Автор Тема: Задачи  (Прочетена 5042 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Задачи
« -: Май 19, 2009, 10:48:42 am »
Генерирането на задачи не работи както трябва. След като завърших задачата си, изчаках 12 часа, таймера си отчиташе времето както трябва.
След като таймера стигна до 0, така си и остана. В момента ми дава това:

В момента няма задачи.

Оставащо време до следващата задача 0.

В другите провинции си стои така от повече от 24 часа така и не получавам задачи. Не е само при мен, други мои съюзници които са над 10-то ниво имат същия проблем.

Isolde, beta.

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:Задачи
« Отговор #1 -: Май 19, 2009, 10:59:38 am »
И при някой от моите е така.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Задачи
« Отговор #2 -: Май 19, 2009, 12:34:55 pm »
понеже пак е за задачите !
Задачи
Цитат
--------------------------------------------------------------------------------
Така значи - искате да направите малко пари? Дошли сте на правилното място! Ето каква е работата. Имам дебела поръчка от военните и същевременно - невъзможен срок да я изпълня, както винаги. Не винете мен! Винете тях! Така че, ако искате да ми помогнете да направя тази поръчка навреме, и двамата ще забогатеем. Какво ще кажете? Изработете 7 броя от Медна брадва за две ръце и след това ще говорим пак.

Награда:
Злато : 100 - 300Точки за действие : 10
.
   
Значи Вие сте този, за когото говорят, че може да изработи всичко? Поне това дочух. Да видим дали наистина е вярно. Изработете 7 броя от Бронзов меч за една ръка и ще Ви платя щедро.

Награда:
Злато : 100 - 300
Точки за действие : 10

При тези цени от 100-300 за оръжие 2 ниво ...  плащането  щеше да е щедро ако е на бройка  ;)

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Задачи
« Отговор #3 -: Май 19, 2009, 02:21:45 pm »
понеже пак е за задачите !
Задачи
При тези цени от 100-300 за оръжие 2 ниво ...  плащането  щеше да е щедро ако е на бройка  ;)


Темата не е за това - проблема e че не се появяваха задачи, поне при мен. В момента започнаха да работят, благодаря :)

Освен това при изработването на предмети, ти получаваш и занаятчийски точки, така че според мен си струва наградата, дори и да е малка, а освен това има и безплатни ходове.

Още един въпрос: сървър бета, след като героят достигне над ниво 10, продължава ли да получава задачи от Селото на Надеждата ?

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
Re:Задачи
« Отговор #4 -: Май 19, 2009, 02:36:02 pm »
Темата не е за това - проблема e че не се появяваха задачи, поне при мен. В момента започнаха да работят, благодаря :)

Освен това при изработването на предмети, ти получаваш и занаятчийски точки, така че според мен си струва наградата, дори и да е малка, а освен това има и безплатни ходове.

Още един въпрос: сървър бета, след като героят достигне над ниво 10, продължава ли да получава задачи от Селото на Надеждата ?

За сега да, аз има задача а съм 11 левел...
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Задачи
« Отговор #5 -: Май 19, 2009, 05:55:55 pm »
Освен това при изработването на предмети, ти получаваш и занаятчийски точки, така че според мен си струва наградата, дори и да е малка, а освен това има и безплатни ходове.
  :o виж сега Отон каза че за предметите по задачите ще се плаща доста повече от магазините ... за предмети от този клас/или по-висок/ са ти нужни обработени материали ... ако приемем че ходовете са компенсация за това ... цена от 100-300 злато за 7 оръжия едва ли е доста повече от това което ще се вземе от магазина  .  В случая ако си ги продам в магазина нали пак ще си получа опита и поне два пъти повече пари ?!?!

Цитат
Още един въпрос: сървър бета, след като героят достигне над ниво 10, продължава ли да получава задачи от Селото на Надеждата ?
Да и генерираните задачи са според нивото на героя т.е. получават се задачи като тези в провинциии от 2 ниво/като тези които съм цитирал/

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Задачи
« Отговор #6 -: Май 20, 2009, 05:51:01 am »
Да и генерираните задачи са според нивото на героя т.е. получават се задачи като тези в провинциии от 2 ниво/като тези които съм цитирал/

Това абсолютно не важи за мен. От 3 дни съм над 10-то ниво и нямам нито една задача от Селото на Надеждата. Задачите ми в другите провинции не се опресняват на 12:00 часа след като са били генерирани.

Най-лошото е че има хора в гилдията ми които за последните 2 дни не са получили въобще задачи от категория 2. Това го виждам като съществен проблем при положение че други хора изкарват само от задачи по 20-30 хода на ден. Моля ви, погледнете го.

И още

Имаме остър недостиг на жизненоважна екипировка! И това може да застраши вътрешната ни сигурност! Основен приоритет е да запълним този недостиг колкото е възможно по-скоро! Изработете 5 броя от Изящен сребърен зелен амулет и допринесете за каузата!

Награда:
Злато : 100 - 300
Точки за действие : 12

Аз съм оръжейник...
« Последна редакция: Май 20, 2009, 05:54:19 am от isolde »

Неактивен Chingiz

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +22/-8
    • Профил
Re:Задачи
« Отговор #7 -: Май 20, 2009, 06:46:01 am »
явно ...проблема с задачите продължава ..... и в алфата и в бетата е така

Неактивен naftata

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +9/-4
    • Профил
Re:Задачи
« Отговор #8 -: Май 20, 2009, 07:53:27 am »
Това абсолютно не важи за мен. От 3 дни съм над 10-то ниво и нямам нито една задача от Селото на Надеждата. Задачите ми в другите провинции не се опресняват на 12:00 часа след като са били генерирани.

Най-лошото е че има хора в гилдията ми които за последните 2 дни не са получили въобще задачи от категория 2. Това го виждам като съществен проблем при положение че други хора изкарват само от задачи по 20-30 хода на ден. Моля ви, погледнете го.

И още

Имаме остър недостиг на жизненоважна екипировка! И това може да застраши вътрешната ни сигурност! Основен приоритет е да запълним този недостиг колкото е възможно по-скоро! Изработете 5 броя от Изящен сребърен зелен амулет и допринесете за каузата!

Награда:
Злато : 100 - 300
Точки за действие : 12

Аз съм оръжейник...
От Селото на Надеждата след като си над 10-ти левел няма да ти дадат задачка ;) .Но и в алфата го има проблема с опресняването на задачите.
И за да не отварям нова тема ще попитам тук.Имам задача да изработя 7 Адмантиеви метателни ножове или нещо такова беше.Добре де,но като нямам такава рецепта,не мога и да намеря как да стане? ;D

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:Задачи
« Отговор #9 -: Май 20, 2009, 08:12:35 am »
Ако си приел тази задачка, по-добре да я откажеш.
Другия вариант е да почакаш 2-3-10 месеца да станеш категория 5, да отворят такива местности и тогава да я изпълниш  8)

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Задачи
« Отговор #10 -: Май 20, 2009, 08:22:28 am »
Ако си приел тази задачка, по-добре да я откажеш.
Другия вариант е да почакаш 2-3-10 месеца да станеш категория 5, да отворят такива местности и тогава да я изпълниш  8)

Няма как да е след няколко месеца, след 12 часа е невалидна задачата. Аз вчера закъснях 7 минути да убия едни прасета и не ми даде наградата и точките за действие :)

А в алфата нямам абсолютно никакви задачи може би защото съм над 20-то ниво но някой ми бе казал че и тогава трябва да получавам.

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:Задачи
« Отговор #11 -: Май 20, 2009, 09:01:20 am »
За категория 3 още няма задачи.

И мисля, че задачите са оправени донякъде.
Мойте хора успяха и в Alpha и в Beta свят да си получат нови.

Prob4o (премиум) от Beta си получи и изпълни задачата, но нова не получи. Тече му време до следващата
« Последна редакция: Май 20, 2009, 09:08:37 am от prob4o »

Неактивен no_mercybg

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Задачи
« Отговор #12 -: Май 20, 2009, 09:04:40 am »
аз  моя  го изпрщатах  на мисиа   времето  си  мина   и после  ми изписа  некаво   време -08978  защо така  ???
« Последна редакция: Май 20, 2009, 09:08:15 am от no_mercybg »

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:Задачи
« Отговор #13 -: Май 20, 2009, 09:09:18 am »
И сега ли е така часовника за време?

Неактивен no_mercybg

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Задачи
« Отговор #14 -: Май 20, 2009, 09:13:25 am »
Сега  мне 2 дена  не мидаваше да  пусна мисиа а сега се  оправи    сега  пуснах да вида какво ще стане   :)