Имперски Герой 1.0 > Герои

Специализация на героя след 15то ниво

(1/19) > >>

isolde:
Тъй като доста от играчите в бетата може би не са присъствали при алфа тестването, отварям тази тема за да ги "предизвестя" какво ги очаква и как може би по-добре да развият героя си още отначало за да могат да се възползват максимално от специализацията при 15-ниво.

И така, всеки клас герой (войн, стрелец и мистик) има възможност да избере между два пътя след ниво 15. Ще публикувам новите умения които получава героя в зависимост от специализацията си с цел, надявам се, да улесня начинаещите при избора на умения по ниво 15.

Войнът има избор между : Свиреп Войн и Пазител :

Свирепият войн се специализира с по-мощна атака и получава за 1 точка сила - 3 точки.
Това са новите умения които може да развива:



Пазителят се специализира с по-силна защита и получава за 1 точка жизненост - 3 точки.
Това са новите му умения :



Did:
При мен има бъг при новите умения. След като станах 15 ниво не ми даде възможност да си вдигна бонусите. Сега съм 16 ниво и също нямам +та отстрани бонусите, т.е. всички те си ми седат на 0

isolde:

--- Цитат на: Did в Май 19, 2009, 06:50:48 am ---При мен има бъг при новите умения. След като станах 15 ниво не ми даде възможност да си вдигна бонусите. Сега съм 16 ниво и също нямам +та отстрани бонусите, т.е. всички те си ми седат на 0

--- Край на цитат ---

За да инвестираш в повечето умения, трябва да имаш поне 5 точки в базовите умения - Атакуваща или защитна позиция. Ако е възможно, изпрати ни скрийншот на уменията на героя си и ще се опитам да помогна.

Did:

isolde:
Нямам достъп до подобен герой, но мой приятел се специализира в другата насока (Призрачен преследвач). Доколкото знам е необходимо да имаш 5 точки в Критичен удар, след това се откриват специалните умения :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия