Автор Тема: Жалко  (Прочетена 19981 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #15 -: Октомври 08, 2009, 06:44:33 pm »
Герои има,но честно казано има само 1 втори акаунт 24 ниво.
Диманти=злато.Туту+митака=2милиона :D
Изчакай 2 седмици да се облечем с епици и да дропне рецепти.
ЩЕ има от всичко на пазара. >:(
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен m

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +20/-26
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #16 -: Октомври 08, 2009, 06:54:33 pm »
Герои има,но честно казано има само 1 втори акаунт 24 ниво.
Диманти=злато.Туту+митака=2милиона :D
Изчакай 2 седмици да се облечем с епици и да дропне рецепти.
ЩЕ има от всичко на пазара. >:(

Освен да взема да ви продам някоя и друга хубава рецепта.  :D

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #17 -: Октомври 08, 2009, 07:17:49 pm »
Предлагай. :D :D
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #18 -: Октомври 08, 2009, 07:22:51 pm »
Абе ти наистина ли не разбираш или си свикнал да си приказваш напред назад >:( Колко героя има в диапазона 18-30 ниво - що ги няма лилавите предмети в тоя сегмент...Ако не е че се мъчим 2-3 човека да ги направим майстори и тия жълти и сини над 30 то ниво няма да ги има..
Жалко ахиле,просто се купуват на 2 секунда..
Предложеният от Вас на аукциона Ахатов средно тежък костен щит бе купен. Получихте 57000 Злато.

Предложеният от Вас на аукциона Ахатов средно тежък костен щит бе купен. Получихте 90250 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

ahilix

  • Гост
Re:Жалко
« Отговор #19 -: Октомври 08, 2009, 07:53:49 pm »
Жалко ахиле,просто се купуват на 2 секунда..
Предложеният от Вас на аукциона Ахатов средно тежък костен щит бе купен. Получихте 57000 Злато.

Предложеният от Вас на аукциона Ахатов средно тежък костен щит бе купен. Получихте 90250 Злато.
Ти наистина си неспасяем случай , но пък си на 15 години - простено ти е...Купили ти 2 щита..Абе морков малък , колко епични предмета има в момента на пазара..Като погледнеш жълтите да не би да виждаш разнообразие някакво..Това че 20 човека носим на 2 ма героя да стават майстори игра ли е за теб? И пак ти казвам - не ми копвай доклади за продажби , щото съм продал повече предмети досега отколкото ти изобщо ще продадеш някога..Въпроса е простичък - КЪДЕ СА ХУБАВИТЕ ПРЕДМЕТИ НА ПАЗАРА?

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #20 -: Октомври 08, 2009, 08:01:44 pm »
Представи си не е мой.Играча се пише във форума чингиз и ми е приятел в ИО.
Представи си имаме 2 тона кожи и кости+това купувам ахати и рецепти също и дропвам.
Теб какво те  бърка,ще продавам :) да не мислиш че после не купувам ресурс.
Това е гилдията,затова си толкова назад..
И епични ще вади и ще продам,а ти ще стоиш на редките. *WASSUP* *WASSUP*
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #21 -: Октомври 08, 2009, 08:04:19 pm »
Ахиле, ще има хубави предмети, като се облечете всичките както решите, като се появят достатъчно хубави рецепти и започне да се пускат масово, а не да се държат на склад  ???
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #22 -: Октомври 08, 2009, 08:05:22 pm »
Еми не знам аз дали съм назад .... ама аз определено не живея в играта ;) А на Чингис какво да кажа .. освен да му пожелая успех ... :(
Да във форума живееш. :D
Повечето не влизаме по-много време..И сме на пълни точки. :D
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #23 -: Октомври 08, 2009, 08:07:33 pm »
Ахиле, ще има хубави предмети, като се облечете всичките както решите, като се появят достатъчно хубави рецепти и започне да се пускат масово, а не да се държат на склад  ???
Така е.В момента има 3,4 рецепти с камък.Нека станат 20-30 да има солиден избор.
Сега на мода е ахатовия щит.Впрочем лемура е 397 точки още 1 жълто щитче и е епичен.
Завиждайте. :D
Едит:400 точки са извинявам се.. *hihi* *hihi*
« Последна редакция: Октомври 08, 2009, 08:10:35 pm от mitinho »
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #24 -: Октомври 08, 2009, 08:10:10 pm »
Щом си казъл,че живея във форума ... ок... остави темата на мира.Ако имаш нещо да ми кажеш на лично ;)
Факт е ... пазарат куца
Не виждам да куца,продавам си...Нормално всичко...
Това не са от най-хубавите предмети,по-късно като излизат +16,+16,+16,+32..
Я ще видиш как ще прибираме по 350-400к. :D
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

ahilix

  • Гост
Re:Жалко
« Отговор #25 -: Октомври 08, 2009, 08:12:04 pm »
Ахиле, ще има хубави предмети, като се облечете всичките както решите, като се появят достатъчно хубави рецепти и започне да се пускат масово, а не да се държат на склад  ???
Ще има ако има икономическа изгода от тях..С тоя метод на търговия нещата ще си останат същите..По ред причини..Обяснявал съм ги - не искам да се повтарям..Тоя начин на търговия съчетан с други промени от последните 2 седмици е убийствен за играта..Само аз ли го виждам , мамка му.. *WALL* *WALL* *WALL*

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #26 -: Октомври 08, 2009, 08:12:43 pm »
Ще има ако има икономическа изгода от тях..С тоя метод на търговия нещата ще си останат същите..По ред причини..Обяснявал съм ги - не искам да се повтарям..Тоя начин на търговия съчетан с промените от последните 2 седмици е убийствен за играта..Само аз ли го виждам , мамка му.. *WALL* *WALL* *WALL*
Не всички са завършили икономика. >:( >:(
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #27 -: Октомври 08, 2009, 08:21:36 pm »
ХАхахахах,35 и 36 и 37 и 38 ще продължавам да бия 39 ниво.
Поне знам как да си разпредлея атрибутите и уменията.
Даже с тази смешна екипировка и  оръжие пак успявам да ги бия. *hihi* *hihi*
Какво искаш да сложа жълти за да ги сменя с лилави ли,мисли БРЕЕЕЕ.
Ако искам досега щях да си сложа,мисли..
Няма смисъл да хабя жълти и сини които мога да им взема злато.
Когато излезе рецепта за предмета ми прави и го слагам.
Не претендирам бия си ги.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #28 -: Октомври 08, 2009, 08:22:05 pm »
Ще има ако има икономическа изгода от тях..С тоя метод на търговия нещата ще си останат същите..По ред причини..Обяснявал съм ги - не искам да се повтарям..Тоя начин на търговия съчетан с други промени от последните 2 седмици е убийствен за играта..Само аз ли го виждам , мамка му.. *WALL* *WALL* *WALL*
добре де, какво смяташ толкова, че не е наред?!?
аз, например, имам още 2 героя, с които мога да кажа, че играя активно (не са "мулета", помагат по малко, но дотам)
сама се снабдявам с ресурс, с рецепти... къде от битки, къде от аукциона...
отне ми известно време да се ориентирам в играта (не започнах в началото), но смятам, че се нагодих в движение...
занаятчийствам по малко... става доста по-бавно, отколкото ако правех само това и ме снабдяваха с ресурси, но до известна степен сметките ми излизат...

не виждам защо недоволстваш... решили сте да развивате по този начин героите и гилдията си - ваше право. напред сте и в занаятчийството и в точките...

предметите на пазара в 4-та категория ще се появят скоро (писах по-горе кога). ще са скъпи, но не чак толкова
не смятам, че на този етап на играта да платиш 200 - 250 к злато за добър епичен предмет е чак толкова трудно... също така не смятам, че това е "неизгодна" цена...
но може и да греша някъде в разсъжденията си...

кое не е наред според теб?
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #29 -: Октомври 08, 2009, 08:27:40 pm »
Колеги !

Нека се уважаваме едни други .
За Лемур , какво да кажа , освен едно евала на момчето и дано повечето да имат неговия късмет .
Понякога прекаленото перчене на mitinho идва в повече на хората , но всички сме различни като характери .
Това тук е игра , а не реалния свят и не е необходимо да смесваме двете реалности да се избиват комплекси.