Автор Тема: промени  (Прочетена 13292 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:промени
« Отговор #15 -: Октомври 23, 2009, 11:18:53 am »
не видях някой да ми е писал че иска акк-те затова давам пасс-а онлайн - akraam - надявам се да съм помогнал на  някой свестен играч.
PS:това че от гилд-а се отказахме, си е наше решение.не сме искали нито да обидим, нито да засегнем който и да било - още веднъж успех на всички!!!

Писах ти лично съобщение тук и във играта, но нямаше отговор.
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

newcomer

  • Гост
Re:промени
« Отговор #16 -: Октомври 23, 2009, 11:20:10 am »
Малко трудна наистина стана за забавление късно вечер след работа. Прекалено много трябва да се мисли кое, как и т.н, а предпочитам да има цъкинг без много мисъл. На работа главата ми пуши от такива, вечерта ми трябвало да е за отмора. Май ще започна да играя пасианси  *tired*

Неактивен muratito

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 309
  • Karma: +25/-58
    • Профил
Re:промени
« Отговор #17 -: Октомври 23, 2009, 11:21:13 am »
според мен промените бяха приети много на бързо :(
трябва ше по малко да се вкарва всичко и да се гледа,кое как върви,това е моето предложение за оправяне на играта :)
какво се получи във последните няколко дни:
един приятел със герой 25 ниво иска да се откаже,защото не може да разбре новите правила и му иска прекалено много време,за да копае(а той си има и приятелка и тя иска внимание ;)

преди 2 дена зарибих друг приятел и сега има герой 6 ниво *bravo*  :)

аз съм играл много onlinegame.сега имам ацц-та във травиан и империал херо,защо ли само във тези двете се задържах толкова време???защото са интересни  ;D ;D ;D
дайте вотче PLS
http://muratito.mondozoo.com

Неактивен hellside

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:промени
« Отговор #18 -: Октомври 23, 2009, 11:23:39 am »
Хубаво де, не можете ли да направите една анкета - Харесват ли ви новите промени?
Или по-широчка - кои от новите промени не ви харесват ( и изброяване с мултипъл отговори )...
Някак да си проверите творението с цифри... Егати, наистина ли никой не се интересува от това??

Да, аз давам пари, защото ме влече. И искам да продължавам да давам, защото ме влече. Ама защо ми пречите, не разбирам...А пречите, като ме демотивирате...

Ама май няма смисъл да пиша, а? Половината тук не разбирате ( буквално ) и думичка от нещата , които пиша, защото с вас имаме 10+ години разлика, а другата половина старателно игнорира идеята, че тяхното си разбиране за нещата може и да не е правилно...

pithtath

  • Гост
Re:промени
« Отговор #19 -: Октомври 23, 2009, 11:28:26 am »
ми аз съм на 31, не знам ти на колко си. Дори и да се пусне анкета, колко хора мислиш ще се отзоват? Преглеждала ли си статистиката колко регистрирани в играта играчи има и колко са тези като нас дето посещават форумите?

Неактивен hellside

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:промени
« Отговор #20 -: Октомври 23, 2009, 11:31:49 am »
ми аз съм на 31, не знам ти на колко си. Дори и да се пусне анкета, колко хора мислиш ще се отзоват? Преглеждала ли си статистиката колко регистрирани в играта играчи има и колко са тези като нас дето посещават форумите?
Верно? Хич не ми звучиш като набор, ама явно истината е жестока... Не се старая да се заяждам, просто като ми е потресено, ми е потресено...
Ако се пусне по едно автоматично писмо до всички играчи, като това уведомителното за направените промени, защо да не гласуват хората? Особено ако се подчертае, че "видите ли, вашето мнение наистина може и да значи нещо за нас"...

GLADIATOR

  • Гост
Re:промени
« Отговор #21 -: Октомври 23, 2009, 11:36:21 am »
Значи всъщност ти ако си бил мислил навреме е нямало да ти се налага да си преразпределяш точките. Хайде да не възниква спор за това кой може и мисли и кой не.
Относно плащането - плаща този, който го влече ;)
значи ако съм имал нужната информация, можело е и да помисля навреме.но такава беше дадена в последния момент.може би ти си знаел от самото начало, какви промени ще претърпи играта и си си разпределил точките правилно.ако е така, по добре не давай квалификации, кой може и кой неможе да мисли.а за това, че този който го влече играта, си плаща.тук тотално си се объркал.може много да ти харесва играта, може много да ти се играе и да я играеш, без да плащаш, за удоволствие

pithtath

  • Гост
Re:промени
« Отговор #22 -: Октомври 23, 2009, 11:37:18 am »
Верно? Хич не ми звучиш като набор, ама явно истината е жестока... Не се старая да се заяждам, просто като ми е потресено, ми е потресено...
Ако се пусне по едно автоматично писмо до всички играчи, като това уведомителното за направените промени, защо да не гласуват хората? Особено ако се подчертае, че "видите ли, вашето мнение наистина може и да значи нещо за нас"...

Повечето са ирелевантни към проблемите в играта и просто си цъкат. Същите и не могат да преценят кое би направило играта по-интересна и кое не. Следователно всяка анкета би била излишна, защото оплакване без конкретна мотивация си е несъстоятелно мрънкане.

GLADIATOR

  • Гост
Re:промени
« Отговор #23 -: Октомври 23, 2009, 11:40:15 am »
мисля че доста мотиви се изложиха в оплакванията.просто прочети всички теми по въпроса

pithtath

  • Гост
Re:промени
« Отговор #24 -: Октомври 23, 2009, 11:41:44 am »
значи ако съм имал нужната информация, можело е и да помисля навреме.но такава беше дадена в последния момент.може би ти си знаел от самото начало, какви промени ще претърпи играта и си си разпределил точките правилно.ако е така, по добре не давай квалификации, кой може и кой неможе да мисли.а за това, че този който го влече играта, си плаща.тук тотално си се объркал.може много да ти харесва играта, може много да ти се играе и да я играеш, без да плащаш, за удоволствие

Ами да се напише кой атрибут точно какво прави (как точно е програмирано всичко с вероятностите), за да мислите от самото начало, нали така? Аз съм 14-то ниво и не съм се вманиачил на тема опиране на 50-то. Играя за кеф и се оплаквам само от бъгове.

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:промени
« Отговор #25 -: Октомври 23, 2009, 11:42:33 am »
Повечето са ирелевантни към проблемите в играта и просто си цъкат. Същите и не могат да преценят кое би направило играта по-интересна и кое не. Следователно всяка анкета би била излишна, защото оплакване без конкретна мотивация си е несъстоятелно мрънкане.

На мен са ми интересни промените, защото те карат да мислиш как да се нагодиш към тях, но промени от рода на последната "с липсата на регенерация когато си в бойна зона и си копаеш руда" са меко казани смехотворни.

pithtath

  • Гост
Re:промени
« Отговор #26 -: Октомври 23, 2009, 11:43:58 am »
На мен са ми интересни промените, защото те карат да мислиш как да се нагодиш към тях, но промени от рода на последната "с липсата на регенерация когато си в бойна зона и си копаеш руда" са меко казани смехотворни.

Да, добре. Прав си.

Неактивен hellside

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:промени
« Отговор #27 -: Октомври 23, 2009, 11:45:58 am »
Повечето са ирелевантни към проблемите в играта и просто си цъкат. Същите и не могат да преценят кое би направило играта по-интересна и кое не. Следователно всяка анкета би била излишна, защото оплакване без конкретна мотивация си е несъстоятелно мрънкане.

Не, сериозно, това е...
Поради какви причини смяташ, че твоя поглед върху играта , твоите изисквания, твоето виждане за добра и лоша идея, е по-правилен и по-коректен за вземане под внимание, от този на стотиците "цъкащи"? Пич, нямаш никакво основание за проява на супериорност. Сериозно. Наистина.
Като се прави продукт "за цъкане" трябва да се взема под внимание основно мнението на "цъкащите". Щото, нали, явяват се там някакви клиенти, уж, ако някой вземе , че погледне реално нещата. И наистина форума е пълен с конкретни теми за недоволства от една или друга промяна.
Просто призовавам админите малко от малко да се позаинтересуват от масовото мнение, и то от негативното... Макар, че едва ли ще стане...

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:промени
« Отговор #28 -: Октомври 23, 2009, 11:47:40 am »
Е не става. Времето го е показало, че не става. Цъкаме си през зъби и това е ;)

pithtath

  • Гост
Re:промени
« Отговор #29 -: Октомври 23, 2009, 11:48:10 am »
Не, сериозно, това е...
Поради какви причини смяташ, че твоя поглед върху играта , твоите изисквания, твоето виждане за добра и лоша идея, е по-правилен и по-коректен за вземане под внимание, от този на стотиците "цъкащи"? Пич, нямаш никакво основание за проява на супериорност. Сериозно. Наистина.
Като се прави продукт "за цъкане" трябва да се взема под внимание основно мнението на "цъкащите". Щото, нали, явяват се там някакви клиенти, уж, ако някой вземе , че погледне реално нещата. И наистина форума е пълен с конкретни теми за недоволства от една или друга промяна.
Просто призовавам админите малко от малко да се позаинтересуват от масовото мнение, и то от негативното... Макар, че едва ли ще стане...

По-горе ти обясних, че повечето нямат мнение. Никога не съм твърдял, че промените ми харесват. По-важно е, че не се оплаквам от тях. Интересното идва в това да се нагаждаш към тях, както споменаха вече...