Автор Тема: Точки за действие  (Прочетена 5753 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен LadyBlack

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 25
  • Karma: +13/-1
    • Профил
Точки за действие
« -: Април 16, 2009, 07:17:06 am »
Вариантът вместо по 1 точка на час да бъдат възстановяване 3 или 4 ще засили динамиката на играта според мен и ще привлече повече играчи...
В момента се получава, че чакаш цял час за възстановяване на 1 точка, която проиграваш за няколко минути само...

Неактивен slap86

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 8
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Re:Точки за действие
« Отговор #1 -: Април 16, 2009, 07:19:41 am »
Сигурно ще направят, така че да ги купуваме, което малко ще дисбалансира играта от тези които плащат и тези, които не  :P

Неактивен spirosi

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 42
  • Karma: +4/-6
    • Профил
Re:Точки за действие
« Отговор #2 -: Април 16, 2009, 07:23:49 am »
Дано да не се продават, че ще стане мазало.Но ако нещата останат така незнам как по късно регистрирали се ще имат място в челните позиций.
Blood and thunder mix with rain.
Into the kingdom of darkness again.
Lightning flash, my body in flames.
All shall knee at the sound of my name!!!

Неактивен smehh

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 115
  • Karma: +21/-2
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re:Точки за действие
« Отговор #3 -: Април 16, 2009, 07:25:50 am »
И златото е малко. Въобще не ми стига акъла от къде ще дойде 1000 злато или пък диаманти от тях пък въобще нямам. И как така ръкавици струват 150 а ги продаваш за 10?

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Точки за действие
« Отговор #4 -: Април 16, 2009, 07:28:59 am »
на аукциона май ще се търгува иначе  няма от къде да вдигнем нивото на пазара ;)

Неактивен spirosi

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 42
  • Karma: +4/-6
    • Профил
Re:Точки за действие
« Отговор #5 -: Април 16, 2009, 07:29:44 am »
И златото е малко. Въобще не ми стига акъла от къде ще дойде 1000 злато или пък диаманти от тях пък въобще нямам. И как така ръкавици струват 150 а ги продаваш за 10?

Отон(ако не се лъжа) обясни че като стигнем до професийте сега и почнем да изработваме оръжие и такива неща златото ще стане достатачно.
Blood and thunder mix with rain.
Into the kingdom of darkness again.
Lightning flash, my body in flames.
All shall knee at the sound of my name!!!

Неактивен LadyBlack

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 25
  • Karma: +13/-1
    • Профил
Re:Точки за действие
« Отговор #6 -: Април 16, 2009, 07:32:04 am »
И златото е малко. Въобще не ми стига акъла от къде ще дойде 1000 злато или пък диаманти от тях пък въобще нямам. И как така ръкавици струват 150 а ги продаваш за 10?

Предполагам има замислен някакъв механизъм за урегулиране на цените в зависимост от търсенето и предлагането...И по всяка вероятност това ще стане може би след 5 - то ниво, когато получаваш правото да обработваш разни предмети  да ги продаваш...

Неактивен LadyBlack

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 25
  • Karma: +13/-1
    • Профил
Re:Точки за действие
« Отговор #7 -: Април 16, 2009, 07:33:33 am »
Отон(ако не се лъжа) обясни че като стигнем до професийте сега и почнем да изработваме оръжие и такива неща златото ще стане достатачно.

Точно...:))
Но точките за действие, които се възстановяват за час е добре да бъдат увеличение, според мен...

Неактивен spirosi

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 42
  • Karma: +4/-6
    • Профил
Re:Точки за действие
« Отговор #8 -: Април 16, 2009, 07:39:04 am »
Точно...:))
Но точките за действие, които се възстановяват за час е добре да бъдат увеличение, според мен...

Виж сега за да има тръпка неможе да ти е наготово всичко.Трябва да драпаш иначе сегуби сладката част на работата.Така е добре поне СПОРЕД МЕН. Но трябва да има механизъм по който "младите" играчи да могат да се борят за челно място.
Blood and thunder mix with rain.
Into the kingdom of darkness again.
Lightning flash, my body in flames.
All shall knee at the sound of my name!!!

Неактивен LadyBlack

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 25
  • Karma: +13/-1
    • Профил
Re:Точки за действие
« Отговор #9 -: Април 16, 2009, 07:54:11 am »
Виж сега за да има тръпка неможе да ти е наготово всичко.Трябва да драпаш иначе сегуби сладката част на работата.Така е добре поне СПОРЕД МЕН. Но трябва да има механизъм по който "младите" играчи да могат да се борят за челно място.

Говорим на различни езици май...Не става въпрос за получаване нещо наготово. Явно не си разбрал предложението ми...
Ок, след 5 - то ниво получаването на злато е пряко свързано с развитието на самия герой. Перфектно...
В случая обаче става въпрос за точките на действие, които възстановяваш за час и които ти позволяват да атакуваш. Да чакаш цял час да възстановиш нещо което след това "отлита" за 3-4 минутие малко досадно...Точно си набрал инерция и се налага да спреш защото  не разполагаш с точки...

Неактивен schnitzer

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 31
  • Karma: +6/-6
    • Профил
Re:Точки за действие
« Отговор #10 -: Април 16, 2009, 08:00:30 am »
Ами от битките с по малките единици (глигани), взимат се ябълки (примерно) и героя се зарежда със здраве, няколко оборота по тях и готово. :)

Неактивен spirosi

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 42
  • Karma: +4/-6
    • Профил
Re:Точки за действие
« Отговор #11 -: Април 16, 2009, 08:08:58 am »
....................................
В случая обаче става въпрос за точките на действие, които възстановяваш за час и които ти позволяват да атакуваш. Да чакаш цял час да възстановиш нещо което след това "отлита" за 3-4 минутие малко досадно...Точно си набрал инерция и се налага да спреш защото  не разполагаш с точки...
[/quotе]

Знам за какво говориш.Аз харесвам замисъла поне за сега.Може да ги направят по 2... но то и така не достига кръв за серйозни битки.Лично за мен е безмислено...Нямам намерение да бия цял ден малък сив вълк..Предпочитам по малко битки но с по силни опоненти
Blood and thunder mix with rain.
Into the kingdom of darkness again.
Lightning flash, my body in flames.
All shall knee at the sound of my name!!!

Неактивен LadyBlack

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 25
  • Karma: +13/-1
    • Профил
Re:Точки за действие
« Отговор #12 -: Април 16, 2009, 08:12:14 am »
Знам за какво говориш.Аз харесвам замисъла поне за сега.Може да ги направят по 2... но то и така не достига кръв за серйозни битки.Лично за мен е безмислено...Нямам намерение да бия цял ден малък сив вълк..Предпочитам по малко битки но с по силни опоненти

Принципно до колкото разбрах в Премиум пакета е заложено точно това - възстановяването да бъде по 2 точки на час...
Според мен удачен вариант би било възстановяване 2 - 4 съответно за непремиум и премиум...

Неактивен The_God

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 87
  • Karma: +16/-8
    • Профил
Re:Точки за действие
« Отговор #13 -: Април 16, 2009, 09:46:43 am »
a според мен така си е добре... има някаква закономерност... аз не мога много да играя и з малките ми влизания все съм на 23 и харча по 4-5 и така... а то си е ясно щом ще има премиум ще има пак неравнопоставеност и тука

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Точки за действие
« Отговор #14 -: Април 16, 2009, 10:10:19 am »
Не забравяйте, че в момента тествате алфа версия на играта, в която не са пуснати много модули.
Започваме да пишем куст системата. Това означава, че от 1-во ниво ще ви се дават специални задачи, от които ще изкарвате доста пари и предмети като награди.
Освен това след 5-то ниво ще можете да работите за надници в таверната, което означава, че ще изкарвате пари, дори когато вече нямате точки за действие и сте си легнали и спите.
Необходимо е да проверим всичко в реално време, за да отстраним главните пропуски и бъгове в играта.
Затова сте тук.
Няма как да се мине без плащане, знаете го.
Ние, все пак, сме частна компания, която влага много средства и се опитва да изкарва пари от продуктите си.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts