Автор Тема: Българи юнаци с калпаци  (Прочетена 1587 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Българи юнаци с калпаци
« -: Октомври 11, 2009, 08:59:53 am »
Става въпрс за националния ни отбор по футбол.Та вчера играха срещу Кипър (4-1) в Кипър! След 4 гол на кипърците се замислих... Вeче стана традиция да ги мачкаме ама да падаме.Просто не ми се мисли за кое европейско или световно ще се класираме  :'(

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Българи юнаци с калпаци
« Отговор #1 -: Октомври 11, 2009, 09:07:17 am »
Ми то отдавна е ясно че нямаше да се класираме. >:( :D :D
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

4orapisnametalo

  • Гост
Re:Българи юнаци с калпаци
« Отговор #2 -: Октомври 11, 2009, 12:32:26 pm »
На отбора кво му има, само дето ръководството е калпаво, докато защитават клубни интереси ще е така. Ако започнат да защитават честта на отбора може и да се оправим. Поне има един плюс тоя път Барби не хвърли капитанската лента и не излезе.

tyty_man85

  • Гост
Re:Българи юнаци с калпаци
« Отговор #3 -: Октомври 11, 2009, 12:45:39 pm »
Какъв отбор имаме, тези играчи нямат чест, само за пари играят.По-добре да пуснат млади играчи или от нашето първенство а не тия европейски  манекени да се разкарват по терена и нищо да не правят.

4orapisnametalo

  • Гост
Re:Българи юнаци с калпаци
« Отговор #4 -: Октомври 11, 2009, 12:49:22 pm »
Ем има няколко дето се раздават, не можеш да кажеш че Стенли не се раздава на терена (не съм гледал мача снощи), има и някои добри момчета от вътрешното първенство. Но не бяха точно тези за защитата. Гледах само повторението на 4 гола, бидони да бяха наредили за защитници повече работа щяха да свършат. Ама на национала от край време му липсват защитници.

4orapisnametalo

  • Гост
Re:Българи юнаци с калпаци
« Отговор #5 -: Октомври 11, 2009, 01:14:48 pm »
Да си дойдем на думата, просто трябва да се разбие двуполюсният модел във футбола, Аман от Левски и ЦСКА нищо,че съм фен на единият отбор

kokoko2

  • Гост
Re:Българи юнаци с калпаци
« Отговор #6 -: Октомври 11, 2009, 02:35:30 pm »
Става въпрс за националния ни отбор по футбол.Та вчера играха срещу Кипър (4-1) в Кипър! След 4 гол на кипърците се замислих... Вeче стана традиция да ги мачкаме ама да падаме.Просто не ми се мисли за кое европейско или световно ще се класираме  :'(
тези насте не са силни :(

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Българи юнаци с калпаци
« Отговор #7 -: Октомври 11, 2009, 02:50:55 pm »
Не бяха зле, обаче имаше два момента, които ще си останат голяма мистерия как изобщо се случиха. В най-лошия случай щяхме да сме 3:2, ама как им ги подариха единия гол и отделно ние си издънихме едно добро положение пред вратата им.