Автор Тема: СЪВЕТНИК  (Прочетена 2294 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
СЪВЕТНИК
« -: Май 19, 2009, 06:23:36 pm »
Горещо препоръчвам на админите, модераторите и програмистите на играта сериозно да помислят по въпроса за появата на СЪВЕТНИКА след избиране на професията.

Поста в тази тема ми е на основата на многото въпроси от начинаещи играчи от рода на "Какво да ги правя тези кожи?" и други подобни!!!
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

Неактивен OldDeath

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 145
  • Karma: +8/-3
    • Профил
Re:СЪВЕТНИК
« Отговор #1 -: Май 19, 2009, 06:27:34 pm »
ами аз мисля, че не трябва навсякаде съветници .. все пак ако Адам и Ева са имали съветници ся нас няма да ни е имало   ;D, така че.. който се поиграе малко ще разбере какво да им прави.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:СЪВЕТНИК
« Отговор #2 -: Май 19, 2009, 06:52:55 pm »
Горещо препоръчвам на админите, модераторите и програмистите на играта сериозно да помислят по въпроса за появата на СЪВЕТНИКА след избиране на професията.

Поста в тази тема ми е на основата на многото въпроси от начинаещи играчи от рода на "Какво да ги правя тези кожи?" и други подобни!!!

А теб кой те научи как да правиш кожи :) То всичко ако му се казва на човек...

А и честно да ти кажа, мисля че няма да помогне особено. Ръководства са  писани, разяснения са давани но понякога просто не са достатъчни. Знаеш ли колко човека в ИО всеки ден питат "А как да добивам злато "  ;D

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
Re:СЪВЕТНИК
« Отговор #3 -: Май 19, 2009, 07:12:19 pm »
А теб кой те научи как да правиш кожи :) То всичко ако му се казва на човек...

А и честно да ти кажа, мисля че няма да помогне особено. Ръководства са  писани, разяснения са давани но понякога просто не са достатъчни. Знаеш ли колко човека в ИО всеки ден питат "А как да добивам злато "  ;D

Правилно - така е, но има и един факт, който е налице. Играта все още е нова и са малко хората който да дават съвети, тези пък които ги дават не винаги помагат... Именно за това е предложението ми - поне до 1-вия изработен предмет да се появява СЪВЕТНИКА.

До колкото за ИмперияОнлайн... мога само да ти споделя, че все още ми е мъчно за нея! Спрях да играя там преди 2 месеца, при условие, че я играех от алфата... Болна тема ми е...

Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:СЪВЕТНИК
« Отговор #4 -: Май 19, 2009, 07:58:21 pm »
Правилно - така е, но има и един факт, който е налице. Играта все още е нова и са малко хората който да дават съвети, тези пък които ги дават не винаги помагат... Именно за това е предложението ми - поне до 1-вия изработен предмет да се появява СЪВЕТНИКА.

До колкото за ИмперияОнлайн... мога само да ти споделя, че все още ми е мъчно за нея! Спрях да играя там преди 2 месеца, при условие, че я играех от алфата... Болна тема ми е...



Мисля че все пак скоро ще имаме и ръководство, което ще отговаря на много въпроси :) Съветника е разбира се хубаво нещо, интерактивен е и прави играта по-разбираема и привлекателна. Просто е трудно да го задържиш до 5-то ниво мисля за да ти даде тази задача, но пък аз какво разбирам от програмиране  ;D

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:СЪВЕТНИК
« Отговор #5 -: Май 19, 2009, 08:02:18 pm »
Мисля че все пак скоро ще имаме и ръководство, което ще отговаря на много въпроси :) Съветника е разбира се хубаво нещо, интерактивен е и прави играта по-разбираема и привлекателна. Просто е трудно да го задържиш до 5-то ниво мисля за да ти даде тази задача, но пък аз какво разбирам от програмиране  ;D
Mога да ви кажа от опит че съветника след 5 ниво изчезва ...
ако не си си взел премиума до достигане на 5 ниво после забрави за него  ;)
а и се предполага че като е достигнато това ниво играча вече се е ориентирал !