Автор Тема: промени  (Прочетена 13451 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен muratito

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 309
  • Karma: +25/-58
    • Профил
Re:промени
« Отговор #30 -: Октомври 23, 2009, 11:50:19 am »
много правилно казано  *bravo*
трябва да се нагаждаш :) а не да се оплакваш.за тева аз ще продалжа да играя  ;)
дайте вотче PLS
http://muratito.mondozoo.com

GLADIATOR

  • Гост
Re:промени
« Отговор #31 -: Октомври 23, 2009, 11:55:00 am »
Ами да се напише кой атрибут точно какво прави (как точно е програмирано всичко с вероятностите), за да мислите от самото начало, нали така? Аз съм 14-то ниво и не съм се вманиачил на тема опиране на 50-то. Играя за кеф и се оплаквам само от бъгове.
ясно.да беше казал по рано, да не обръщаме внимание на мненията ти по въпроси, които още не са ти ясни

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:промени
« Отговор #32 -: Октомври 23, 2009, 11:55:47 am »
Сега се сещам за една аналогия така по-образно да го обясним - представете си, че през Аярската империя е минало бедствие (промените) и сега живота почва отначало - нагаждаме се до следващия катаклизъм (промени). Все пак за следящите форума ще припомня, че си имаме работа с Богове (екип) и в Аярската империя всички сме езичници ... а тези, които не зачитат Боговете(екипа) са атеисти и безбожници --> Инквизицията (форумната администрация начело с Отон) гори на клада, (бан) всички извън култа към Боговете (екипа).

So better watch out  :D

Амин.

pithtath

  • Гост
Re:промени
« Отговор #33 -: Октомври 23, 2009, 11:56:53 am »
ясно.да беше казал по рано, да не обръщаме внимание на мненията ти по въпроси, които още не са ти ясни

Всичко ми е ясно пич, затова съм 14-то ниво, а играя от няколко месеца. Ако не се сещаш за някои неща си е твой проблем. Приключвам с теб и се разделям без лоши чувства.

GLADIATOR

  • Гост
Re:промени
« Отговор #34 -: Октомври 23, 2009, 11:57:52 am »
амин

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:промени
« Отговор #35 -: Октомври 23, 2009, 11:59:13 am »
Ок , и аз обичам новите неща , НО. Кажете ми като съм 43 ниво къде да се бия?Ако се бия с 35-39 ме правят на пихтия заедно с всичките ми наемници.Ако се бия с 33-36 ... мога да победя евентуално , шанса тук е 50-50.И при евентуална победа взимам 200-400 ХР и към 600 злато.Няма да споменавам колко злато ще съм дал за тази атака.Ако се бия с 30-32 бия без проблем и сам , но взимам 100-260 ХР и някакво злато до 1000 максимум.
Този проблем съм сигурен , че го имат всички играчи над 40 ниво.Решил съм си за сега проблема като майсторя , но кога ли ще ми омръзне едно и също действие?

GLADIATOR

  • Гост
Re:промени
« Отговор #36 -: Октомври 23, 2009, 12:01:05 pm »
Всичко ми е ясно пич, затова съм 14-то ниво, а играя от няколко месеца. Ако не се сещаш за някои неща си е твой проблем. Приключвам с теб и се разделям без лоши чувства.
него питай, той знае :D

Rayh

  • Гост
Re:промени
« Отговор #37 -: Октомври 23, 2009, 12:04:01 pm »
Ок , и аз обичам новите неща , НО. Кажете ми като съм 43 ниво къде да се бия?Ако се бия с 35-39 ме правят на пихтия заедно с всичките ми наемници.Ако се бия с 33-36 ... мога да победя евентуално , шанса тук е 50-50.И при евентуална победа взимам 200-400 ХР и към 600 злато.Няма да споменавам колко злато ще съм дал за тази атака.Ако се бия с 30-32 бия без проблем и сам , но взимам 100-260 ХР и някакво злато до 1000 максимум.
Този проблем съм сигурен , че го имат всички играчи над 40 ниво.Решил съм си за сега проблема като майсторя , но кога ли ще ми омръзне едно и също действие?

аз си дялкъм лъкове тихо и мирно и чакам да изгрее слънце в 5 категория провки ;)

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:промени
« Отговор #38 -: Октомври 23, 2009, 12:06:54 pm »
аз си дялкъм лъкове тихо и мирно и чакам да изгрее слънце в 5 категория провки ;)

То това и аз правя , ама до кога ли?Все пак играта предлага 2 основни опции на игра , занаят и битки.

Rayh

  • Гост
Re:промени
« Отговор #39 -: Октомври 23, 2009, 12:07:59 pm »
Сега се сещам за една аналогия така по-образно да го обясним - представете си, че през Аярската империя е минало бедствие (промените) и сега живота почва отначало - нагаждаме се до следващия катаклизъм (промени). Все пак за следящите форума ще припомня, че си имаме работа с Богове (екип) и в Аярската империя всички сме езичници ... а тези, които не зачитат Боговете(екипа) са атеисти и безбожници --> Инквизицията (форумната администрация начело с Отон) гори на клада, (бан) всички извън култа към Боговете (екипа).

So better watch out  :D

Амин.

не питай старило а патило  ;D (ако не спреш да спамиш в служебните секции  *FOCUS* ;))

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re:промени
« Отговор #40 -: Октомври 23, 2009, 12:11:51 pm »
кога,  дойде на работа и веднага резна и мистиците . с възтановяването на интелекта  *xxx*    брей тоя човек  *HOSPITAL*
 
- I died to become immortal

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:промени
« Отговор #41 -: Октомври 23, 2009, 12:13:32 pm »
И при мен е подобно  :'(, значи е обща болест - дялкаме си и чакаме. Само че какво ще дочакаме, то отдавна не имало радост  *xxx*.

Неактивен muratito

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 309
  • Karma: +25/-58
    • Профил
Re:промени
« Отговор #42 -: Октомври 23, 2009, 12:15:07 pm »
давайте скоро и други ще се присъединят към вас :D :D :D
то ес аз  :D :D :D
дайте вотче PLS
http://muratito.mondozoo.com

Неактивен Redrose

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 93
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:промени
« Отговор #43 -: Октомври 23, 2009, 01:44:55 pm »
Сега и аз ще се изкажа(мноо псувни сигурно ще отнеса :D).Лично аз смятам че изискването от някои играчи за постоянни обновление ни доведе до тук.Не казвам че това е лошо просто казвам че екипа не може да смогне и по този начин се допускат грешки. Екипа сякаш няма развита идея какво иска да направи в крайна сметка.Мен лично ми харесва новия мод като идея и замисъл но просто няколко кофти проблема (чудовищата са станали ужасяващо небалансирани и имаше бъг с копаенето) обърнаха цялото настроение негативно.Просто екипа не може да се оправи с постоянния напън да правят все нови и нови неща.Това е призив към всички играчи:
 Това е бета,съцъкачи,не всичко е завършено за това не бързайте да стигнете края на нещо което все още няма край защото се получава това което виждаме.Екипа прави нещата по-трудни защото се опитва да си спечели време за да направи някакъв завършен продукт ЗА НАС.Просто им дайте време да оправят бъговете които изкачат като компромати пред избори!
Препоръката ми към екипа е да не се подвеждат под напора па единици за обновления защото все пак ние сме овцете а Вие овчарите.Вие водите и определяте,а като прибързвате само губите поддръжници по пътя.Следвайте умерена стъпка така че всички да могат да крачат редом а не някои да изостават.Овчар без стадо не е овчар
« Последна редакция: Октомври 23, 2009, 01:47:47 pm от Redrose »
Every person is a miracle which had never happened before and will never happen again

pithtath

  • Гост
Re:промени
« Отговор #44 -: Октомври 23, 2009, 01:54:43 pm »
Сега и аз ще се изкажа(мноо псувни сигурно ще отнеса :D).Лично аз смятам че изискването от някои играчи за постоянни обновление ни доведе до тук.Не казвам че това е лошо просто казвам че екипа не може да смогне и по този начин се допускат грешки. Екипа сякаш няма развита идея какво иска да направи в крайна сметка.Мен лично ми харесва новия мод като идея и замисъл но просто няколко кофти проблема (чудовищата са станали ужасяващо небалансирани и имаше бъг с копаенето) обърнаха цялото настроение негативно.Просто екипа не може да се оправи с постоянния напън да правят все нови и нови неща.Това е призив към всички играчи:
 Това е бета,съцъкачи,не всичко е завършено за това не бързайте да стигнете края на нещо което все още няма край защото се получава това което виждаме.Екипа прави нещата по-трудни защото се опитва да си спечели време за да направи някакъв завършен продукт ЗА НАС.Просто им дайте време да оправят бъговете които изкачат като компромати пред избори!
Препоръката ми към екипа е да не се подвеждат под напора па единици за обновления защото все пак ние сме овцете а Вие овчарите.Вие водите и определяте,а като прибързвате само губите поддръжници по пътя.Следвайте умерена стъпка така че всички да могат да крачат редом а не някои да изостават.Овчар без стадо не е овчар

Евала!