Автор Тема: БЪРЛОГАТА  (Прочетена 2297 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Pete

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +0/-0
    • Профил
БЪРЛОГАТА
« -: Май 19, 2009, 09:36:08 pm »
Една от задачите ме изпраща от Бърлогата да взема ресурс , само че не го виждам къде е на картата.......моля ви помогнете и ме упътете  :)

Rayh

  • Гост
Re:БЪРЛОГАТА
« Отговор #1 -: Май 19, 2009, 09:39:16 pm »
стани 7 ниво и ще я видиш

Неактивен Pete

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:БЪРЛОГАТА
« Отговор #2 -: Май 19, 2009, 09:48:07 pm »
Благодаря за информацията

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:БЪРЛОГАТА
« Отговор #3 -: Май 20, 2009, 12:56:27 am »
Гледам доста такива теми има, няма ли да хванат да направят куестите съобразени според нивото все пак...

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:БЪРЛОГАТА
« Отговор #4 -: Май 20, 2009, 04:53:07 am »
Гледам доста такива теми има, няма ли да хванат да направят куестите съобразени според нивото все пак...

Те са съобразени. Това ниво 5 герой да получи задача за която да вдигне ниво не е голяма работа ! Все пак има 12/24 часа да го направи, не е въобще невъзможно !

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:БЪРЛОГАТА
« Отговор #5 -: Май 20, 2009, 05:26:10 am »
Но е невъзможно за 24 часа да кача от първа категория на пета, защото както ти казах такава задача ми се падна тази сутрин...

"Значи Вие сте този, за когото говорят, че може да изработи всичко? Поне това дочух. Да видим дали наистина е вярно. Изработете 4 броя от Арбалет от закален адамантий и ще Ви платя щедро."

Когато ми се падна бях 5-то ниво и имах 0 занаятчийски точки. Колко ми трябват за да стигна пета категория :)))))))))))))))))))))))))))))))

Всъщност наистина как се качват нивата там, защото гледам има показатели от сорта "0/100"... Ако трябва да направя 400-500 занаятчийски точки за 5-то ниво май няма да е тази година... Едно парче медна руда направих на кюлче токущо и това ми даде само една точка в категорията на подзанаята ми. Това значи че поне 1000 точки трябва да натрупам х2, прави 2000/24 ~ 3 месеца... И това е само за изработката, а трябва и да извадя ресурсите и това е още толкова време, ако не и повече...

С две думи след половин година може и да изпълня тази задача и то в най добрия случай...

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:БЪРЛОГАТА
« Отговор #6 -: Май 20, 2009, 05:29:56 am »
Но е невъзможно за 24 часа да кача от първа категория на пета, защото както ти казах такава задача ми се падна тази сутрин...

"Значи Вие сте този, за когото говорят, че може да изработи всичко? Поне това дочух. Да видим дали наистина е вярно. Изработете 4 броя от Арбалет от закален адамантий и ще Ви платя щедро."

Когато ми се падна бях 5-то ниво и имах 0 занаятчийски точки. Колко ми трябват за да стигна пета категория :)))))))))))))))))))))))))))))))

Всъщност наистина как се качват нивата там, защото гледам има показатели от сорта "0/100"... Ако трябва да направя 400-500 занаятчийски точки за 5-то ниво май няма да е тази година... Едно парче медна руда направих на кюлче токущо и това ми даде само една точка в категорията на подзанаята ми. Това значи че поне 1000 точки трябва да натрупам х2, прави 2000/24 ~ 3 месеца... И това е само за изработката, а трябва и да извадя ресурсите и това е още толкова време, ако не и повече...

С две думи след половин година може и да изпълня тази задача и то в най добрия случай...

Твоята задача не е въобще от този тип, тя не изисква да убиваш чудовища и НЕ Е съобразена с нивото, само с професията. Съответно тя е неизпълнима но няма и нищо общо с темата :)

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:БЪРЛОГАТА
« Отговор #7 -: Май 20, 2009, 06:44:28 am »
По темата си е :) За да я изпълня, се иска от мен да намеря руда и рецепта до които нямам достъп... Аз вярно ще взема да си направя още 5-10 акаунта, се в един няма да съм карък :)

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:БЪРЛОГАТА
« Отговор #8 -: Май 20, 2009, 07:45:29 am »
По темата си е :) За да я изпълня, се иска от мен да намеря руда и рецепта до които нямам достъп... Аз вярно ще взема да си направя още 5-10 акаунта, се в един няма да съм карък :)

Темата е за Бърлогата и е отговорено ;)