Автор Тема: Специализация на героя след 15то ниво  (Прочетена 35424 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Специализация на героя след 15то ниво
« Отговор #15 -: Май 20, 2009, 06:51:56 am »
Да де, аз и сам се усетих че не трябва да вдигам на защита. Нали показах снимка... И все пак искам да се бия с две оръжия! Защо да специализирам оръжие за две ръце следкато няма да ползвам такова... Ще се бия с две оръжия за една ръка, най вероятно! Няма ли някой който да каже каква точно е идеята на тези две оръжия... Според мен няма по свиреп войн от този вариант :) Пък докато стигна до там ще се мъча някак си, просто не искам да хабя излишно точки, само защото сега съм ниско ниво, утре няма да съм :)

Неактивен iceTo0o

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 220
  • Karma: +9/-94
  • БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!
    • Профил
Re:Специализация на героя след 15то ниво
« Отговор #16 -: Май 22, 2009, 09:50:42 pm »
А някой може ли да ми каже какво е това Преразпределяне Стойност 50 диаманта ?
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:Специализация на героя след 15то ниво
« Отговор #17 -: Май 22, 2009, 10:06:17 pm »
А някой може ли да ми каже какво е това Преразпределяне Стойност 50 диаманта ?
Този бутон " изхвърля" точките за умения, които си разпределил при всяко вдигане на ниво и ти дава възможност да ги разпределиш по различен начин. 50 диаманта е цената на това удоволствие. Ако си сбъркал в развиването на героя си, това е начинът да го "поправиш"

И, да! В тези 50 диаманта влиза и нов избор на специализация на героя.
« Последна редакция: Май 22, 2009, 10:08:12 pm от prob4o »

Неактивен Did

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 18
  • Karma: +5/-3
    • Профил
Re:Специализация на героя след 15то ниво
« Отговор #18 -: Май 23, 2009, 07:19:01 am »
Нямам достъп до подобен герой, но мой приятел се специализира в другата насока (Призрачен преследвач). Доколкото знам е необходимо да имаш 5 точки в Критичен удар, след това се откриват специалните умения :)
Не е 5 точки критичен удар. Ако някой знае какво нека поше
Господ чува молбите на хората, които искат да забравят омразата, но е глух за тези, които искат да избягат от любовта.

Rayh

  • Гост
Re:Специализация на героя след 15то ниво
« Отговор #19 -: Май 23, 2009, 07:26:41 am »
Не е 5 точки критичен удар. Ако някой знае какво нека поше

7 т

Неактивен zLaGaD

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +7/-9
    • Профил
Re:Специализация на героя след 15то ниво
« Отговор #20 -: Май 24, 2009, 05:14:11 pm »
Чудя се дали ако развия умението да се бия с 2 оръжия ще мога да сложа 2 джави ?
 
Цитат
Игнориране на бронята
Увеличава минималните поражения на оръжието.
Това ще да е недомислица . До сега в докладите който съм разглеждал на рунд правя винаги макс поражения . Смисъла на игнора е друг си мисля .
« Последна редакция: Май 24, 2009, 05:23:21 pm от zLaGaD »

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Специализация на героя след 15то ниво
« Отговор #21 -: Май 24, 2009, 05:39:22 pm »
Май влияе и точността, но след време ще намериш и по-гадни противници (има едни костенурки с по 800 броня, там разчитам на оръжия с малка разлика между минимална и максимална атака вече).

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Специализация на героя след 15то ниво
« Отговор #22 -: Май 24, 2009, 06:40:05 pm »
Май влияе и точността, но след време ще намериш и по-гадни противници (има едни костенурки с по 800 броня, там разчитам на оръжия с малка разлика между минимална и максимална атака вече).

Определено ще усети ползата от това умения в 3-ти категория :) Освен това на мен ми се струва че много ще помогне на стрелците които ползват лък, там разликата между минимални и максимални щети е огромна.

Неактивен zLaGaD

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +7/-9
    • Профил
Re:Специализация на героя след 15то ниво
« Отговор #23 -: Май 24, 2009, 07:01:55 pm »
Аз съм призрачен преследвач... Нямам представа дали го има в другата специализация това умение , но ако се развиваш на метателни ножове ще е полезно . Аз друго не мога да схвана . Защо всеки рунд нанасям един и същи демидж ? В игрите от които е взета идеята за игнора действието му е коренно различно . Според мен трябва да се промени името на самото умение . Всички показатели и умения са обяснени с 2-3 думи и ако не попитам някой играл в алфата , надали ще разбера за какво става на въпрос . Барам се за ентелегентно копеле с развито въображение , ма пак се затруднявам да вникна в смисала им .

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Специализация на героя след 15то ниво
« Отговор #24 -: Май 24, 2009, 08:40:39 pm »
Аз съм призрачен преследвач... Нямам представа дали го има в другата специализация това умение , но ако се развиваш на метателни ножове ще е полезно . Аз друго не мога да схвана . Защо всеки рунд нанасям един и същи демидж ? В игрите от които е взета идеята за игнора действието му е коренно различно . Според мен трябва да се промени името на самото умение . Всички показатели и умения са обяснени с 2-3 думи и ако не попитам някой играл в алфата , надали ще разбера за какво става на въпрос . Барам се за ентелегентно копеле с развито въображение , ма пак се затруднявам да вникна в смисала им .

Ами питай, ще се опитаме да помогнем. Всеки рунд нанасяш едни и същи поражения защото този който удряш има много малко броня и не може да отнеме въобще от твоите максимални щети. Всеки 15 броня намалят максималните щети с 1 точка докато стигнеш до минималните. Именно затова когато биеш с враг със висока броня, единствения начин да увеличиш пораженията които нанасяш е да имаш това умение, което увеличава МИНИМАЛНИТЕ щети които нанасяш :)

Demoniko

  • Гост
Re:Специализация на героя след 15то ниво
« Отговор #25 -: Май 25, 2009, 01:31:12 am »
Понеже Изолде е започнала темата с Война, да кажем, че съм такъв. Минал съм 15-то ниво и съм се специализирал, да кажем в Пазител. Дигам ниво, получавам точки, разпределям ги за жизненост, като една точка ми дава три жизненост заради специализацията. Решавам, че искам сила, но за една точка ще получа две точки сила. Натискам бутона за преразпределение на уменията и ми се предоставя възможност да сменя дори специализацията. Сменям със Свиреп войн. Получавам бонус при точките сила, тогава една точка за умение ще ми дава три сила, вместо две. Напомпвам си умението, т.е. джиткам си малко точки сила в съотношение 1/3 и после пак с бутончето, пак старата специализация, защото да кажем тя ме по-кефи и така до безкрай. (или докато ми свършат кредитите)
Това не е гот според мен. Защо не се направи с този бутон да се дава възможност за преразпределение на уменията отново, но не и на специализацията?

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Специализация на героя след 15то ниво
« Отговор #26 -: Май 25, 2009, 01:44:47 am »
Признавам, не разбрах къде е проблема :) Да не би да има бъг и да си увеличаваш точките така или какво? Иначе какво пречи смяната на специалноста, че то по-скоро заради нея биха ползвали тази опция хората, едва ли някой боец си е вдигнал всички точки на интелект  ;D

Demoniko

  • Гост
Re:Специализация на героя след 15то ниво
« Отговор #27 -: Май 25, 2009, 01:49:53 am »
Ами проблема е, че всяка специализация ти дава бонус към определена характеристика. Не знам как е при останалите герои, но при война в зависимост дали си избрал Свиреп войн или Пазител имаш възможност с една точка за умение, които се дават при вдигане на ниво, да увеличиш съответно силата на героя с три точки или жизнеността на героя с три точки. Т.е. в зависимост от специализацията се определя кое умение да увеличаваш в пропорция 1/3. Другите си остават на базовите положения. Ако с бутона всеки път можеш да си променяш специализацията ще се ползва бонуса не за едно умение, ами за две, според това кое съм решил да вдигам. Ако  искам да си сложа точки за жизненост, защо да го правя при съотношение 1/2, като мога да бутна бутона, да си избера Пазител и да ги вдигна 1 към 3. Същто със силата. Само кредити човек да има.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Специализация на героя след 15то ниво
« Отговор #28 -: Май 25, 2009, 02:07:31 am »
Добре де :)

Достигам 15-то ниво и ако не съм вдигал точки тогава ще имам (15-1)х3 точки, защото почвам от 1-во не от 0. Това са 42 точки за разпределяне. Да предположим че съм вдигнал всичко на сила защото искам да стана свиреп войн, това прави +84 точки на сила. В този момент в който стана 15-то ниво, ако точките ми не стават автоматично 84х3/2=126, значи леко съм се попрецакал :) До тук ми е ясно. След това обаче не ти разбирам притесненията... Когато натисна бутона аз отново ще получа 42 точки или поне така би трябвало да бъде, тогава ако избера отново свиреп войн и ги сложа там, ще получа 126 точки. Но от там нататък, ако го натисна пак какво печеля? Сменям на пазител и качвам 126 на жизненост, но тогава сила си е 0 и какво? Или понеже вече един път съм бил свиреп войн ми остава коефициент х3 и за силата, нищо че вече съм пазител, това ли искаш да кажеш? И така ли е наистина :) Проверил ли си го вече?

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Специализация на героя след 15то ниво
« Отговор #29 -: Май 25, 2009, 08:22:41 am »
ахахаха  :-X