Автор Тема: Точки за действие  (Прочетена 6275 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен spirosi

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 42
  • Karma: +4/-6
    • Профил
Re:Точки за действие
« Отговор #15 -: Април 16, 2009, 10:11:25 am »
a според мен така си е добре... има някаква закономерност... аз не мога много да играя и з малките ми влизания все съм на 23 и харча по 4-5 и така... а то си е ясно щом ще има премиум ще има пак неравнопоставеност и тука

Без премиум неможе.Никой не прави такива неща за голата слава.Славата ни за ядене става, ни за пиене.
Аз междудругото много се радвам на тия точки.Преди доста време пробвах една игра(няма да споменавам имена) Която е изцяло цъкане само трябва да се зареждаш с енергия което е елементарно.И се почва едно цъкане до безкрай ... да ти се завие свят.И омръзва адски бързо!
Тия точки балансират тоя момент.И играта не е толкова зомбираща, но пък си пази и чара.Което ме радва супер много.
Blood and thunder mix with rain.
Into the kingdom of darkness again.
Lightning flash, my body in flames.
All shall knee at the sound of my name!!!

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Re:Точки за действие
« Отговор #16 -: Април 17, 2009, 09:05:15 pm »
Идеята е точно такава... да може да се забавляваме, без играта да става бреме.
За хората, които са по-активни ще има какво да правят. Арената ще претърпи промени, които ще позволят да си правите дуели/спаринги с други герои, без това да се отразява на здравето и маната, така че като свършат точките за действие можете да отидете да се побиете с други герои.. Или да поиграете в таверната на карти (мда, ще може и това:)). Както и по-натам пътуването от една област до друга си отнема време, през което пък се възтановяват точките, работата ще става все по-изгодна с времето (като се вдигнат нива и се вдигне опит в занаятчийството). Играта ще разширява своите възможности с времето, като се добавят нови мисии, противници, професии и много други...

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Точки за действие
« Отговор #17 -: Април 17, 2009, 09:15:39 pm »
Идеята е точно такава... да може да се забавляваме, без играта да става бреме.
За хората, които са по-активни ще има какво да правят. Арената ще претърпи промени, които ще позволят да си правите дуели/спаринги с други герои, без това да се отразява на здравето и маната, така че като свършат точките за действие можете да отидете да се побиете с други герои.. Или да поиграете в таверната на карти (мда, ще може и това:)). Както и по-натам пътуването от една област до друга си отнема време, през което пък се възтановяват точките, работата ще става все по-изгодна с времето (като се вдигнат нива и се вдигне опит в занаятчийството). Играта ще разширява своите възможности с времето, като се добавят нови мисии, противници, професии и много други...
Щом в алфа версията е толкова интересна,понататък ще е още по-готина.
П.П Да не отварям нова тема,ще има ли други позиции в съюзите освен лидер и офицер.
Също бонуси към тях ще има ли ?
« Последна редакция: Април 17, 2009, 09:18:53 pm от mitinho »
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Re:Точки за действие
« Отговор #18 -: Април 17, 2009, 09:29:45 pm »
Ами за сега - не. Но, по-натам гилдийте ще се развият много. Ще можете да строите занаятчийски звена вътре в съюза, които ще дават бонуси на всички участващи и т.н.

Rayh

  • Гост
Re:Точки за действие
« Отговор #19 -: Април 17, 2009, 09:34:26 pm »
играта е супер за хора дето може и да не спят на комповете ще е весело  :D

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Точки за действие
« Отговор #20 -: Април 17, 2009, 09:51:21 pm »
играта е супер за хора дето може и да не спят на комповете ще е весело  :D
Наистина,да имаш време да изхабиш точките за дейност,пък после няма да трепериш дан е те разбие някой докато си навън ;D ;D ;D ;D.

Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.