Автор Тема: Жалко  (Прочетена 17859 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

tyty_man85

  • Гост
Re:Жалко
« Отговор #75 -: Октомври 09, 2009, 12:39:49 pm »
Играта си е много добра и един пазар няма да ме откаже.Който се издържа от занаята за него е проблем ама такъв е живота какво да се прави.Пределно ясно е че пазара е в криза, не че няма кой да майстори а просто няма с какво да ги купят тези предмети.Ако се увеличи това пуснато злато което дават мобовете поне временно може и да се пооправи пазара.А те какво направиха спряха продажбите за диаманти без да предопредят хората, поне да бяха посъбрали  малко злато и тогава да сменят валутата от диаманти на злато.

ahilix

  • Гост
Re:Жалко
« Отговор #76 -: Октомври 09, 2009, 12:44:28 pm »
Играта си е много добра и един пазар няма да ме откаже.Който се издържа от занаята за него е проблем ама такъв е живота какво да се прави.Пределно ясно е че пазара е в криза, не че няма кой да майстори а просто няма с какво да ги купят тези предмети.Ако се увеличи това пуснато злато което дават мобовете поне временно може и да се пооправи пазара.А те какво направиха спряха продажбите за диаманти без да предопредят хората, поне да бяха посъбрали  малко злато и тогава да сменят валутата от диаманти на злато.
10+ ...Нали това се опитвам да кажа...Не пазара конкретно , а това че товариха каруцата от едната страна само доведе до сегашното положение...Пазара е само малка част от обърканото цяло.. :(

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #77 -: Октомври 09, 2009, 12:55:14 pm »
Проблем беше и зануляването на точките в 4 . Всички , които можеха да я работят трябваше да тръгнат от нулата .

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #78 -: Октомври 09, 2009, 02:02:44 pm »
Проблем беше и зануляването на точките в 4 . Всички , които можеха да я работят трябваше да тръгнат от нулата .
Е то  беше ясно,че ще реснат точките и дадаха някаква смешна компенсация. :D
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен elf4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 9
  • Karma: +8/-5
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #79 -: Октомври 09, 2009, 03:45:42 pm »
Поред на номерата - на 37 г съм и имам дъщеря на 13 ...Така ,че смело ги пращам да си лягат и смятам че така е редно..Някой тълкуват написаното като обиди - други като спор..Ако има нещо от двете е заради факта че точно 15 годишните се отклоняват от същността на темата и почват да приказват как нещата са си наред , как идва светлото бъдеще и подобни...Между другото аз също съм член на същата гилдия , като моя малък любимец и темата не беше да се хвалим докъде сме стигнали ние , а какво правят всички останали и защо като преди последната голяма промяна пазара беше пълен с предмети и ресурси  сега ги няма...Темата определено не беше за това на кой , колко му върви и колко сини и жълти изкарва..Късмета е като каръка - рано или късно и двете свършват... :) Темата беше за друго - но покрай смеха , явно сте пропуснали да го видите или пък не можете да го разберете..Случва се.. :)

Аха.. от тук прочетенито имам друг въпрос, не го приемай като лична обида, но щом имаш семейство как така прекарваш толква време в една игра и не мислиш ли че я приемаш прекалено насериозно, все едно нямаш личен живот. И на мен има неща които не ми харесват , но си трая защото все пак е просто игра. Има по-важни неща в живота. Не трябва ли да отделяш повече време на семейството си, да работиш... Не си първия такъв уж баща, а само с разни игри се занимава, но досега не съм имала възможността да питам как го правят и защо?

Неактивен qdosahame

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 255
  • Karma: +63/-74
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #80 -: Октомври 09, 2009, 03:47:20 pm »
Аха.. от тук прочетенито имам друг въпрос, не го приемай като лична обида, но щом имаш семейство как така прекарваш толква време в една игра и не мислиш ли че я приемаш прекалено насериозно, все едно нямаш личен живот. И на мен има неща които не ми харесват , но си трая защото все пак е просто игра. Има по-важни неща в живота. Не трябва ли да отделяш повече време на семейството си, да работиш... Не си първия такъв уж баща, а само с разни игри се занимава, но досега не съм имала възможността да питам как го правят и защо?
*hihi*

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #81 -: Октомври 09, 2009, 03:49:51 pm »
хубав въпрос ...  *SCRATCH*   *SIGH*  :-[

Неактивен elf4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 9
  • Karma: +8/-5
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #82 -: Октомври 09, 2009, 03:51:28 pm »
Кажи кво смешно видя? Аз сериозно питам, не ги разбирам тия хора и ми е интересно да видя нещата от тяхна гледна точка.  ;D

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #83 -: Октомври 09, 2009, 03:55:07 pm »
Кажи кво смешно видя? Аз сериозно питам, не ги разбирам тия хора и ми е интересно да видя нещата от тяхна гледна точка.  ;D
Ми с две думи няма да стане ...  :D

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #84 -: Октомври 09, 2009, 03:56:33 pm »
Бедно е пазарчето  *UNDECIDED* Щтракама на 3-та категория кюлчета ... и има няма 1 станичка със буквално смешни цени :( И желязо вече не можеш си купиш  :'(
Естествено целия народ се изсели 4 категория. :D
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен elf4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 9
  • Karma: +8/-5
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #85 -: Октомври 09, 2009, 03:59:35 pm »
Ми с две думи няма да стане ...  :D
Поясни моля.. че съм малка и не разбирам.  ;)

ahilix

  • Гост
Re:Жалко
« Отговор #86 -: Октомври 09, 2009, 04:02:07 pm »
Аха.. от тук прочетенито имам друг въпрос, не го приемай като лична обида, но щом имаш семейство как така прекарваш толква време в една игра и не мислиш ли че я приемаш прекалено насериозно, все едно нямаш личен живот. И на мен има неща които не ми харесват , но си трая защото все пак е просто игра. Има по-важни неща в живота. Не трябва ли да отделяш повече време на семейството си, да работиш... Не си първия такъв уж баща, а само с разни игри се занимава, но досега не съм имала възможността да питам как го правят и защо?
Колко време прекарвам в играта? Че аз съм забравил да го засека.. *pardon* Като не ми харесват неща в игра ,която харесвам и в нея има Форум - казвам ги..Или и предназначението на Форумите вече не е такова..Ако си мълча или ласкателствам - значи не ми пука за тая игра..Относно другите поставени лични въпроси ,смятам не е редно да занимаваме широката аудитория с личния ми живот , работата и разпределението на времето ми..Скучновато ще стане.. Дали съм уж баща единствено може да каже детето ми..А ти продължавай да търсиш такива..Предполагам като намериш , ще ти отговорят подробно на въпросите ,които имаш към тях..В случая ми липсва опит и компетентност , за да ти помогна с уж бащите..П.П Като гледам часа на отговора ти снощи или по скоро рано сутринта , ще взема да ти лепна едно етикетче - уж елфче с уж личен живот *hihi*
« Последна редакция: Октомври 09, 2009, 04:09:58 pm от ahilix »

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #87 -: Октомври 09, 2009, 04:04:01 pm »
Добре господин компетентност ... и 4-та категория кюлчета едвам има ... има точно 13 кюлчета и то по 5К злато на парцал  :(
Ми малко хора копат и продават,повечето си слагат в гилдията.
В момента се добива изключително трудно,господин философфф.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен elf4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 9
  • Karma: +8/-5
    • Профил
Re:Жалко
« Отговор #88 -: Октомври 09, 2009, 04:21:05 pm »
Колко време прекарвам в играта? Че аз съм забравил да го засека.. *pardon* Като не ми харесват неща в игра ,която харесвам и в нея има Форум - казвам ги..Или и предназначението на Форумите вече не е такова..Ако си мълча или ласкателствам - значи не ми пука за тая игра..Относно другите поставени лични въпроси ,смятам не е редно да занимаваме широката аудитория с личния ми живот , работата и разпределението на времето ми..Скучновато ще стане.. Дали съм уж баща единствено може да каже детето ми..А ти продължавай да търсиш такива..Предполагам като намериш , ще ти отговорят подробно на въпросите ,които имаш към тях..В случая ми липсва опит и компетентност , за да ти помогна с уж бащите..П.П Като гледам часа на отговора ти снощи или по скоро рано сутринта , ще взема да ти лепна едно етикетче - уж елфче.. *hihi*
Така.. това че човек си мълчи не значи че не му пука за играта. Не съм казала че си лош баща или нещо от сорта, не ме разбирай погрешно. Аз не търся такива хора, а съм чувала от познати, че има хора със семейства които постоянно са в еди коя си игра и винаги ми е било странно това. Но както и да е. А защо уж елфче, те рано ли си лягат  *hihi*

tyty_man85

  • Гост
Re:Жалко
« Отговор #89 -: Октомври 09, 2009, 04:28:03 pm »
Айде стига толкова моля ви,ако искате си пишете на лично.