Автор Тема: Какво става  (Прочетена 973 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Какво става
« -: Октомври 20, 2009, 09:42:28 am »
1Божествена благословия-работи ли /у наемници?
2Уменията, които наемниците могат да притежават, се ограничават в рамките на категорията, която са те,а какво правим с тези имащи умения за които се изисква минимум 40 ниво да ги оборудвам ли или???
3.Божествената благословия не изисква 100,200 или 300 дух(проверено в 2-3 битки) НОРМАЛНО ЛИ Е???
4Наемник прилага умението болест в/у групата ми :D,няма друго обяснение битката свърши още в 1 рунд от разтояние 7,а цялата група беше с близо 400 кръв по-малко(за тези коити ще се се  усъмнят бих се с тигри така,че няма да коментирам това) ???
« Последна редакция: Октомври 20, 2009, 09:44:56 am от malelele »

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Какво става
« Отговор #1 -: Октомври 20, 2009, 09:47:46 am »
1Божествена благословия-работи ли /у наемници?
2Уменията, които наемниците могат да притежават, се ограничават в рамките на категорията, която са те,а какво правим с тези имащи умения за които се изисква минимум 40 ниво да ги оборудвам ли или???
3.Божествената благословия не изисква 100,200 или 300 дух(проверено в 2-3 битки) НОРМАЛНО ЛИ Е???
4Наемник прилага умението болест в/у групата ми :D,няма друго обяснение битката свърши още в 1 рунд от разтояние 7,а цялата група беше с близо 400 кръв по-малко(за тези коити ще се се  усъмнят бих се с тигри така,че няма да коментирам това) ???
1. Работи върху толкова хора, колкото умение на Майсторство с благословиите имате. Ако нямате нито едно ниво, ще си работи само върху Вас.
2. Който кярил с наемниците преди промяната - кярил. От сряда нататък вече няма да има омнипотентни извънземни за наемане.
3. Изисква си съвсем нормално, нещо не гледате както трябва.
4. Шанс...
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Какво става
« Отговор #2 -: Октомври 20, 2009, 09:56:44 am »
1. Работи върху толкова хора, колкото умение на Майсторство с благословиите имате. Ако нямате нито едно ниво, ще си работи само върху Вас.
2. Който кярил с наемниците преди промяната - кярил. От сряда нататък вече няма да има омнипотентни извънземни за наемане.
3. Изисква си съвсем нормално, нещо не гледате както трябва.
4. Шанс...
1Божествена благословия 3-само в/у мен си работи(проверено)
2Това  какво означава,че на старите наемници ще се намали уменията или просто вече новите ще излизат както трябва,а старите ще си останат така???
3 О гледам и виждам дух преди битката 530 ,а след битката 430.Както и да го смятам уменията които ползвам няма начин да ми смъкнат само 100.
4Тук съм съгласен.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Какво става
« Отговор #3 -: Октомври 20, 2009, 10:07:39 am »
1Божествена благословия 3-само в/у мен си работи(проверено)
2Това  какво означава,че на старите наемници ще се намали уменията или просто вече новите ще излизат както трябва,а старите ще си останат така???
3 О гледам и виждам дух преди битката 530 ,а след битката 430.Както и да го смятам уменията които ползвам няма начин да ми смъкнат само 100.
4Тук съм съгласен.

1. Говоря за Майсторство с благословии, не за Божествена благословия. Майсторството с благословии определя върху колко съюзника ще Ви действа Божествената благословия.
2. Нищо няма да се намаля на старите наемници. Остават си такива, каквито са.
3. Не мога да зная какво гледате.
4. Радвам се.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts