Автор Тема: Жалко  (Прочетена 17857 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен qdosahame

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 255
  • Karma: +63/-74
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #60 -: Октомври 09, 2009, 12:18:50 am »
Добри майстори  ;D

Rayh

  • Гост
Re:Жалко
« Отговор #61 -: Октомври 09, 2009, 12:24:42 am »
да отон каза че нямало добри е вече има  *BOSS*

tyty_man85

  • Гост
Re:Жалко
« Отговор #62 -: Октомври 09, 2009, 12:26:36 am »
Лягай мите и утре е ден ;),дано майсторите имат същия късмет.

Rayh

  • Гост
Re:Жалко
« Отговор #63 -: Октомври 09, 2009, 12:40:41 am »


майстора на брони  ;D

но оръжейника извади страшни оръжия с новия бонус  *BOSS* наистина уникати утре ако е рекъл господ епични таман за партито и боя ще сме в час  *PARTY*


tyty_man85

  • Гост
Re:Жалко
« Отговор #64 -: Октомври 09, 2009, 12:55:12 am »
Както казах по-рано  удоволствието да произведеш епичен и легендарен предмет е много по-голямо когато си го направил с много труд и усилия,а ето че не е било непостижимо за някой хора.Късмет на всички майстори,и нека да пооживят малко пазара.И програмистите да направят мобовете да пускат повечко злато, че как иначе ще се купуват предметите  като няма грам злато.

ahilix

  • Гост
Re:Жалко
« Отговор #65 -: Октомври 09, 2009, 01:12:01 am »
Както казах по-рано  удоволствието да произведеш епичен и легендарен предмет е много по-голямо когато си го направил с много труд и усилия,а ето че не е било непостижимо за някой хора.Късмет на всички майстори,и нека да пооживят малко пазара.И програмистите да направят мобовете да пускат повечко злато, че как иначе ще се купуват предметите  като няма грам злато.
Да си дойдем на думата..Като има само едно платежно средство и то го няма... *freak*

Неактивен m

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +20/-26
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #66 -: Октомври 09, 2009, 01:59:21 am »
Това, че пазара е адски беден е очеваден факт и малко се съмнявам дали ще се оправи. Например нашият оръжейник ми каза:"Въоражавам гилда и спирам със занаятчииството." Каза ми, че има и няколко епични оръжия на склад, но при новата схема на аукциона не му се занимава да ги продава защото не може да им вземе парите. А той отдавна е на епични и ако беше стария аукцион още преди седмица или 10 дена щеше да е пуснал епични оръжия за продажба.

Неактивен elf4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 9
  • Karma: +8/-5
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #67 -: Октомври 09, 2009, 02:11:53 am »
Е не е до жалване бре...Точно щото играем ,мисля че всеки се стреми добронамерено да обясни притесненията си..Аз пък лично се чувствам емоционално свързан с ИО Груп като цяло и каквито и критики да правя са съвсем добронамерени..То е ясно ,че собствениците си решават - ние тук си дискутираме..Те ако преценят че нещо им е убягнало и може да ползват различните предложения - добре..Като не - не.. :)
xaaaxaaaxaaa  :D Всъщност наистина на първите 5 страници само се жалвахте и обиждахте един друг (м/у другото ахиле ти на колко годинки си че така смело пращаш 15 годишните да си лягат?) туту-мен ви каза  две думи и се кротнахте малко, което много ме зарадва. Евала на момчето и на него не му върви както и на мен, но не се оплаква. При всеки е различно.  :D И честно казано докато четох незнаех дали да се нервирам или да се смея, но това постче ме разсмя. Благодаря че ми оправихте настроението.  :D
« Последна редакция: Октомври 09, 2009, 02:13:31 am от elf4e »

ahilix

  • Гост
Re:Жалко
« Отговор #68 -: Октомври 09, 2009, 10:31:32 am »
xaaaxaaaxaaa  :D Всъщност наистина на първите 5 страници само се жалвахте и обиждахте един друг (м/у другото ахиле ти на колко годинки си че така смело пращаш 15 годишните да си лягат?) туту-мен ви каза  две думи и се кротнахте малко, което много ме зарадва. Евала на момчето и на него не му върви както и на мен, но не се оплаква. При всеки е различно.  :D И честно казано докато четох незнаех дали да се нервирам или да се смея, но това постче ме разсмя. Благодаря че ми оправихте настроението.  :D
Поред на номерата - на 37 г съм и имам дъщеря на 13 ...Така ,че смело ги пращам да си лягат и смятам че така е редно..Някой тълкуват написаното като обиди - други като спор..Ако има нещо от двете е заради факта че точно 15 годишните се отклоняват от същността на темата и почват да приказват как нещата са си наред , как идва светлото бъдеще и подобни...Между другото аз също съм член на същата гилдия , като моя малък любимец и темата не беше да се хвалим докъде сме стигнали ние , а какво правят всички останали и защо като преди последната голяма промяна пазара беше пълен с предмети и ресурси  сега ги няма...Темата определено не беше за това на кой , колко му върви и колко сини и жълти изкарва..Късмета е като каръка - рано или късно и двете свършват... :) Темата беше за друго - но покрай смеха , явно сте пропуснали да го видите или пък не можете да го разберете..Случва се.. :)
« Последна редакция: Октомври 09, 2009, 10:33:56 am от ahilix »

newcomer

  • Гост
Re:Жалко
« Отговор #69 -: Октомври 09, 2009, 10:42:30 am »
Поред на номерата - на 37 г съм и имам дъщеря на 13 ...Така ,че смело ги пращам да си лягат и смятам че така е редно..Някой тълкуват написаното като обиди - други като спор..Ако има нещо от двете е заради факта че точно 15 годишните се отклоняват от същността на темата и почват да приказват как нещата са си наред , как идва светлото бъдеще и подобни...Между другото аз също съм член на същата гилдия , като моя малък любимец и темата не беше да се хвалим докъде сме стигнали ние , а какво правят всички останали и защо като преди последната голяма промяна пазара беше пълен с предмети и ресурси  сега ги няма...Темата определено не беше за това на кой , колко му върви и колко сини и жълти изкарва..Късмета е като каръка - рано или късно и двете свършват... :) Темата беше за друго - но покрай смеха , явно сте пропуснали да го видите или пък не можете да го разберете..Случва се.. :)

Ееее, набор. И аз съм 72. Едно ще си признаеш - всички ставаме на по 12 и надолу покрай играта. Зарибен съм до козирката майко му стара  :)

ahilix

  • Гост
Re:Жалко
« Отговор #70 -: Октомври 09, 2009, 10:50:24 am »
Ееее, набор. И аз съм 72. Едно ще си признаеш - всички ставаме на по 12 и надолу покрай играта. Зарибен съм до козирката майко му стара  :)
Ами тук не толкова..Виж ИО е друго нещо..Особено като сега в свят 1 международен са се събрали доста силни играчи на едно място..От старата школа.. :) Между другото в БТВ репортерите в събота от 19.30 ще има филмче за ИО..

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #71 -: Октомври 09, 2009, 10:58:24 am »
Незнам защо си на това мнение.
Изложи списък с предмети които си пуснал на пазара и на каква цена от пускането на новият пазар.Защо мойте ги купуват?Може би проблема е в екипировката ?

Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #72 -: Октомври 09, 2009, 11:01:42 am »
 *hihi*Ама сме се събрали на хубава възраст.
Пробвах ИО , но нещо не ме зариби . Развих си до някаква степен селището и го зарязах барабар с диамантите .
Виж тази игра ме грабна и покрай мен цялата фамилия играят .

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #73 -: Октомври 09, 2009, 11:03:49 am »
*hihi*Ама сме се събрали на хубава възраст.
Пробвах ИО , но нещо не ме зариби . Развих си до някаква степен селището и го зарязах барабар с диамантите .
Виж тази игра ме грабна и покрай мен цялата фамилия играят .
Добре че мултиакаунтига е разрешен.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #74 -: Октомври 09, 2009, 11:06:56 am »
Пет човек сме на едно IP  . Ако не беше щяхме да увиснем .