Автор Тема: Жизненост..  (Прочетена 1879 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен OldDeath

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 145
  • Karma: +8/-3
    • Профил
Жизненост..
« -: Май 20, 2009, 10:22:48 am »
Предлагам след като се изкупува жизнеността от магазините тя да се възтановява пак .. щото така нямам възможност да правя битки.. незнам за другите как е, но при мен е голям проблем.. щото правя само по 2 битки на ден( говоря за многоетапни битки )-едната сутрин и една вечер.. през другото време героя ми се пълни ..Дано да обмислите това предложение :)

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
Re:Жизненост..
« Отговор #1 -: Май 20, 2009, 10:38:42 am »
Магазина може много лесно да ти се зареди без да чакаш 24 часа - има едно бутонче за смяна "Нови предмети".
Натискаш го и си пазаруваш на воля ;)
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

Неактивен OldDeath

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 145
  • Karma: +8/-3
    • Профил
Re:Жизненост..
« Отговор #2 -: Май 20, 2009, 10:42:57 am »
Магазина може много лесно да ти се зареди без да чакаш 24 часа - има едно бутонче за смяна "Нови предмети".
Натискаш го и си пазаруваш на воля ;)

брей.. много умен си бил.. но я ми кажи ти ли ще ми даваш кредити за да ги сменявам ..???

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
Re:Жизненост..
« Отговор #3 -: Май 20, 2009, 10:46:54 am »
Предлагам след като се изкупува жизнеността от магазините тя да се възтановява пак .. щото така нямам възможност да правя битки.. незнам за другите как е, но при мен е голям проблем.. щото правя само по 2 битки на ден( говоря за многоетапни битки )-едната сутрин и една вечер.. през другото време героя ми се пълни ..Дано да обмислите това предложение :)

Опцията съществива - помислено е!
Това, че не ти допада си е твой кахър... Аз също не я ползвам - дори и в момента имам 170 диаманта, но ще изчакам още 6 часа за да се обнови стоката. Това е игра за свободното време - не е състезание. За къде бързаш?

  :P

Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Жизненост..
« Отговор #4 -: Май 20, 2009, 12:22:13 pm »
брей.. много умен си бил.. но я ми кажи ти ли ще ми даваш кредити за да ги сменявам ..???

Fobos e прав, опцията съществува. Освен това ако храната постоянно се възстановява, постоянно ще се биеш и прогресираш твърде бързо, трябва да има някаква мярка.