове... вчера изкарах 6 редки, днес 1... нямам друго обяснение, освен липса на късмет... И е факт, че каквото изкарах се купуваше за няколко часа. А са само сини...

Ахиле, нормално е да няма много интересни неща в момента на пазара. По лични наблюдения, каквото излезе жълто и хубаво се купува бързо. А пък ситуацията в момента е преходна - повечето, които майсторяха в 3-та категория, сега разработват занаята в 4-та. Да, но все още няма достатъчно хубави рецепти, а и до лилавите са стигнали няколко човека...
А в 3-та се освобождава ниша, защото същите тези майстори, почти не работят трета в момента, наблягат на 4-та, но все още не са се усетили много хора. Или пък ако са се усетили - не са развили достатъчно занаята, защото конкуренцията беше голяма ;)
Мисля, че до седмица, две ще се появят повечко неща... така си мисля :)
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #8 -: Октомври 08, 2009, 05:51:43 pm »
В гилда майстора на брони цяла седмица не е извадил нищо . Всички точки ги хаби за работа .
Късмет ли , що ли ?
 :hmmm:

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #9 -: Октомври 08, 2009, 05:57:16 pm »
действително до късмет е всичко
аз сега се зарибих с тези ахатови щитове... вчера изкарах 6 редки, днес 1... нямам друго обяснение, освен липса на късмет... И е факт, че каквото изкарах се купуваше за няколко часа. А са само сини...

Ахиле, нормално е да няма много интересни неща в момента на пазара. По лични наблюдения, каквото излезе жълто и хубаво се купува бързо. А пък ситуацията в момента е преходна - повечето, които майсторяха в 3-та категория, сега разработват занаята в 4-та. Да, но все още няма достатъчно хубави рецепти, а и до лилавите са стигнали няколко човека...
А в 3-та се освобождава ниша, защото същите тези майстори, почти не работят трета в момента, наблягат на 4-та, но все още не са се усетили много хора. Или пък ако са се усетили - не са развили достатъчно занаята, защото конкуренцията беше голяма ;)
Мисля, че до седмица, две ще се появят повечко неща... така си мисля :)
Дам,този ахатов щит е уникален като рецепта за мен.
Имам 10 редки и легендарни,сега ще ги пусна на аукцион.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #10 -: Октомври 08, 2009, 05:57:37 pm »
нали не мислите, че някой нарочно ограничава специалната обработка  :o
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #11 -: Октомври 08, 2009, 06:01:41 pm »
Скарлет , вече се чудя какво да си мисля . Суровините му ги доставяме , работи нон стоп .
Не е извадил нищо , ама нищо  :(

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #12 -: Октомври 08, 2009, 06:06:35 pm »
Скарлет , вече се чудя какво да си мисля . Суровините му ги доставяме , работи нон стоп .
Не е извадил нищо , ама нищо  :(
от скромният ми занаятчийски опит, мога само да кажа, че след дълга поредица неуспешни опити, излизат няколко (почти) поредни редки :)

и не вярвам в теориите за световната конспирация, няма логика... или поне аз не я виждам :)
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #13 -: Октомври 08, 2009, 06:19:31 pm »
То и аз нямам много късмет в изработката ... ама снощи от 6 опита 4 сини .... днес нито един от 5 опита(ама за мен това е нормално  *hihi*   ) .

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #14 -: Октомври 08, 2009, 06:34:05 pm »
Абе , то майстора си има теория  за късмета при компютрите .
 
Обяснява го като пирамида .

                   о
                  оо
                 ооо
                оооо
               ооооо
              оооооо
             ооооооо

Тези по външните краища на пирамидата правят цветните , а тези , които са във вътрешността на пирамидата не . При активиране на пакети за занаят се получават размествания в пирамидата , но това не гарантира , че ще попаднеш по външните ръбове . Според неговата теория  шанса за изработка се покачва в малките часове , когато няма много маймуни на клона и е по-вероятно да си в краищата. Човека си разви теория  , но явно е попаднал в сърцето на пирамидата  *hihi*
« Последна редакция: Октомври 08, 2009, 06:35:38 pm от styrshel »