Автор Тема: Как се качва картинка във форума ?  (Прочетена 4190 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hap4o

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 27
  • Karma: +2/-4
    • Профил
Как се качва картинка във форума ?
« -: Октомври 22, 2009, 10:05:45 am »
Някой да ми обясни как мога да качвам тук във форума снимки от играта които съм направил с нередности, че до сега това ме спираше да го правя понеже не знам...

Искам да знам защото май трябва да се натрие носа на хората които си мислят че играта е супер без бъгове и само ние играчите незнаем какво искаме... Защото винаги става така има проблем ...... - Дай снимки за да видим иначе от каде да знаем.... - и до там.

newcomer

  • Гост
Re:някой да помогне.
« Отговор #1 -: Октомври 22, 2009, 10:19:15 am »
Препоръчвам ти http://imageshack.us/
Качваш картинката (препоръчително като png, jpg формат). След това copy, paste на Hotlink for forums в отговора и готово.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Качване на картинки
« Отговор #2 -: Октомври 28, 2009, 09:01:42 am »
Има лесен и труден начин. Лесният е, когато картинката вече я има някъде в интернет качена. Тогава просто щраквате с десния бутон върху картинката и копирате адреса на изображението (който се затруднява- Firefox на български).

След като се копира този адрес, правите следното, като между двете средни скоби се слага въпросният адрес:



Сега по-трудното- когато картинката я няма никъде освен на нашия харддиск и трябва да я качим ние:
1) Регистрираме се в някой сайт за безплатно качване на картинки (в случая е photobucket)
2) Не играем на флаш-приложенията, защото не знаем къде ще ни отведат
3) Влизаме си в профила -> Albums & upload (1)-> Upload images & videos (бутонът) (2)-> Намираме желаното изображение (3)-> Чакаме да се зареди (качи) -> Слагаме някакво заглавие (title) (4)-> Връщаме се в Albums and upload (бутонът return to album) (4)-> Поставяме курсора върху картинката на нашето изображение; отдолу излизат четири полета с кодове, щракваме върху текста срещу IMG code (5)-> целият текст се маркира автоматично и просто го копираме (5)
4) Поставяме копирания текст в публикацията/личното съобщение/подписа
5) ВАЖНО!!! Проверяваме правилата на форума за ограниченията при подписи и друг публикуван графичен материал, за да не отнесем някое наказание




Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:някой да помогне.
« Отговор #3 -: Октомври 28, 2009, 09:38:49 am »
Sheremetev точен и изчерпателен,  както винаги +
Цитат
След като се копира този адрес, правите следното, като между двете средни скоби се слага въпросният адрес:
Аз мога да добавя , че вместо да целиш между скобите , може да сложите линка , да го маркирате и тогава да натиснете иконата вмъкни изображение и скобите застават автоматично пред и зад маркирания адрес.