Автор Тема: Браво  (Прочетена 2479 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ahilix

  • Гост
Браво
« -: Октомври 15, 2009, 05:24:49 pm »
Бъга с камата и копията при стрелеца е оправен..Браво на Екипа... :) Кога ще има развитие и за аукциона и пазара като цяло?

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Браво
« Отговор #1 -: Октомври 15, 2009, 05:41:45 pm »
 *bravo* *ok*
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

ahilix

  • Гост
Re:Браво
« Отговор #2 -: Октомври 16, 2009, 12:43:11 am »
Eто макар че аз открих бъга и няколко часа по късно го докладвах си стоях така..Ще попитате - Защо? Не е ли редно да махнеш камата и да не я ползваш? Ами незнам как ще ви прозвучи , но ако бяхме махнали камите всички това за мен щеше да бъде оправено най рано след 3 месеца , когато пак някой почне да го ползва..Ето защо си стоях с камата ,биех се всеки ден и поствах доклади ,за да предизвикам основателното недоволство на някой..В края на краищата бъга беше отстранен и нещата са си на местата..Както е редно да е..

ahilix

  • Гост
Re:Браво
« Отговор #3 -: Октомври 16, 2009, 03:31:50 am »
Ами редно е да се оправи, аз до сега съм съдействал винаги дори когато получих повече диаманти от пазара съм го докладвал,макар че бъга си беше в моя облага но го долкадвах.
И кажи ми чесно ли е да се трие акаунт в форума на потъпревш от този бъг ? Именно биката в предизвикателството, с свалането на тази кама точнотта и падна доста както и ловкостта,има много варианти да протече тази битка но без камата нещата се променят
Току що го постнах във Форума на ИО като отговор на въпрос...Щего кажа и тук - проблемите , дори да ги има трябва да се решават с нормален тон..От крясъци и обиди губим и ние и Екипа..Нека да се държим по начина по който искаме да се държат с нас.. :)

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Браво
« Отговор #4 -: Октомври 16, 2009, 07:53:52 am »
Слави, добре че вчера затвориха темата, че бях настроена заядливо... а сега още не съм си изпила кафето...
както и да е - искаш ли пак да пробваш предизвикателството?
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Браво
« Отговор #5 -: Октомври 16, 2009, 09:47:11 am »
Радвам се че е оправен нямам нищо против Скарлет, просто нищо лично.
Когато дадох на предизвикателсво и ме победи веднага 1-вите неща които ми направиха впечатление  бяха че тя има мн малък блок както и големия дмг ,погледнах героя и какво да видя кама. Тези +20% лоскост и умение си оказват влияние в-у стелеца и то голямо той се бия от разтояние и така и ме победи 2 критични още преди да съм я стигне героя битка и след това по 1 разменен удат и падам.

Малко искам да се отклоня от темата и да върна хората в друга игра Диабло 2.
Според перосонажите на играта Барбериян,Варварин или така наречение боец единсовен той притежава силата да може да носи 2 оръжия или тежки оръжия. Само си представете какво е да вдигнеш 2 меча най леките от който са поне 4-5 килиграма и то късите това е плътна и здрава стомана.Другия клас беше Асасиан или така наречения убиец които се бие само с кикове и близък и близък бой но е далеч по слаб герой.
Не само в Диабло а и много други игри едисвено бойците могат да носят 2 оръжия дано и тук това да се коригира. Смятам че силата на стрелеца а именно големия процент шанс за критичен удар както и голямата ловкост която намаля процента за нанасяне на същия с-у тях, както и големия % точност го правят най силния герой и това умение за 2 оръжия на този клас герой е пресилено и в повече.

И накрая до хората изтрили ми акаунта в форума.
Г-да Админи, Програмисти, Модератори
Тъй като версията е БеТа искам само да си помагаме екипа и играчите за отраняването на бъговете в играта а не да се възползваме от тях.
Смятам за редно след като даден бъг е докладван че играча сам с собсвеното си съзнание трябва да не го използва защото тук сме за да се забавалваме,защото никой и нищо не печели от една игра ,тя минава и идва следващата,а хората оставаме такива каквито са.
Ако някой с нещо съм обидил кажете го публично а не трйите акауни, не банвайте хората които не са ви угодни а дайте публичност и прозрачност на това което се прави, за да сме чесни и добри хората нека 1-во от вас хората които модерирате тоя форум и правите играта бъдете за пример на по малдото поколение
Уважаеми г-н Слави.
Точно Вие нямате право да говорите за това кой какво има право и няма да прави, нито пък имате право да ни казвате какво да правим.
Лош момент сте подбрали да морализаторствате.
В този форум повече място за Вас няма.
Ще Ви помоля сам да престанете да пишете и да напуснете Форума по цивилизован начин, за да не се налага отново да трия акаунта Ви, заедно с всичките му публикации.

С уважение: Димитър Димитров
« Последна редакция: Октомври 16, 2009, 09:51:42 am от Oton »
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts