Автор Тема: Търся сериозна гилдия в която да се развивам  (Прочетена 2580 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Boliarin

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +80/-55
  • proud member of МРАЧНИТЕ
    • Профил
    • http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1549/4880096092698914491259340293Fv4JL7lOO6kZXubvBlGP.GIF
 Здравейте Уважаеми играчи,
Търся си сериозна гилдия в която да се резвивам и на която да допринеса за развитието и в бъдеще.Бих желал да съм член на гилдия със сириозни играчи над 25 години ако има такава. Аз съм на скромните 36 години сериозен играч съм и бих искал да намерия нови съмишленици в тази интересна игра с които заедно да споделяме времето си.Играя сериозно във ВоВ вече 5г. но поради лични причини за момента спрях там и се насочих насам след като гледах интервюто по БТВ на един от създателите на ирата.също така имам акаунт и в империя онлайн.За повече инфо -съобщения на лични и скайп да говорим ако желаете.Между другото съм модератор в Seafight където също разцъквам.Благодаря Ви предварително за отделеното време да прочетете поста ми !

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Търся сериозна гилдия в която да се развивам
« Отговор #1 -: Октомври 12, 2009, 09:43:26 pm »
Здравейте Уважаеми играчи,
Търся си сериозна гилдия в която да се резвивам и на която да допринеса за развитието и в бъдеще.Бих желал да съм член на гилдия със сириозни играчи над 25 години ако има такава. Аз съм на скромните 36 години сериозен играч съм и бих искал да намерия нови съмишленици в тази интересна игра с които заедно да споделяме времето си.Играя сериозно във ВоВ вече 5г. но поради лични причини за момента спрях там и се насочих насам след като гледах интервюто по БТВ на един от създателите на ирата.също така имам акаунт и в империя онлайн.За повече инфо -съобщения на лични и скайп да говорим ако желаете.Между другото съм модератор в Seafight където също разцъквам.Благодаря Ви предварително за отделеното време да прочетете поста ми !
В МРАЧНИТЕ сме ти почти набори с - /+ някоя година . 

Неактивен Boliarin

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +80/-55
  • proud member of МРАЧНИТЕ
    • Профил
    • http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1549/4880096092698914491259340293Fv4JL7lOO6kZXubvBlGP.GIF
Re:Търся сериозна гилдия в която да се развивам
« Отговор #2 -: Октомври 13, 2009, 01:11:13 am »
  Между другото умишлено не съм написал името на героя си,т.к. първо искам да говоря с вас за гилдията и правилата Ви на лични съобщиния за да реша дали да се присъединя или да продължавам с търсенето.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Търся сериозна гилдия в която да се развивам
« Отговор #3 -: Октомври 13, 2009, 08:00:19 am »
  Между другото умишлено не съм написал името на героя си,т.к. първо искам да говоря с вас за гилдията и правилата Ви на лични съобщиния за да реша дали да се присъединя или да продължавам с търсенето.
Ако проявите интерес пишете , може да обсъдим всичко и тогава ако ви устройва  :).........

Неактивен Ellan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 241
  • Karma: +43/-66
  • Примамвай врага с изгода,побеждавай го с оръжие..
    • Профил
Re:Търся сериозна гилдия в която да се развивам
« Отговор #4 -: Октомври 14, 2009, 03:25:02 pm »
Предлагам Ви да дойдете в моята гилдия.Не много скоро е направена,но се развива успешно!Ако проявите интерес Пиште ми лично в играта (пиша се като тук)
Успех в играта!

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Търся сериозна гилдия в която да се развивам
« Отговор #5 -: Октомври 14, 2009, 03:57:33 pm »
Здравейте Уважаеми играчи,
Търся си сериозна гилдия в която да се резвивам и на която да допринеса за развитието и в бъдеще.Бих желал да съм член на гилдия със сириозни играчи над 25 години ако има такава. Аз съм на скромните 36 години сериозен играч съм и бих искал да намерия нови съмишленици в тази интересна игра с които заедно да споделяме времето си.Играя сериозно във ВоВ вече 5г. но поради лични причини за момента спрях там и се насочих насам след като гледах интервюто по БТВ на един от създателите на ирата.също така имам акаунт и в империя онлайн.За повече инфо -съобщения на лични и скайп да говорим ако желаете.Между другото съм модератор в Seafight където също разцъквам.Благодаря Ви предварително за отделеното време да прочетете поста ми !
Предлагам първо да станеш 5 ниво за сега не може да влизаш в никоя гилдия,а за възрастта  25 100% ти гарантирам,че няма такава гилдия  в която всички да са над 25(странно условие при  положение,че в лол голямата маса играчи нямат и 18 ;))

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Търся сериозна гилдия в която да се развивам
« Отговор #6 -: Октомври 14, 2009, 04:04:22 pm »
Ами в нашата гилдия най-младия член е 82 набор , та може и да поспорим .
Останалите сме от 34 -39 годинки , лелички и чичовци *hihi*

Неактивен Ellan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 241
  • Karma: +43/-66
  • Примамвай врага с изгода,побеждавай го с оръжие..
    • Профил
Re:Търся сериозна гилдия в която да се развивам
« Отговор #7 -: Октомври 14, 2009, 04:13:53 pm »
Както и да е.Тази игра не е целта да си по-възрастен,а да развиваш занят,да си в гилдия,да си добър търговец,да те уважават,с една дума да се ЗАДАВЛЯВАМЕ!Това не е конкурс 'Най-дърт играч' (не казвам че Вие сте дърт,в никакъв случай).Извенете за спама
« Последна редакция: Октомври 14, 2009, 04:15:38 pm от Ellan »

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Търся сериозна гилдия в която да се развивам
« Отговор #8 -: Октомври 14, 2009, 04:25:55 pm »
Ellan , не оставай с погрешното впечатление , че "старците " не са в състояние да се забавляват или  са лоши търговци .
Колкото до търговията с някои гилдии, мога доста да се жалвам ................. ;)

Неактивен Boliarin

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +80/-55
  • proud member of МРАЧНИТЕ
    • Профил
    • http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1549/4880096092698914491259340293Fv4JL7lOO6kZXubvBlGP.GIF
Re:Търся сериозна гилдия в която да се развивам
« Отговор #9 -: Октомври 15, 2009, 01:32:43 am »
Както и да е.Тази игра не е целта да си по-възрастен,а да развиваш занят,да си в гилдия,да си добър търговец,да те уважават,с една дума да се ЗАДАВЛЯВАМЕ!Това не е конкурс 'Най-дърт играч' (не казвам че Вие сте дърт,в никакъв случай).Извенете за спама

  Елан намерих си такава гилдия за Ваше сведение и за да Ви поясня търсех отбор от улегнали хора защото ми е писнало и съм изпотрошил маса и нерви в някой други игри заради "пишлеменца" които се мислят за толямата работа, а са само лигльовци и балончета пълни с въздух под налягане.За ваше сведение допреди месец дуржах цените на Бижутата/Джевели/ в един от сървърати на близард във ВоВ,така че едва ли бихте могли да ме научите на нещо ново-което с пълна сила важи за Вас!!!Извинен/а сте за спама. Също така съм коре мембер на най-добрата българска гилдия за момента в същата игра,така че за мен е въпрос на време да Ви докажа какво можем ние "ДЪРТИТЕ".
« Последна редакция: Октомври 15, 2009, 01:36:32 am от Boliarin »