Автор Тема: промени  (Прочетена 13293 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lisela

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 17
  • Karma: +60/-41
    • Профил
    • Ел. поща
промени
« -: Октомври 23, 2009, 08:32:51 am »
тези промени вече почнаха да ми идват в пове4е и смятам да си почина от играта. Сега на стелеца като сложих 40 точки на сила и малко за жизненост то стана така че по добра да бях избрал войн че това са му основните умения,но както и да е ае приятна игра и умната  с промените ще се видим по нова година

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:промени
« Отговор #1 -: Октомври 23, 2009, 08:36:33 am »
Еми както е тръгнала играта май , май никой няма да остане.... е днеска разбрах за отказали се и от мойте приятели.Дано не съм прав , но за сега нещата на там отиват

Неактивен stormer81

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +35/-29
    • Профил
Re:промени
« Отговор #2 -: Октомври 23, 2009, 09:35:30 am »
Екипа според мен е тръгнал в адски погрешна посока като се опитва да създаде хардкор ММО от една браузър игра! Пичове ако някой иска да играе ММО ще играе WOW, Warhammer, LOTRO, CONAN  или някое от другите дузини подобни заглавия.
95% от хората които играят Browser игри искат да се забавляват НЕАНГАЖИРАЩО за по 30 мин до 1 час на ден. Искат като бият мобове да взимат предмети, като копаят да ПОЛУЧАВАТ руда, като крафтват да създават предмети. Фрустриращи са всичките ограничения, изисквания, пречки и тем подобни които пречт хората да изпитват удоволствие от играта, която има ОГРОМЕН потенциал.
Мнозинството искат да играят соло, да се чустват могъщи като постилат 5-6 моба сами и да взимат плячка. Чудесно е идеята за парти и рейдове, но да има по едно такова място на зона, останалите поне 1/3 бойни зони да могат да се играят соло!
Има и 5% от играчите като мен дето са по-надъхани и дори влагат кинти и то не малко в играта понеже искат повече от нея. С последните промени обаче успяхте тотално да откажете значително количество от и без това малкото играчи.

Без кои да играе играта какво правим? Две гилдии с по 30 човека да си играем сами на сървъра ли що ли?


Неактивен hellside

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:промени
« Отговор #3 -: Октомври 23, 2009, 10:36:14 am »
Е, аз играя от няколко седмици, и се зарибих в началото, даже парички изпратих за диаманти... Но няма да повторя определено. Новите правила скапват целия замисъл на играта. Особено дразнещо е копаенето.
Пичове-админи, изпуснахте си един много сериозен и редовен източник на средства. Като си свърша диамантите прекратявам.
Наистина това е ярък пример как може да се осере едно добро начинание...

Rayh

  • Гост
Re:промени
« Отговор #4 -: Октомври 23, 2009, 10:38:42 am »
Е, аз играя от няколко седмици, и се зарибих в началото, даже парички изпратих за диаманти... Но няма да повторя определено. Новите правила скапват целия замисъл на играта. Особено дразнещо е копаенето.
Пичове-админи, изпуснахте си един много сериозен и редовен източник на средства. Като си свърша диамантите прекратявам.
Наистина това е ярък пример как може да се осере едно добро начинание...

моля за коментари без това ;D

dgd77

  • Гост
Re:промени
« Отговор #5 -: Октомври 23, 2009, 10:48:46 am »
тази игра наистина има голям потенциал, но след всички промени смисълът започна да се губи - нито нито добив, нито професия, нито да биеш ...
Гилд SPIDERS се подарява - паролите са уеднаквени, събрания ресурс и предмети ще бъдат разпродадени за по 1 злато в аукциона. оръжейника и майстора на брони работят епични в 3-та категория, ако някой се интересува да ми пише на лични - TITAN9 . Дано екипа направи подходящите промени, и отново да се видим в официалния сървър.
PS:ако има повече от 1 желаещ - ще дам паролата на който приценя, че няма да възползва от акк - те само за добив.
Успех на всички играчи и екипа!!!

Неактивен hellside

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:промени
« Отговор #6 -: Октомври 23, 2009, 10:50:51 am »
Оачка може ли?  Или окафениха положението? Или вмирисаха ситуацията? :D
Защото наистина, буквално, реално, директно, със цялата си душа и сърце, искам да употребя единствено и само тази дума за постъпките, които създателите на тази игра предприеха с новите промени. Аз съм потребител, който плаща. Реално плаща. И мога да плащам в пъти повече. А ме забихте три стъпки под земята... Да не говорим, че тази игра, освен с плащане, не може да се играе достатъчно бързо, активно и качествено, освен ако не решиш да си вложиш 90% от времето в седене и следене на ходове, и броене на минути... Така че, то е ясно, че тази игра е създадена да акумулира средства, ама що си разгонвате потенциалните клиенти ми е чудно? Супер не-атрактивно маркетингово решение, пичове... Който ви прави стратегията за развитие на играта нека се посъветва лекинко със специалист по отношение на таргетиране на играчите, щото на тях, на новите, тепърва зарибяващите се и склонни да дават кинти , трябва да им е интересно, а не на вече хард-кор играчите, преситени и искащи все повече и повече трудности...Вижте коментара на stormer 81 - има страшно много смисъл, от който да почерпите...


pithtath

  • Гост
Re:промени
« Отговор #7 -: Октомври 23, 2009, 10:53:57 am »
Не мога да разбера защо всички се оплакват. Играта върви към по-добро. Лошото при всички вас е, че като свикнете с нещо и трудно понасяте промени. Аз лично одобрявам всички промени. Искам и още!
Изискването за сила беше съвсем закономерно да се въведе. На всичко отгоре ви се даде шанс да си разпределите точките безплатно. Вземете си и наемници - досега всички ги пренебрегваха.
Реално, наистина голямата идея в играта е тази за занаятите - не е зле да обръщате малко внимание и на това, не може всички да са борчЕта.
Разбира се, има какво още да се оптимизира.

Rayh

  • Гост
Re:промени
« Отговор #8 -: Октомври 23, 2009, 11:01:14 am »
ако има по недоволни от нас здраве му кажи  8)

това че бета версията се изкриви тотално е факт но не мисля че с разни цветни глаголи ще променим нещо

логиката на развитие беше сгрешена още в зародиша си това го показа бетата от там и дисбаласа във играта

промените които се въведоха са с цел отстраняване на това и вероятно при старта на играта ще покаже че са били за добро

има още доста работа а участието в този експеримент и тестов свят все пак е доброволен акт
« Последна редакция: Октомври 23, 2009, 11:05:38 am от Rayh »

Неактивен hellside

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:промени
« Отговор #9 -: Октомври 23, 2009, 11:07:22 am »
Не мога да разбера защо всички се оплакват. Играта върви към по-добро. Лошото при всички вас е, че като свикнете с нещо и трудно понасяте промени. Аз лично одобрявам всички промени. Искам и още!
Изискването за сила беше съвсем закономерно да се въведе. На всичко отгоре ви се даде шанс да си разпределите точките безплатно. Вземете си и наемници - досега всички ги пренебрегваха.
Реално, наистина голямата идея в играта е тази за занаятите - не е зле да обръщате малко внимание и на това, не може всички да са борчЕта.
Разбира се, има какво още да се оптимизира.
Аз много искам да развивам занаятите и да си копая рудичка спокойно... Но нямам времето да чакам, особено ако се пусна с по-висок шанс за добив...
Радвам се много, че ти го имаш това време. И/или диаманти. Аз парите за диаманти в реалния живот си ги изкарвам сама. И сама преценявам къде да ги дам. При предишните условия щях да се обливам с около 1000 диамантчета на месец срещу съответната сума, че и повече, сега прекратявам. Факт.
За това ми е идеята. Играта тръгва в много по-различна посока, от тази в която я харесах, и се чувствам недоволен клиент. Имам това право поне по 6 закона в международен мащаб  ;) Пък и не съм сама, както виждам...

И още нещо - когато някой участва в благотворителна инициатива като спонсор, има право на мнение и недоволство, и евентуален опит да промени нещата, щом е вложил нещо в нея. Да му се казва - това е за по-добро, трай и играй, ако щеш, не носи ползи на нито една от страните...Оборете ме, ако можете...
А и винаги ми е криво, когато една хубава идея тръгне надолу...
Не казвам, че всички промени са лоши - напротив, но можеше и да е по-обмислено...

GLADIATOR

  • Гост
Re:промени
« Отговор #10 -: Октомври 23, 2009, 11:08:08 am »
Не мога да разбера защо всички се оплакват. Играта върви към по-добро. Лошото при всички вас е, че като свикнете с нещо и трудно понасяте промени. Аз лично одобрявам всички промени. Искам и още!
Изискването за сила беше съвсем закономерно да се въведе. На всичко отгоре ви се даде шанс да си разпределите точките безплатно. Вземете си и наемници - досега всички ги пренебрегваха.
Реално, наистина голямата идея в играта е тази за занаятите - не е зле да обръщате малко внимание и на това, не може всички да са борчЕта.
Разбира се, има какво още да се оптимизира.
стига бе.и сега да се чувстваме гузни ли? хубаво е, преди да пишеш да помислиш малко.без разпределението, тя играта съвсем нямаше да става за игра.а в крайна сметка, да не забравяме че е безплатна и за да играеш, не трябва да си плащаш  ;)

pithtath

  • Гост
Re:промени
« Отговор #11 -: Октомври 23, 2009, 11:10:01 am »
Ами според мен единствената грешка беше пазарът за диаманти. И тук не е до време въпроса. Мога да играя всеки ден, мога и веднъж седмично. А недоволни явно винаги ще има де  ::)

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:промени
« Отговор #12 -: Октомври 23, 2009, 11:10:25 am »
напротив, но можеше и да е по-обмислено...

Сега като го обмислят и ще направят нови промени  :D

pithtath

  • Гост
Re:промени
« Отговор #13 -: Октомври 23, 2009, 11:13:12 am »
стига бе.и сега да се чувстваме гузни ли? хубаво е, преди да пишеш да помислиш малко.без разпределението, тя играта съвсем нямаше да става за игра.а в крайна сметка, да не забравяме че е безплатна и за да играеш, не трябва да си плащаш  ;)

Значи всъщност ти ако си бил мислил навреме е нямало да ти се налага да си преразпределяш точките. Хайде да не възниква спор за това кой може и мисли и кой не.
Относно плащането - плаща този, който го влече ;)

dgd77

  • Гост
Re:промени
« Отговор #14 -: Октомври 23, 2009, 11:15:23 am »
не видях някой да ми е писал че иска акк-те затова давам пасс-а онлайн - akraam - надявам се да съм помогнал на  някой свестен играч.
PS:това че от гилд-а се отказахме, си е наше решение.не сме искали нито да обидим, нито да засегнем който и да било - още веднъж успех на всички!!!