Автор Тема: За славата  (Прочетена 1341 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
За славата
« -: Октомври 14, 2009, 12:09:01 pm »
Отон
2. Суверенът, както и всякакви политически фигури, са измислени, изписани и готови да влязат в историите на държавата и на провинциите, когато му дойде времето. Освен имперската власт ще има 3 големи кралски рода, които ще управляват, де факто, държавата, от именто на императора. В Лично творчество съм поместил някои неща, които характеризират политическата система на Аярската империя. И тя ще стане част от играта. В един момент героите ще могат да изпълняват мисии за отделните кралски родове, да трупат политическо влияние, даже ще заемат политически постове в играта.


Та тук идва и моята "идея" слватата да получи някакво практическо приложение,а именно в зависимос от славата на героя да се отключват различните мисии(по добрите),защото не вярвам някой владетел да даде задача на герой който всеки бие като мече у дувар :D
Така поне ще  има истински стимул да да се провеждат дуели.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:За славата
« Отговор #1 -: Октомври 14, 2009, 12:10:41 pm »
Отон
2. Суверенът, както и всякакви политически фигури, са измислени, изписани и готови да влязат в историите на държавата и на провинциите, когато му дойде времето. Освен имперската власт ще има 3 големи кралски рода, които ще управляват, де факто, държавата, от именто на императора. В Лично творчество съм поместил някои неща, които характеризират политическата система на Аярската империя. И тя ще стане част от играта. В един момент героите ще могат да изпълняват мисии за отделните кралски родове, да трупат политическо влияние, даже ще заемат политически постове в играта.


Та тук идва и моята "идея" слватата да получи някакво практическо приложение,а именно в зависимос от славата на героя да се отключват различните мисии(по добрите),защото не вярвам някой владетел да даде задача на герой който всеки бие като мече у дувар :D
Така поне ще  има истински стимул да да се провеждат дуели.
Ще се трупат точки лоялност към дадена фракция, които ще отключват... всякакви благинки, когато героят е в тази провинция.
Съответно - в другите провинции ще му е гадно, защото фракциите се мразят една друга и прочие.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:За славата
« Отговор #2 -: Октомври 14, 2009, 12:17:32 pm »
Ще се трупат точки лоялност към дадена фракция, които ще отключват... всякакви благинки, когато героят е в тази провинция.
Съответно - в другите провинции ще му е гадно, защото фракциите се мразят една друга и прочие.

Та тук идва и още 1 въпрос как ще се реши проблема с гилдиите малко странно е един герой от гилдията да изпълнява мисии  за едното кралство ,а друг за друго то по тази логи може да  пратим част от българските войници да изпълняват мисии за НАТО,а други да  са наемници на  Осама *xxx* :D

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:За славата
« Отговор #3 -: Октомври 14, 2009, 12:22:57 pm »
Приеми го че всеки е различен индивид.
Все едно аз и ти да сме приятели, но всеки да има своя компания. Моята компания да те харесва, а твоята да не може да ме понася, но това не пречи аз и ти да сме приятели. Същата работа ще е и с мисиите.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.