Автор Тема: Жалко  (Прочетена 19975 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #30 -: Октомври 08, 2009, 08:34:09 pm »
хаха .. тогава не казвай кой е назад и кой е.
Пазарът куца .... ФАКТ. НО под фразата ти "аз си продавам'' означава,че пак НЕ СИ разбрал какво искам да кажа .. ! Поспри се малко,чети и тогава пиши. !
Незнам дали пазара куца или нещо друго.
Лесно ти беше когато пускаше по 3,4 епични и си вадеше по 200 диаманта.
АМа сега неможе и естествено си против и спориш..
Искаш така както ти изнася..
Ако мислиш,че на мен не ми беше хубаво така,се лъжеж.
ПОне сега златото има някаква цена.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Жалко
« Отговор #31 -: Октомври 08, 2009, 08:38:58 pm »
Съвсем по темата- може да се продават диаманти за злато. Оттам нататък- има изключително много играчи (поне категория 2 и нагоре), които могат да си позволят да похарчат около 2-3К злато за диамантчета на ден. Т.е, ако някой се нуждае от доста злато, може да го събере сравнително бързо. И реално пак ще му коства около 100 диаманта (примерно). Само трябва някой да не му подбие цената, т.е да си събира златото постоянно, а не като изскочи предмет и да хуква тогава да събира.

Защо още няма епични предмети- Skarlet каза доста подробно, а за легендарните предмети- ами сега силните гилдии са заети да се обличат (много хора станаха категория 4 преди отварянето на провинция, откъдето да се намерят рецепти и ресурс за предметите). А силната гилдия стои зад едни от най-активните занаятчии...

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #32 -: Октомври 08, 2009, 08:45:34 pm »
Съвсем по темата- може да се продават диаманти за злато. Оттам нататък- има изключително много играчи (поне категория 2 и нагоре), които могат да си позволят да похарчат около 2-3К злато за диамантчета на ден. Т.е, ако някой се нуждае от доста злато, може да го събере сравнително бързо. И реално пак ще му коства около 100 диаманта (примерно). Само трябва някой да не му подбие цената, т.е да си събира златото постоянно, а не като изскочи предмет и да хуква тогава да събира.

Защо още няма епични предмети- Skarlet каза доста подробно, а за легендарните предмети- ами сега силните гилдии са заети да се обличат (много хора станаха категория 4 преди отварянето на провинция, откъдето да се намерят рецепти и ресурс за предметите). А силната гилдия стои зад едни от най-активните занаятчии...
Точно така,основните предмети ще отиват в обличането на гилдията,ако има нещо което куца към показатели ще се продаде.
Пазара си е същият,продава се за злато купуват се диаманти.
Преди златото за какво се използваше...Ремонт и храна и покупка на ресурси..
Милиони да имаш какво ще ги правиш ?? Сега вече и златото ще служи за нещо.





Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

ahilix

  • Гост
Re:Жалко
« Отговор #33 -: Октомври 08, 2009, 09:09:56 pm »
Факт ли е че на пазара няма предлагане - факт е...Преди не се ли обличахме - голи ли ходехме? На пазара разнообразие от предмети имаше ли ? Имаше ли по 2 страници лилави от всякакви видове? Купуваха ли се? Сега как е...Всичко в злато , златото не стига , героите силни , трябват наемници да ходиш на битки , трябва злато за храна и то многооо...И така ..Мога да потърся постовете си от последната промяна на аукциона - тогава ви писах че след седмица няма да има какво да си купите..Не е само до търговията , а и до съчетаването на тази промяна с други определени..И преди и сега основния пазарен сегмент е между 20 и 30 ниво..И перченето на някой за предметите 38 ниво е леко прекалено..Ама то си е дете нашето стрелче още..Морков малък.. :P :P :P

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #34 -: Октомври 08, 2009, 09:13:04 pm »
Факт ли е че на пазара няма предлагане - факт е...Преди не се ли обличахме - голи ли ходехме? На пазара разнообразие от предмети имаше ли ? Имаше ли по 2 страници лилави от всякакви видове? Купуваха ли се? Сега как е...Всичко в злато , златото не стига , героите силни , трябват наемници да ходиш на битки , трябва злато за храна и то многооо...И така ..Мога да потърся постовете си от последната промяна на аукциона - тогава ви писах че след седмица няма да има какво да си купите..Не е само до търговията , а и до съчетаването на тази промяна с други определени..И преди и сега основния пазарен сегмент е между 20 и 30 ниво..И перченето на някой за предметите 38 ниво е леко прекалено..Ама то си е дете нашето стрелче още..Морков малък.. :P :P :P
Ахиле охлюв такъв,как да има предмети като се купуват на 10 минута.
ЛИлави как да има като още няма майстори и все пак излизат трудно.
Рецепти няма,в началото на 3 категория имаше по 1,2 епични..
Изчакай малко де. :D
Къш в империя форума. :D :D
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #35 -: Октомври 08, 2009, 09:21:08 pm »
Старата песен на нов глас.
Не гледай чуждата паница,а своята.Естествено,че ще са облечени с редки предмети.
Някои от тях са копачи,други вдигат нивата и няма смисъл да се хабят жълти като се слагат лилави после.Събери 5 човека и ние 5 и ще видим кой ще победи.
Това си е наш проблем,не твой.Като искаш облечи си гилдията с редки предмети. :D
Който помага,получава. :(
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

ahilix

  • Гост
Re:Жалко
« Отговор #36 -: Октомври 08, 2009, 09:24:04 pm »
Ахиле охлюв такъв,как да има предмети като се купуват на 10 минута.
ЛИлави как да има като още няма майстори и все пак излизат трудно.
Рецепти няма,в началото на 3 категория имаше по 1,2 епични..
Изчакай малко де. :D
Къш в империя форума. :D :D
Леко ,да не перна зад врата.. :D Казвал съм ти като не разбираш ,да не се месиш навсякъде..Ако има интерес , има производство, има търговия...Търсене и предлагане..Къде са лилавите предмети между 20 и 30 ниво те питам..За новите е ясно..Интересна ще ми е статистика от последната голяма промяна в аукциона- само тя може да посочи тенденциите..Макар че нещо като го няма си го няма.. *pardon* П.П По добре не влизай в ИО форума - имаш 10 000 часа бан за перманентен спам.. :D

Неактивен Chingiz

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +22/-8
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #37 -: Октомври 08, 2009, 09:26:31 pm »
 Ха да кажа и аз малко неща от моята камбанария :) ..../за тези които не ме познават .... аз съм Lemur/ .... то с повечето се знаем от ИО  .... та какво да ви кажа ...от самото начало исках да бъда сред майсторите занаятчий ... защото еднообразното цъкане за битки с едни и същи чудовища не ми допадна ...затова и избрах да бъда майстор на брони /има повече неща които да се изработват и обличат / ... развитието на един майстор ама хич не е толкоз лесно както някои си мислят ,защото освен в майсторлъка трябва и да му вдигаш и нивата ,за да можеш да си добиваш и суровините за по горна категория ....Как се развиха при нас нещата ....мога да кажа ,че до 3-та категория вклщчително освен Митака и още няколко човека /епизодично в гилдията / не съм получавал много помощ и се мъчех сам ....сега в 4-та категория вече сам много трудно да напреднеш ....особено докато преминеш през жълтичките предмети . Това е така ,защото и ресурса в тази категория се добива много трудно от един човек ....просто без помоща на гилдията е почти невъзможно .Някой писа какво е удоволствието да облечеш 10-20 човека ....огромно .... а в моя случай са много повече ...да не кажа ,че извън гилда тези хора са доста  .... хората от гилда знаят ,че каквото излезе в повечето случай се остава в хранилището и ако не е обявено ,че е за някой специално предназначено всеки един може да си избере и да прави каквото иска с такъв предмет .... някои се обличат ..други ги продават .....За пазара ...да сега е беден ....но мисля ,че Скарлет го каза точно .... тези които правехме предмети 3-та категория ..сега развиваме 4-та ..затова и с епичните е застой малко работата  ...другата трудност откъм разнообразие на пазара е липсата на рецепти  .... в 3-та категория имах над 30 различни рецепти /с различни камъни ...така да се каже бонусни за различните видове герои почти в пълния обем за облеклото им /....сега от толкоз време имам само 3 .... една ахатова броня ,ахатов щит и от вчера шапката на майстора /перлена / ..... та няма в това положение как да има разнообразие на пазара ..за мен лично сега п лесно се сдобивам с диаманти отколкото преди ...само вчера и днес съм похарчил над120 диаманта ,които съответно закупих от пазара . Утре надявам се ако излезе и първият лилав предмет ...ще видим как ще тръгне пазарлъка за него :) .... но нещата са така ...явно този път наистина ще е по добре да се облечем първо ние ...и след това ще има и за другите ....просто иначе нямаме шанс да се добереш до по хубави рецепти -от там и производство

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #38 -: Октомври 08, 2009, 09:29:35 pm »
Най-сетне някой да го каже в прав текст. :D
Ахиле как да има,като всичко се е насочило в 4 категория.
Всички майстори които изработваха в 3 и пълниха пазара с жълти и лилави работят по 4 категория.При официален сървър нещата няма да са така.
Деадкинг без коментар съм. :)
Чети на хана поста.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #39 -: Октомври 08, 2009, 09:38:12 pm »
Какво да кажа..  манипулирано мнение.Но ти пак не си разбрал ... има много майстори извън вас и мултилултака джъгърнаут.Скромни,но ги има.Толкова предмети имаше преди ... сега няма.Дори и аз се отказах да бачкам...макар да имам възможността. Просто няма изгода.
Има много освен нас и жуггернаут.Изгодата е голяма просто ти неможеж да я намериш.
Просто ще ти е трудничко да вдигнеш лилавите на епични 4 категория или ще ги вдигнеш малко преди пускането на 5 провинция,както  с 3 категория. :D
Извинявам се няма пазар..
Предложеният от Вас на аукциона Превъзходни кожени ръкавици, подсилени с халки бе купен. Получихте 95000 Злато.
Незнам половината ми предмети се закупиха в първите 2,3 часа.
При диамантите имаше по-голямо забавяне.
Нещо явно не сте пробвали.
« Последна редакция: Октомври 08, 2009, 09:40:39 pm от mitinho »
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #40 -: Октомври 08, 2009, 09:41:41 pm »
 Имам чувството че всеки си говори за своето, без да слуша другия. Ахил е напълно прав, че пазара се е свил много. Имаше по 2 страници лилави, когато все още нямаше 4та категория. От друга страна Чингиз обобщи как се равива занаята в 4та категория. Но това са различни неща - факт е че пазара е слаб и надеждата ми да се възстанови на предишното положение засега не се оправдава. Засега ще чакаме, но свалянето на диамантите от аукциона поразби пазара и все още не се е съвзел.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #41 -: Октомври 08, 2009, 09:44:36 pm »
Сотти каква е разликата да продам щит за 100к и за 60 диаманта???
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Chingiz

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +22/-8
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #42 -: Октомври 08, 2009, 09:47:00 pm »
ми вчера пуснах три предмета 3-та категория .....и излязоха 2 лилави :)  .... но ги сложихме на хора в гилдията .... защото трябва да качват нива  ....изобщо не ги и пусках на пазара  .....същото се случи и с няколко жълти 4-та категория които бяха с много добри показатели  .... е някои се и купиха  ....и мисля на цени които задоволиха и двете страни / нали Скарлет :) / .... просто трябва да мине малко време ,за да може да се каже пазара дали е добре ...това поне според мен е така ...и последно ...наистина лично за мен в момента снабдяването с диаманти ,което ми е жизнено за професията е по лесно от преди

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #43 -: Октомври 08, 2009, 09:56:40 pm »
Нямам 10 акаунта с които да си копам.И не искам другите в гилдията ми да ми копат.Епичните съм си ги вдигнал съвсем сам... помощ за кожите и тук-там някое желязно кюлче.Няма да ми е трудно да вдигна епиците,но просто не искам да си изхарча останалите 400-500 диаманта. ;) И ти пак не си разбрал .. аре спри се най-накрая.Не ни интересува факта,че ти продаваш !!!!!!Има разлика,но ти естествено не можеш да разбереш.Стават доста трудности,като не може да се продава за диаманти.Нямам времето да ти обяснявам .. а и нямам жанието. ;) Неспасяем случай си ...Туту и Митака да ви спрът меко казано подпомагането и ще се молиш из форум за легендарен предмет за 10К злато. Стига. НЕ всички имат най-силните играчи в играта.Дори и да имат .... не се перчат.Ако Хана не ти дава предметчета.... си за нищо.На него дали ще му дават 15 човека ресурси или 14 е все тая ;)
Както забелязваш се бия с редки и жълти от 3 категория.За твое сравнение всички от гилдията сме приятели и се знаем от 2,3 години за разлика от теб и твойта гилдия.
Всички са ми приятели и неслучайно съм там.Разбираме играта и сме в челните места.
Има голяма разлика от 1 играч който доставя доста ресурс,но ти си в гилдията и знаеш всичко извинявай.Като давам ресурс си и получавам.
Това което показвам е за ахил.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #44 -: Октомври 08, 2009, 09:57:54 pm »
Аз не разбирам какво се очаква да се прави и какво не.... Айде тия щитове, пелерини, разни дрънкулки от кожи и кости са мн по достъпни за правене. Но най обикновен меч да иска по 5-6 стоманени кюлчета няма да копая като луд за 15-20( в най добрия случай) обогатено желязо на вечер и да купувам по 24 хода за да мога да ги кoпaя.Невъзможно ми е......
Аз искам да се развивам и да правя на играчите от 3-та кат  итеми но с темпото което става...Дано до нова година да извадя 1-вото лилавичко......
Брей за пръв път съм съгласен с теб :)
Доста ресурс изискват предметите,а стоманата се копа изключително трудно.
Но в опасните провинции ще има по-голяма вероятност за копане и повече ресурс,но за сметка на това може да те огрябят.Риск печели,риск губи. :D :D
Преди съм казвал копането на ресурс също е късмет.20 опита 0 желязо,5 опита 10 желязо.Слави всичко е въпрос на шанс,ето сега 3 опита 3 легендарни оръжия 4 категория.
НЕ се хваля,просто имаш ли го късмета се получават нещата. *UNDECIDED*
« Последна редакция: Октомври 08, 2009, 10:00:50 pm от mitinho »
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.