Автор Тема: Безмислени битки  (Прочетена 1262 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.


Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:Безмислени битки
« Отговор #1 -: Октомври 22, 2009, 12:14:58 pm »
Извинявам се за спама, ама опита който си спечелил е умопомрачяващ.  *UNDECIDED*
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Kilgor

  • Гост
Re:Безмислени битки
« Отговор #2 -: Октомври 22, 2009, 12:20:24 pm »
Извинявам се за спама, ама опита който си спечелил е умопомрачяващ.  *UNDECIDED*

Във втора категория вземах по толкова  *hihi* . Това коетоме дразни в случая е , че преди дни от обикновените мобове вземах по 5, 6к средно на битка. А сега от прехвалените "редки мобове в опасна зона" , които са неимоверно по-силни, вземам по 1, максимум 2к, злато от битка. Също си спомням , някъде беше обещано, че предметите които падат от редки мобове също ще бъдат редки, тези които падат от легендарни - легендарни и т.н. С легендарни мобове още не съм се бил, но мога да кажа че това което пускат редките си е съвсем обикновено.

Rayh

  • Гост
Re:Безмислени битки
« Отговор #3 -: Октомври 22, 2009, 12:26:33 pm »
Във втора категория вземах по толкова  *hihi* . Това коетоме дразни в случая е , че преди дни от обикновените мобове вземах по 5, 6к средно на битка. А сега от прехвалените "редки мобове в опасна зона" , които са неимоверно по-силни, вземам по 1, максимум 2к, злато от битка. Също си спомням , някъде беше обещано, че предметите които падат от редки мобове също ще бъдат редки, тези които падат от легендарни - легендарни и т.н. С легендарни мобове още не съм се бил, но мога да кажа че това което пускат редките си е съвсем обикновено.

е аз извадих някакъв пръстен рядъг със сила и злато таман навреме иначе като цяло няма смисъл вобще да се бияг на тоя етап

Неактивен SteelDragon

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 148
  • Karma: +13/-13
    • Профил
Re:Безмислени битки
« Отговор #4 -: Октомври 22, 2009, 12:40:14 pm »
аз изобщо не знам къде да се бия вече. 30 левел войн...
Където и да отида съм вътре.



tyty_man85

  • Гост
Re:Безмислени битки
« Отговор #5 -: Октомври 22, 2009, 04:19:02 pm »
Просто тези мобове са невъзможни,а поне да пускаха повечко злато, за издръжка на наемници давам над 10х. злато а взимам по 2-3 хилки как да продължаваме да играеме.