Автор Тема: Точки за действие  (Прочетена 2510 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Точки за действие
« -: Май 17, 2009, 02:10:05 am »
Защо са ограничени само до 24  :o

Можели да се увеличава лимита?

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Точки за действие
« Отговор #1 -: Май 17, 2009, 02:37:38 am »
Защото такъв е принципа на играта. Защото ако имаш неограничен брой, то тогава ще се развиваш прекалено бързо и няма да ти интересно.

Няма начин да се увеличат. Можеш да си закупиш допълнително точки за действие (от меню Премиум - Екстри или да получиш точки за действие като награда от Задача.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Точки за действие
« Отговор #2 -: Май 17, 2009, 02:44:55 pm »
Не ме разбра... В таверната може да се работи за 48 часа, като ако се откажа преждевременно няма да ми платят доколкото разбрах. Но за това време не мога да натрупам повече от 24 точки, въпреки че са минали 48 часа, това не трябва да е така. Създава противоречие в играта, някак си тези неща трябва да са съвместени. Не е ли достатъчно че е само по една точна на час и без това е крайно малко, че трябва да има и такъв мизерен лимит... Поне да не беше в разрез със задачите които може да изпълняват... Трябва да помислят за това!

Неактивен LucasBoy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +11/-10
  • Е не ме ли знаеш?
    • Профил
    • Личната ми страница
    • Ел. поща
Re:Точки за действие
« Отговор #3 -: Май 17, 2009, 02:46:00 pm »
Ако си с премиум максимума ти е 48.
Never argue with an idiot - he will lower you down to his level and beat you with experience!

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Точки за действие
« Отговор #4 -: Май 17, 2009, 02:49:18 pm »
Когато отидеш да работиш за 48 часа защото си бил премиум, но той изтече преди да си направил 24 точки, те спират да се увеличават на 24, а ти не можеш да прекъснеш работа, защото вече не си премиум...

Неактивен LucasBoy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +11/-10
  • Е не ме ли знаеш?
    • Профил
    • Личната ми страница
    • Ел. поща
Re:Точки за действие
« Отговор #5 -: Май 17, 2009, 02:50:13 pm »
Ходиш за 24 ако знаеш, че ще ти свърши премиума и ходиш за 48 когато си по средата на премиума. Простичка сметка е.
Never argue with an idiot - he will lower you down to his level and beat you with experience!

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Точки за действие
« Отговор #6 -: Май 17, 2009, 03:01:23 pm »
Ако знаеш за лимита и пак не разбирам той защо е сложен... Не ми отговарят на въпроса не стига ли ограничението от само по една точка на час... Какво значи тованелепо оправдание "ще се развиеш прекалено бързо". Ще се развиеш толкова колкото време е минало, ако си събрал точки от 5 дни ще са минали 5 дни, което е същото като да си играл 5 дни по 2 часа. Но в крайна сметка са минали 5 дни и в двата случая, кое е по бързото не ми стана ясно... Това ощетява хората които не могат да играят всеки ден...

Отделно има противоречие в играта, какво значи ще си правиш сметката. Да не би да го пише някъде? Освен това може да си искал да си продължиш премиума, но нещо д те е възпрепятствало и т.н.

Въобще тези точки за действие не са направени както трябва, доста трябва да се порабноти там, според мен!

Неактивен LucasBoy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +11/-10
  • Е не ме ли знаеш?
    • Профил
    • Личната ми страница
    • Ел. поща
Re:Точки за действие
« Отговор #7 -: Май 17, 2009, 03:47:15 pm »
Ако имаш 50 точки за действие, това означава, че можеш да вдигнеш 2-3 нива за 2-3 часа. А и не може едноврменно да печелиш пари от работа и да ти се трупа свободно време, защото, ако не знаеш, една точка на действие означава 1 час бездействие на героя. Според мен даже не трябва докато си на работа да ти се трупат точки, ама иначе никой нямаше да ходи там изобщо.
Never argue with an idiot - he will lower you down to his level and beat you with experience!

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Точки за действие
« Отговор #8 -: Май 17, 2009, 09:35:25 pm »
Да бе, особено като не съм премиум, все съм вдигнал 2-3 нива, с тея 24 точки сега и едно няма да вдигна и то дори само да се бия, а ако реша и да си измайсторя нещо пък съвсем...

Но ти пак се правиш че не забелязваш основното което аз питам! Точките са толкова време колкото ти си бездействал, така че ти това време го губиш за тези точки и това ги прави заслужени! Не може да има лимит, прекалено ощетяващо е. Поне да беше 100-тина точки. Тези 24 точки са чиста подигравка... Значи ни се полагат по не повече от 2 часа игра на ден така ли, даже в арената не мога да се бия ако нямам точки, това е просто... нямам думи...

Да предположим че си плащам премиума, пак ще играя 2 часа, с тази разлика че за тези 2 часа ще постигна точно 2 пъти повече, но какво от това. Ако искам да играя 20 часа какво правим? Да си направя 10 героя ли?

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:Точки за действие
« Отговор #9 -: Май 17, 2009, 09:42:52 pm »
малко не е по темата ... ама да те попитам - ти на работа ходиш ли ... спиш ли понякога ... личен живот нямаш ли ... щото гледам все мрънкаш че не можеш да играеш 25 часа в денонощието ...  ::)

Да бе, особено като не съм премиум, все съм вдигнал 2-3 нива, с тея 24 точки сега и едно няма да вдигна и то дори само да се бия, а ако реша и да си измайсторя нещо пък съвсем...

Но ти пак се правиш че не забелязваш основното което аз питам! Точките са толкова време колкото ти си бездействал, така че ти това време го губиш за тези точки и това ги прави заслужени! Не може да има лимит, прекалено ощетяващо е. Поне да беше 100-тина точки. Тези 24 точки са чиста подигравка... Значи ни се полагат по не повече от 2 часа игра на ден така ли, даже в арената не мога да се бия ако нямам точки, това е просто... нямам думи...

Да предположим че си плащам премиума, пак ще играя 2 часа, с тази разлика че за тези 2 часа ще постигна точно 2 пъти повече, но какво от това. Ако искам да играя 20 часа какво правим? Да си направя 10 героя ли?

Rayh

  • Гост
Re:Точки за действие
« Отговор #10 -: Май 17, 2009, 10:12:59 pm »
това все пак е ЗАКС                  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Точки за действие
« Отговор #11 -: Май 18, 2009, 01:03:05 am »
Точно затова... През седмицата като си зает и не можеш да играеш, после като седнеш примерно само в неделя и искаш да си поиграеш и гледаш вместо 150 точки за действие имаш само 24, което определено не е оферта, аз пък може да искам да си загубя целия ден в тази игра, но не ми дават възможност, защо?!