Автор Тема: Наемник  (Прочетена 882 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен m

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +20/-26
    • Профил
Наемник
« -: Октомври 22, 2009, 08:22:19 pm »
Намерих си наемник с доста добри умения - премахване на отрова, извор на живота, вътрешен дух и майсторство с благословиите и имам 2 въпроса свързани с него:
1. Защо вътрешния дух не се влияе от майстортво с благословии, тоест защо се прилага само на един от участниците в отбора, а не на всички като извор на живота например?
2. С качвнето на нивата на наемника ще се качват ли и нивата на вече съществуващите умения?

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Наемник
« Отговор #1 -: Октомври 22, 2009, 08:25:13 pm »
1 Така е замислено от екипа  не е бъг(питал съм)
2Не(само атрибутните точки)
Виж това
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=6778.0
« Последна редакция: Октомври 22, 2009, 08:27:23 pm от malelele »

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Наемник
« Отговор #2 -: Октомври 22, 2009, 08:27:53 pm »
Намерих си наемник с доста добри умения - премахване на отрова, извор на живота, вътрешен дух и майсторство с благословиите и имам 2 въпроса свързани с него:
1. Защо вътрешния дух не се влияе от майстортво с благословии, тоест защо се прилага само на един от участниците в отбора, а не на всички като извор на живота например?
2. С качвнето на нивата на наемника ще се качват ли и нивата на вече съществуващите умения?
1.И на мен не ми стана ясно така ли ще остане или ще се промени .Лекува във всеки рунд по един от групата поне моя мистик , пробвах с 2 наемника с такива умения и се оказа че всеки от отбора може да получи само 1 път увеличение на здравето.
 2. Не , качват се само атрибутните им точки.